פרסום על גבי רול אפ

הפקת רול אפ בהתאמה אישית עבור העסק שלך


הפקת רול אפ במודעות 24 שעות – הדרך הטובה ביותר להציג את העסק שלך!

עיצוב, עריכה והפקה, בהתאמה אישית לפי הצורך והייעוד – הזמנה מיידית.

מהו רול-אפ? מתקן שילוט נייד המציג פרסומת גדולה ועומדת, המגיע בתוך תיק המיועד לנשיאה ולפריסה במקום הנחוץ. הניידות וקלות השימוש הן הסיבות העיקריות שהופכות את הרול אפ לפרסומת מבוקשת והכרחית עבור כל בית עסק. ניתן לאחסן אותו כל עוד הוא לא בשימוש, אך הוא גם מתאים לשימוש יום-יומי, פנימי וחיצוני. 

היכן מוצג? רול אפ בדרך כלל מוצג במקומות שונים כגון רול אפ לכנסים, רול אפ לפעילויות קד"מ, רול אפ לירידי מכירה, רול אפ לתערוכות.
בנוסף, רול אפ גם יכול לייצג את העסק שלכם במקום עצמו ולמשוך את תשומת הלב או המסר השיווקי הנדרש.

מהם שימושיו העיקריים של הרול אפ? הרול אפ משמש עבור מטרות שונות ומגוונות – רול אפ לגיוס עובדים, רול אפ לקידום מכירות מוצר חדש, פרסומת לבית העסק, פרסומת עבור שירות בבית העסק ועוד.

באמצעות מחלקת הגרפיקה המעולה שלנו נוכל לעצב ולהפיק את הרול-אפ הטוב ביותר עבורך, כזה שלא יוכלו להתעלם ממנו.

טיפים לעיצוב רול-אפ:

    - כדאי להתמקד במסר שיווקי אחד ואחיד לרול אפ.

    - עדיף שהמסר יוצג בראש הרול-אפ, באופן ברור ובולט.

    - בהמשך מומלץ לציין את השירותים / היתרונות בשירות בצורה תמציתית וברורה, עדיפות לשורות קצרות וממוקדות המופרדות     בנקודות אחת מהשנייה. כתבו את השירותים /   היתרונות בצורה השיווקית ביותר שניתן.

    - ברקע הרול אפ / בצידו מומלץ מאוד להוסיף תמונה התמשוך את תשומת הלב, אבל לשים לב כי לא מגזימים, בכל זאת התמונה    היא לא העיקר אלא המסר אותו מנסים להעביר. על התמונה להיות ברזולוציה גבוהה ובצבעים חדים.

    - בחירת הצבעים והפונט של המודעה גם הם מאוד חשובים. הצבעים צריכים להיות ברורים ובולטים, המחלקים את הרול-אפ         לחלקים נפרדים ומתאימים לצבעי הלוגו. הפונט צריך להיות קריא וברור, כדי שיהיה אפשר לקרוא אותו בכל תאורה.

    - בתחתית הרול-אפ יש לכתוב את פרטי ההתקשרות והלוגו בחלוקה ברורה ושונה משאר העיצוב.

דוגמאות לרול אפ >>

פנו אלינו עוד היום, אנו נעזור לכם בכל אחד מהסעיפים ונפיק לכם את הרול-אפ הטוב ביותר עבורכם. דרך 'מודעות 24 שעות' נוכל להבטיח לכם איכות שירות מעולה במחירים ללא תחרות.

מחכים לשמוע מכם בכל פניה טלפון שיחת חינם 1800-800-724, כתובת מייל info@7724.co.il

חייגו עכשיו בשיחת חינם!
1-800-800-724
חייגו עכשיו