אמצעי המדיה

חשבתם על כל אפשרויות הפרסום שיש כיום בישראל?

בעבר הלא רחוק בערך, לפני כ- 10-15 שנים הייתה בישראל אפשרות פרסום אחת בלבד - עיתון ידיעות אחרונות, לשם המפרסמים נהרו ואם נלך עוד מספר שנים אחורה הייתה אפשרות לפרסם רק בערוץ אחד.
אך הזמנים השתנו ובתחילת שנות ה-90 עלה לאוויר הערוץ המסחרי החדש - ערוץ 2 וכל מי שרצה לפרסם יכל לעשות זאת במדיות הבאות: ידיעות אחרונות או פרסום בערוץ 2.
כיום, העולם משתנה מהר מאוד ומה שהיה נכון לפני חצי שנה לא בטוח שיתאים היום. היום כל חברה יכולה לפרסם בכל סכום ובכל מקום. אין לאף מדיה שום יתרון על מדיה אחרת וכל אחד יכול לבחור את הפרסום שיתאים לארגון ולצרכים שלו.

מגמה נוספת שזוהתה בתקופה האחרונה: הרבה ארגונים מעדיפים להשתמש במספר משרדי פרסום לצרכי הפרסום שלהם ואין לשום משרד פרסום בלעדיות על פני אחר. נוצר מצב שחברה מסויימת תעדיף לרכוש מדיה בעיתונים במשרד אחד, פרסום באתרי האינטרנט במשרד פרסום דיגיטלי אחר, פרסום ברדיו בחברה שמתמחה בפרסום ופרסום מודעות בעיתונות מקומית אצל ספק נוסף.

משרדנו דוגל בשיטה המתאימה לכל מפרסם, כך שתמקסם את העסקה ותביא לו לקוחות.
היתרון הגדול אצלנו הוא שכל מפרסם מקבל את מבוקשו ויכול לרכוש מדיה לפי ראות עיניו ועפ"י צרכיו.
המוטו שלנו הוא שאנו לא מחייבים אתכם לעבוד איתנו בבלעדיות. המפרסם הוא שבוחר לעבוד איתנו, כי אם לא נהיה אטרקטיביים הלקוחות פשוט לא יעבדו איתנו.

לסיכום, השוק רווי במשרדי פרסום וגם בערוצי מדיה רבים ולכן צריך לדעת אך להתאים לכם את התמהיל הנכון שיתאים לכם.

רק במודעות 24 שעות  יש סטודיו מפואר שיכול להתאים לכם עיצוב לקמפיין בפרינט ובדיגיטל.
אנחנו יכולים לשדרג לכם גם מסע פרסום קיים עם סרטונים, פרסום במקומונים ובתחנות רדיו מקומיות.

אנחנו לא מספרים סיפורים שאנחנו הטובים ביותר, אלא פשוט דואגים להשיג לכם את התוצאות הטובות עם המחירים האטרקטיביים ביותר בשוק. היתרון שלנו עבורכם הוא שהעובדים שלנו מכירים את כל ערוצי המדיה ויודעים לבצע את כל העבודות עבורכם על הצד הטוב ביותר.

תמיד תוכלו לפנות אלינו לייעוץ או סתם על מנת לבדוק מחירים ואפשרויות פרסום מגוונות.

   
חייגו עכשיו בשיחת חינם!
1-800-800-724
חייגו עכשיו