קבלו הצעת מחיר

מודעת ריקול לרכב

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב print

פרסום מודעת ריקול לרכב הוא סוג נוסף של פרסום מודעת ריקול ((RECALL  בעיתון. מודעת ריקול נקראת גם מודעת החזרה יזומה. מודעת ריקול היא מודעה שמטרתה להודיע לציבור על תקלה/בעיה במוצר. במודעה קוראים לציבור להגיע ולהחליף/להחזיר את המוצר הפגום. במקרה של פרסום מודעת ריקול (recall) לרכב ההודעה היא על תקלה שהתגלתה ברכב. לרוב מדובר בתקלות קלות שלא מסכנות חיים. המודעה קוראת לציבור להגיע ולבדוק את הרכב ובמקרה הצורך להחליף או לתקן את הרכיב הפגום. 

בפרסום מודעת ריקול לרכב צריך להופיע דגם הרכב הפגום, תוצרת הרכב ואת פירוט הבעיה. בנוסף, צריכים להופיע פרטים שבעל הרכב ידע לאן הוא צריך להגיע ומתי. פרסום מודעת ריקול לרכבים בעיתון יוצאת מטעם החברה וצריכה להיות מפורסמת בשני עיתונים ובהתאם להנחיות המדויקות לפרסום. במידה והמודעה מתפרסמת בגודל אחר מהדרישות או בעיתונים אחרים אין לה תוקף וצריך לפרסם אותה שוב.

 אנו במודעות 24 שעות בעלי ותק וניסיון רב בפרסום מודעות ריקול בעיתונים. צוות הגרפיקה שלנו ידאג לעצב לכם את המודעה בגודל המתאים ועל פי הדרישות. דרכנו ניתן לפרסם מודעת ריקול לרכבים בשני עיתונים יומיים בהתאם לדרישות ובמחיר הזול ביותר.

 מודעות ריקול לרכב לדוגמא 

 

מאמרים נוספים על פרסום מודעות בעיתונים

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן