פרסום מודעות תביעה ייצוגית בעיתון

תביעה ייצוגית

פרסום תביעה ייצוגית בעיתון
תביעה ייצוגית היא תביעה של אדם יחיד, שתובע בשל עילת תביעה אישית שעומדת לו והיא משותפת לציבור הרחב. את התביעה הייצוגית יכול להגיש כל מי שיש לו עילת תביעה אישית שמשותפת לציבור הרחב. בדרך כלל, תביעה ייצוגית מוגשת בנושאים צרכניים (הטעייה במחיר, הטעייה לגבי איכות המוצר שנמכר), נושאים הקשורים לאיכות הסביבה, ביטוח, בנקאות (למשל: בעניין עמלות, חיוביים שגויים), הגבלים עסקיים, ניירות ערך ועוד.
באמצעות התביעה הייצוגית, הצרכן יכול בשם הקבוצה לפעול לתיקון העיוות או הליקוי שנוצר כלפי כל אחד מהקבוצה, זאת כאשר ביהמ"ש מאשר את התביעה כייצוגית.
על פי החוק הישראלי משנת תשס"ו-2006, כל תביעה ייצוגית שהיא חייבת להיות מפורסמות באמצעי התקשורת. בדרך כלל פרסום של תביעה ייצוגית נעשה דרך פרסום מקביל בשני עיתונים ששניהם יוצאים לאור באופן יומיומי. לפעמים בית המשפט מרשה לבצע את הפרסום דרך עיתון אחד ולא שניים. פרסום תביעה ייצוגית חייב לענות על שני דברים : לענות על תנאים משפטיים ולהינות מתפוצה כלל ארצית, רחבה וגדולה. תפוצה זו אפשרית רק אם התביעה הייצוגית מפורסמת בעיתונים הגדולים במדינת ישראל כי עיתונים אלו זוכים לתפוצה הנדרשת.

פרסום תביעה ייצוגית הוא לא עניין של מה בכך ויש להתייחס לכך במלוא הרצינות. צוות מודעות 24 מתמחה בפרסום מודעות תביעה ייצוגית. לשם כך הכשרנו צוות מיוחד שמטפל במודעות אלו בתנאים הטובים ביותר. אצלנו תקבלו שירות מקצועי ואפקטיבי. צוות מודעות 24 שעות ייעצב וינסח לכם את המודעה באופן שיבלוט במדיות הנבחרות. אנחנו מפרסמים מודעות לתביעה ייצוגית בכל העיתונים הנבחרים בארץ: ישראל היום, ידיעות אחרונות, מעריב, הארץ, גלובס, דה מרקר, פוסט כלכליסט, ג'רוזלם פוסט, רשת גל גפן, רשת קול הכפר, רשת שוקן, רשת ידיעות תקשורת ובכל עיתון שאתם חפצים. 

רק אצלנו דילים מיוחדים ושילובים אטרקטיביים לפרסום מודעות תביעה ייצוגית!
במידה ובית המשפט מחייב אתכם לפרסם בעיתון יומי + עיתון כלכלי אנחנו פה עבורכם
במחירים אטרקטיביים במיוחד!

פרסום מודעות תביעה ייצוגית בעיתון ידיעות אחרונות + המבשר
פרסום מודעות תביעה ייצוגית בעיתון מעריב + ישראל פוסט
פרסום מודעות תביעה ייצוגית בעיתון ישראל היום + כלכליסט
פרסום מודעות תביעה ייצוגית בעיתון ישראל היום + המבשר
פרסום מודעות תביעה ייצוגית בעיתון ישראל פוסט + דה מרקר
פרסום מודעות תביעה ייצוגית בעיתון מעריב + גלובס
פרסום מודעות תביעה ייצוגית בעיתון הארץ + גלובס

מודעות תביעה ייצוגית לדוגמה >>

מודעות 24 שעות מלווה אתכם גם לאחר פרסום המודעה ודואג לשלוח לכם את התגזירים וקובץ PDF למייל. 

חייגו חינם טלפון 1800-800-724 או במייל info@7724.co.il
חייגו עכשיו בשיחת חינם!
1-800-800-724
חייגו עכשיו