פרסום לפי פקודת פשיטת הרגל בעיתון

סעיף 33

פרסום לפי פקודת פשיטת הרגל
לאחר שהתקבל צו כינוס נכסים לפושט רגל, כל נושה לפי עניינו שהחייב חייב לו חוב, יהיה זכאי לדרוש
חוב ולהגיש תביעת חוב אל נאמן או עו"ד המנהל את כינוס הנכסים. המנהל המיוחד או הנאמן שהתמנה ע"י בית המשפט לנהל את נכסי החייב יפרסם בעיתון מודעת הזמנה להגשת תביעת חוב והודעה על קיום אסיפת נושים לאישור הסדר נושים על פי סעיף 33 לפקודה.
מודעת להגשת תביעת חוב, או על פי סעיף 33,  קוראת לכל הטוען לחוב של פושט הרגל או של הארגון שאת נכסיו הוא כונס - להגיש לו את תביעת החוב שלו עד למועד שנקבע בחוק : 6 חודשים מיום פרסום המודעה.
במודעות להגשת תביעת חוב יצויין במפורש המועד האחרון לקבלת תביעות החוב, וכן מועד קיום אסיפת הנושים, בה יידון הסדר בין המנהל המיוחד או הנאמן לבין הנושים הנוכחים באסיפה, אשר הגישו תביעת חובם כסדרה ובמועד הנקוב, לתשלום חובם או חלק ממנו.

עפ"י חוק, מודעת הזמנה להגשת תביעת חוב תפורסם ב-2 עיתונים לפחות - אחד עיתון ארצי יומי, לרבות עיתון כלכלי, ואחד מקומי, באזור מגוריו או פעילותו של החייב.

צוות מודעות 24 שעות מתמחה בפרסום מודעות משפטיות ומודעות תביעת חוב בפרט. אנחנו מפרסמים מודעות תביעות חוב על פי פקודת פשיטת הרגל (סעיף 33)
או מודעות משפטיות בכל העיתונים:
ידיעות אחרונות, ישראל היום, ישראל פוסט, מעריב, הארץ, עיתונים כלכליים יומיים כגון: דה מרקר, גלובס, כלכליסט וכן מקומונים בכל הארץ.

גלריית מודעות פרסום לפי סעיף 33 לדוגמה >>

מודעות 24 שעות הינו משווק מורשה לכל העיתונים הארציים, ואנו מספקים לכם שירות מהיר ועיצוב בולט
ומיוחד לכל פרסום ואו מודעת תביעת חוב שלו תצטרכו לפרסם בעיתון. במודעות 24 שעות תקבלו זמינות,
מהירות, אדיבות ועיצוב מעניין המותאם לכם. מוזמנים להתקשר אלינו בכל שעה לקבלת הצעת מחיר לעיתון.

מחכים לשמוע מכם בכל פניה טלפון שיחת חינם 1800-800-724, כתובת מייל info@7724.co.il

חייגו עכשיו בשיחת חינם!
1-800-800-724
חייגו עכשיו