קבלו הצעת מחיר

פרסום מודעת אבל בעידן הדיגיטלי

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מוות של אדם קרוב או בן משפחה הוא אחד מהרגעים הקשים והמכאיבים ביותר. אך  בין הצער העמוק וההתמודדות עם האובדן, נדרשים הקרובים לפנות מקום גם לסידורים הארגוניים כמו טקס ההלוויה, פרסום מודעת אבל בעיתון ושאר ההיבטים הכרוכים בתהליך הפטירה. ברגעים מאתגרים אלו, חשוב לקבל את מלוא התמיכה והסיוע לא רק ברמה הנפשית, אלא גם במישור הלוגיסטי.

התקדמות הטכנולוגיה והעידן האינטרנטי הביאו לשינויים עצומים בעולם הפרסום, ולא פסחו גם על  תחום פרסום מודעות האבל. בניגוד לשנים עברו בהן נאלצו המשפחות לעבור תהליך מעייף וארוך על מנת להגיע למדורי האבל בעיתונים הארציים,  או לחלופין – לעצב בעצמם את המודעה ולשלוח את הקובץ לעיתון, כיום, ניתן לפרסם מודעת אבל בקלות ובמהירות ללא צורך בשיחות טלפון מייגעות.

מדוע כדאי לפרסם מודעת אבל בעיתון?

הרשתות החברתיות והאינטרנט אמנם תפסו נתח מכובד בעולם הפרסום, אך גם היום, מרבית מודעות האבל מתפרסמות בעיתונים הארציים. הדרך האפקטיבית ביותר להביע כבוד והוקרה לנפטר וליידע את המשפחה הקרובה והסובבים במועד ההלוויה ומיקום השבעה, היא פרסום מודעת אבל בעיתון המגיע למאות אלפי קוראים מדי יום.

רבים בוחרים בפרסום מודעת אבל בידיעות אחרונות, שנחשב לאחד מהעיתונים הנקראים והפופולאריים ביותר בישראל. מדור האבל בידיעות אחרונות נחשב ליוקרתי במיוחד, שכן הוא מופיע בין עמודי החדשות וקשה לפספס את המודעות המתפרסמות בו.

גם פרסום מודעת אבל במעריב הוותיק היא אופציה טובה לאלו הבוחרים לחלוק כבוד אחרון לבן המשפחה הנפטר. ניתן לפרסם מודעת אבל הן בימי חול והן בסופי שבוע ובחגים.

פרסום מודעת אבל בלחיצת כפתור

אחד מהיתרונות המשמעותיים של המידיות בעידן המודרני, טמונה בעבודה שניתן לקבל כל שירות בזריזות ובלחיצת כפתור. במקרה מצער של מוות במשפחה או פטירה של אחד הקרובים, ודאי תרצו לזרז ככל הניתן את הטיפול בעניינים הלוגיסטיים על מנת להתפנות להתמודד עם האבל.

למרבה הצער, בחלק מהמקרים נפטר אדם באופן פתאומי או בשעות הלילה המאוחרות, מה שמצריך מהסובבים אותו לקבל החלטות מידיות מהיום למחר. במצבים אלו, הזמינות שמציע הספק מפרסם את מודעת האבל היא הדבר החשוב ביותר שיקל עליכם במעט את ההתארגנות.

עיצוב בולט ומכובד

לעיצוב חלק משמעותי בפרסום מודעת אבל, שכן יש להקפיד על הפונטים והגדלים הנהוגים בעיתונים הארציים, עיצוב בשחור לבן וריווח מתאים על מנת לקבל מודעה מכובדת וראויה.

מכיוון שמדובר בעניין רגיש במיוחד, חשוב לפרסם את המודעה באמצעות ספק ששם דגש על הפרטים הקטנים ביותר, כמו התאריך הנכון, פונט ראוי לפרסום ונראות העיצוב. חלק מהספקים יעצבו עבורכם גם מודעה להדפסה בגודל A4, שתוכלו לתלות בקרבת מקום מגוריכם ובאזור בית העלמין או קובץ בפורמט JPEG לפרסום ברשתות החברתיות.

משרד הפרסום מודעות 24 שעות, מציע שירות פרסום מודעת אבל מהיום למחר בפשטות וללא צורך בשליחת מיילים או שיחות טלפון ארוכות. ניתן לשלוח את תוכן המודעה ישירות בוואטסאפ, ולקבל אותה מעוצבת לאחר מספר דקות. כמו כן, ניתן לפרסם מודעת אבל במספר עיתונים במקביל.

מאמרים נוספים על פרסום מודעות אבל

אתר זה נבנה בעזרת איךלבנותאתר