קבלו הצעת מחיר

פרסום בבטאון חיל האויר

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב print

בחברה הישראלית המורכבת, מעטים הארגונים שזוכים להערכה של כלל השכבות והציבורים במדינה. צה”ל, הוא אחד מהארגונים הממסדיים היחידים שנהנים מתדמית ציבורית חיובית במיוחד, בקרב צעירים ומבוגרים. בקרב חילות צה”ל הרבים, בולט חיל האוויר, לו תדמית יוקרתית ונחשקת.

בטאון חיל האויר שהוקם בשנת 1948, הוא מגזין כרומו בין כ-95 עמודים, העוסק בתעופה, פעילות חיל האויר, טכנולוגיה, מבצעים מיוחדים ומורשת. המגזין מופץ בלמעלה מ- 20,000 עותקים, ומתפרסם בגיליונות מיוחדים ביום העצמאות (אפריל) ובמסדר הכנפיים של החיל (יוני).

המגזין מופץ בבתי המנויים, בבסיסי צה”ל ברחבי הארץ ונמכר ברשתות הנבחרות. 

למה כדאי לפרסם בבטאון חיל האויר?

אחד מהפרמטרים החשובים והמשפיעים ביותר על הצלחתם של קמפיינים, טמון בפנייה לקהל יעד רלוונטי וממוקד. אם אתם שואפים להגיע לקהל יעד מבוסס מרקע סוציו אקונומי גבוה, ואם אתם מעוניינים לקבל חשיפה שתניב לכם תוצאות מיידיות בשטח – פרסום בבטאון חיל האויר הוא הפתרון המושלם עבורכם. המגזין פונה לגברים אמידים, פנסיונרים של חיל האויר ואנשי עסקים, בעלי כוח קנייה משמעותי.

איך ניתן לפרסם בבטאון חיל האויר?

אם אתם מתלבטים בנוגע לדרך הקלה והפשוטה ביותר לפרסם בבטאון חיל האוויר, הגעתם למקום הנכון. משרד הפרסום הותיק מודעות 24 שעות, הוא משווק מורשה של המגזין ומציע את המסלולים האטרקטיביים ביותר לפרסום בו. דרכנו, תהנו מהתנאים המשתלמים ביותר, יחד עם שירותי עיצוב מעולים שיהפכו את המודעה שלכם לכזו שאף אחד לא יוכל לפספס.

לאחר שתשלחו לנו את נוסח הפרסום, צוות הגרפיקה המיומן שלנו יעצב עבורכם את המודעה בגודל ובפונטים המתאימים, וצוות התקציבאיות שלנו ידאג שהמודעה שלכם תפורסם במיקום בולט. לאחר הפרסום, נדאג לשלוח לכם סריקה של המודעה מהמגזין.

מאמרים נוספים על פרסום מודעות בעיתונים

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן