קבלו הצעת מחיר

פרסום בעיתון מיג ניוז

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב print

קהילת דוברי הרוסית בישראל שהגיעה לישראל בתחילת שנות ה- 90, נטעמה ברובה בארץ והפכה לחלק בלתי נפרד מהפסיפס הלאומי. אך כמו בכל תרבות, מנסים יוצאי בריה”מ לשעבר לשמור על הייחודיות המאפיינת אותם, במאכלים המסורתיים, בפולקלור ובשפה. בעקבות השאיפה לשימור התרבות, קמו גופים עיתונאיים דוברי רוסית, המפיצים עיתונים בשפה וכוללים כתבות, עדכונים חדשותיים, תחקירים ומדורים פרסומיים.

העיתון “מיג ניוז”, הוקם לפני למעלה מ-20 שנה והינו אחד מהעיתונים דוברי הרוסית המובילים בישראל. עם 36 עמודים ותפוצה ארצית של למעלה מ- 30,000 עותקים, מצליח מיג ניוז להתבלט בקרב קהילת יוצאי בריה”מ לשעבר ולמצב את עצמו כעיתון אמין ויוקרתי. העיתון מופץ בימי חמישי בחנויות ובדוכני המכירה, ונמכר בעלות של 5.90 ש”ח.

משרד הפרסום מודעות 24 שעות מתמחה בפרסום מודעות בעיתונות הארצית והמקומית, בכל השפות, ומציע את מסלולי הפרסום האטרקטיביים ביותר בעיתון מיג ניוז. דרכנו, תוכלו לפרסם מודעות בנושאים שונים כגון: מודעות משפטיות, מודעות דרושים, מודעות מכרז ועוד.

למה כדאי לפרסם בעיתון מיג ניוז?

אם אתם מעוניינים לפרסם בעיתון איכותי בשפה הרוסית, על מנת לממש את מלוא הפוטנציאל הטמון בעסק שלכם ולהניב את מירב הפניות – הגעתם למקום הנכון. כעיתון פופולארי בקרב דוברי הרוסית בישראל, נהנה מיג משיעורי חשיפה מצוינים. קוראי מיג ניוז מחפשים את המודעות בעיתון באופן אקטיבי, על מנת להתעדכן בענייני השעה, למצוא עבודה או להיחשף להזדמנויות עסקיות וציבוריות, כך שהמפרסמים נהנים מחשיפה נרחבת במיוחד בקרב קהל יעד ממוקד.

מאמרים נוספים על פרסום מודעות בעיתונים

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן