קבלו הצעת מחיר

פרסום מודעת אבל בעיתון בשעות ספורות

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב print

אובדן בן משפחה או חבר קרוב הוא רגע קשה ומעצב. בין אם מדובר במוות פתאומי ובין אם בפטירתו של אדם חולה, התמודדות הקרובים עם הכאב היא תהליך מאתגר וארוך השזור גם בסידורים לוגיסטיים וארגוניים. במרבית המקרים, שואפים בני המשפחה האבלים להודיע על פטירת יקירם לסביבתו הקרובה ומעגל החברים הרחב יותר. למרות העובדה שבעידן האינטרנט והרשתות החברתיות ניתן להודיע על פטירת אדם בלחיצת כפתור, גם בעידן הוואטסאפ והפייסבוק,  מנהג ותיק אחד נותר על כנו – פרסום מודעת אבל בעיתון.

עבור בני המשפחה והקרובים למנוח, פרסום מודעת אבל היא הדרך היעילה ביותר לכבד את זכרו ולאפשר לציבור מכריו להגיע לטקס ההלוויה והשבעה. העיתונים היומיים בהם מתפרסמות לרוב מודעות האבל, מחולקים במאות אלפי עותקים למנויים ולקונים מזדמנים ברחבי הארץ, כך שהידיעה על הפטירה מקבלת את התפוצה הראויה לה.

ברגעי הבלבול והכאב, נדרשים בני המשפחה לכל סיוע והקלה על מנת לזרז את התהליכים ולהתמקד באובדן האישי. עבורם, פרסום מודעת אבל בעיתון באמצעות חברת פרסום המתמחה בכך, עשויה להיות פתרון אפקטיבי במיוחד.

מהם הכללים לפרסום מודעת אבל בעיתון?

במרבית המקרים, למודעות אבל יש נוסח קבוע שסביבו נהוג לבנות את התוכן. כל משפחה יכולה להוסיף משפט קצר בנוגע לנפטר על מנת להפוך את המודעה לאישית יותר, וחלקן אף כוללות תמונה בשחור לבן. יחד עם זאת, רוב מודעות האבל כוללות את מועד ההלוויה, מיקום השבעה ושמות האבלים ומעוצבות בפונט הנהוג בעיתונים היומיים בישראל.

העיתון בו תתפרסם מודעת האבל נתון לשיקול המשפחה, אך רוב הקרובים האבלים מעדיפים להשקיע בפרסום בעיתון ארצי שיעניק את החשיפה המרבית למודעה ויכבד את זכר המנוח. בעיתונים הארציים מתפרסמים מדורי האבל בין עמודי החדשות שנחשבים לנקראים ביותר ובעלי חשיפה גבוהה במיוחד.

פרסום מודעת אבל בעיתון ידיעות אחרונות הוא אופציה מועדפת על משפחות אבלות רבות. ידיעות אחרונות הוא אחד משלושת העיתונים הנפוצים בישראל, יחד עם ישראל היום ומעריב הבוקר, ולכן זוכה לתפוצה עצומה בקרב מנויים וקונים מזדמנים כאחד. גם פרסום מודעת אבל בהארץ מעניק למשפחות המפרסמות חשיפה רחבה בקרב קהל המנויים הנאמן של העיתון.

איך מפרסמים מודעת אבל מהיום למחר?

למרבה הצער, בחלק ניכר מהמקרים נפטר אדם בפתאומיות והמשפחה האבלה נאלצת לבצע את סידורי ההלוויה והארגונים הנדרשים תוך שעות ספורות. במקרים אלו בהם השעון מתקתק והזמן יקר, יש להוציא לפועל את הפרסום באופן מיידי. עבור משפחות רבות האופציה של להמתין בטלפון שעות על גבי שעות על מנת להשיג את מערכות העיתונים הגדולים אינה רלוונטית ברגעי ההלם והכאב. לכן, ישנה העדפה ברורה לפנייה למשרד פרסום המתמחה בפרסום מודעת אבל בעיתון במחיר משתלם ותוך הענקת שירות נעים ומכבד.

ישנם רגעים, בהם תמיכה ואוזן קשבת הם מה שעושה את ההבדל. משרד הפרסום מודעות 24 שעות, זמין עבורכם במהלך כל שעות היממה. ברגעים הקשים, נכונים עובדי המשרד להעניק למשפחות המעוניינות לפרסם מודעת אבל בעיתון את השירות המסור והמהיר ביותר, על מנת שהפרסום ייצא בהתאם לתאריך ההלוויה והשבעה.

מאמרים נוספים על פרסום מודעות אבל

אתר זה נבנה בעזרת איךלבנותאתר