קבלו הצעת מחיר

פרסום בעיתון מודעה לפי סעיף 350 לחוק החברות

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב print

פרסום בעיתון מודעה לפי סעיף 350 לחוק החברות- חוק החברות הוא חוק העוסק ומסדיר את דיני החברות במדינת ישראל. החוק דן בעיקר בניהול והקמת החברות ובהתייחסות לאורגנים.

ראשיתו של פקודת החברות הינה עוד מימי המנדט הבריטי, אך בסוף המאה הקודמת הוחלט לשנותו לחוק החברות ובשנת 2000 נכנס לתוקף. החוק בנוי מ- עשר חלקים שבכל חלק יש התייחסות שונות למנהלים, לבעלים, לחברות ולציבור. סעיף 350 לחוק החברות, הינו סעיף שעוסק בעיקר בהסדרים או פשרות שחברות מבקשות מול נושיה.

אנו במודעות 24 שעות מנוסים מאוד בכתיבת ויצירת מודעות של חוק החברות תוך התמקדות ב- פרסום בעיתון מודעה לפי סעיף 350 לחוק החברות.

הסדר החוב שמפורש מסעיף 350 בחוק החברות,  מתייחס לחברת איגרות חוב, שעניינם שינוי מהותי בתנאי הפירעון של איגרות חוב. ההסדר כולל בתוכו הפחתת תשלום או דחיית מועד הפירעון, הסדרים או פשרות שלפיהם ייפרעו איגרות החוב, כולן או חלקן, בדרך של הקצאת ניירות ערך אחרים לבעלי איגרות החוב.

הפרסום בעיתון מודעה לפי סעיף 350 לחוק החברות יכלול את מיקום ההסדר של החוב לפי הסעיף, את מספר התיק בצד שמאל למעלה. בנוסף לכך בתחתית המודעה יהיה רשום מי העורך דין הנאמן להסדר הפשרה וכתובתו. כמו- כן יהיה במודעה יהיה רשום המועד האחרון להגשת תביעת החוב לנאמן, יהיה רשום תאריך לאסיפת הנושים ומיקומה עם פירוט לכל סוגי הנושים.

מודעות 24 שעות מתמחים בפרסום מודעה בעיתון לפי סעיף 350 לחוק החברות, אנו מפרסמים בכל העיתונים היומיים הגדולים בארץ.

בנוסף לכך פרסום מודעה בעיתון לפי סעיף 350 לחוק החברות ניתן לפרסום בעיתונים הבאים:

ניתן לפרסם מודעה לחוק החברות בעיתון ידיעות אחרונות

ניתן לפרסם מודעה לחוק החברות בעיתון הארץ

ניתן לפרסם מודעה לחוק החברות בעיתון ישראל היום

ניתן לפרסם מודעה לחוק החברות בעיתון גלובס

ניתן לפרסם מודעה לחוק החברות בעיתון דה מרקר

ניתן לפרסם מודעה לחוק החברות בעיתון מעריב

ניתן לפרסם מודעה לחוק החברות בעיתון מעריב הבוקר

כמו- כן, רק אצלנו ניתן לקבל חבילות פרסום בין כמה עיתונים. לדוגמא ניתן לפרסם בידיעות אחרונות ולפרסם גם בכלכליסט. אנו נבנה עבורך את החבילה המשתלמת ביותר לפרסום בכמה עיתונים על מנת למקסם את החשיפה שלך.

מאמרים נוספים על פרסום מודעות משפטיות

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן