הדפסה על כוסות

כוסות נייר בהדפסה דיגיטלית - תבור

בכל פעם שאנו מגיעים לבית עסק או למסעדה בכל גודל, אנו רואים בה כוסות נייר לשתייה חמה וקרה. כבר הפסקנו לשים לב לגודל השימוש בכוסות אלה, מרוב שהשימוש הפך ליום-יומי. כדי למתג את העסק שלך, להגדיל מודעות ומכירות – רוב העסקים כבר מדפיסים על כוסות הנייר את הלוגו שלהם, ואף מגדילים לעשות ומדפיסים איורים ותמונות בשיטת ההדפסה הדיגיטלית. הדפסה על כוסות נייר היא כלי פרסום ושיווק הכרחי לעסק שלך.

הדפסה על כוסות נייר תמתג את העסק שלך – לא רק שהיא תגרום לעסק שלכם להראות רציני יותר, אלא גם בצורה כזו אפשר להפוך את השתייה לחוויה בעזרת הפרסום שעל הכוס.

 
למי מיועדת הדפסה על כוסות נייר

- תחום המסעדנות: במידה ויש לך מסעדה או בית קפה, אפילו אם לא גדולים, ברגע שכוסות הקפה החד פעמיות שלך ממותגות, הלקוחות יסתובבו איתם ברחבי העיר וכך יפרסמו את המקום שלך.

- משרד קטן או גדול: ברשות כל בעל עסק או חברה כיום עמדה לשתייה חמה וקרה במשרד, הכוללת כוסות חד פעמיות. מיתוג הכוסות רק יוסיף לעסק.

- מיתוג אירועים וכנסים: מיתוג כוסות נייר בהדפסה דיגיטלית בכמות קטנה לאירוע כמו בר/בת מצווה, כנס חשוב בעבודה או חג מסויים אשר רוצים למתג אותו בשונה משאר כוסות הנייר לשימוש שוטף במשרד.

- גם לכאלה שלא מעוניינים במיתוג של החברה: חברה גדולה אשר לא מעוניינת במיתוג כוסות השתייה שלה, הנכם יכולים "למכור" את שטח הפרסום על הכוסות, ולפרסם מוצרים אחרים, אשר ללא מאמץ יגיעו לכל עובדי החברה.

 
כוסות נייר תבור בהדפסה דיגיטלית מעניקה לך ולעסק שלך את האיכות הטובה ביותר להדפסה על כוסות נייר, ומאפשרת הדפסת כוסות נייר בכמות קטנה, אשר מאפשרת למתג אירוע, כנס או לשימוש שוטף. בהדפסה דיגיטלית ניתן להדפיס הדפסים מיוחדים ומאתגרים, וזאת לצד עלות נמוכה.

 
טיפ קטן ממודעות 24 שעות:

בנוסף למיתוג כוס השתייה מנייר באמצעות לוגו העסק שלך, אנו ממליצים להוסיף עוד משהו נחמד שיהפוך את שתיית הקפה לחווייתית ויקרב את הלקוח או העובד למותג שלך. לדוגמה: כוס אשר בנוסף ללוגו יכתב "רגע של פינוק", מייד יעלה חיוך, והחיוך הזה יקושר כמובן למותג שלך.

חייגו עכשיו בשיחת חינם!
1-800-800-724
חייגו עכשיו