פרסום מודעת אבל בעיתון

פרסום מודעת אבל

פרסום מודעת אבל הוא אחד מהמנהגים המקובלים ביותר עם פטירת בן משפחה.
מטרתה של מודעת אבל היא לעדכן את מעגל החברים והמכרים הרחב כמו גם את כלל הציבור, אודות מועד ההלוויה וכתובת השבעה, על מנת שיוכלו להגיע לחלוק כבוד לנפטר ולנחם את בני המשפחה האבלים.

ברגעים הקשים, צוות משרד הפרסום מודעות 24 שעות זמין על מנת לסייע לכם בפרסום מודעת אבל על פי הכללים הנהוגים, בגודל מכובד ובבולטות הראויה. אנחנו חיים את עולם העיתונות, מנוסים בניסוח מודעות אבל בכל העיתונים הארציים, הכלכליים והמקומיים בישראל ומבינים לעומק את הרגישות הנדרשת ברגעים אלו.

ניסוח מודעת אבל

צוות התקציבאיות עתיר הניסיון של מודעות 24 שעות, עומד לרשותכם על מנת לסייע לכם בניסוח מודעת אבל בצורה המכובדת ביותר, על פי הכללים הנהוגים בעיתונים הנפוצים בישראל. לא כולם מנוסים בפרסום מודעות אבל בעיתונים, וייתכן שעבור חלקכם מדובר בפעם הראשונה. לכן, אנחנו כאן כדי להציע לכם מגוון נוסחים על מנת שתוכלו לבחור בסגנון המתאים לכם ביותר.

בנוסף, נדאג לבצע עבורכם בקרת איכות לנוסח המודעה ונוודא שאין שגיאות כתיב.

הזמינו עכשיו מודעת אבל

הצוות שלנו עומד לרשותכם גם און ליין בטלפון ובוואצסאפ:

סוגי מודעות אבל לפרסום בעיתון

פרסום מודעות אזכרה

בשונה ממודעות אבל, המבשרת על פטירת הנפטר, מודעת אזכרה הינן מודעות יידוע, ממי שאינו קרוב משפחה של הנפטר או כן, ובא להודיע על מנהג עלייה לקבר כחלק ממסורת הדת. מודעות אזכרה גם מציינות עלייה לקבר לאחר חודש (30 יום) מקבורת הנפטר, אזכרה לאחד-עשר חודשים ואזכרה שנתית. מודעות אזכרה מתפרסמות גם ע"פ נוהג מסורתי בראש חודש ניסן וכדומה.
מודעות אזכרה מתפרסמות לעתים בתוך בית האבלים או בקרבתו באותה שכונה. רובם יוצרים עמנו קשר לצורך פרסום מודעת אזכרה בעיתון לצורך תזכור הציבור גם במידה וזו אזכרה של אישיות ידועה בקהילה או ארצית.

פרסום מודעות עלייה לקבר

נהוג ביהדות לעלות לקברו של קרוב משפחה שנפטר ולקיים אזכרה ביום סיום השבעה , בסוף חודש – ביום ה-30 ומדי שנה ביום השנה. דתיים מקיימים באזכרה טקס הלכתי בהתאם למסורת בהתאם לחומרת האמונה, אך עלייה לקבר ואזכרה נהוגים גם אצל חילונים. פרסום מודעות עלייה לקבר מתפרסמות לעתים בתוך בית האבלים או בקרבתו באותה שכונה. רובם יוצרים עמנו קשר לצורך פרסום מודעת עליה לקבר או אבל בעיתון לצורך תזכור הציבור גם במידה וזו אזכרה של אישיות ידועה בקהילה או ארצית.
הרבה מפרסמים מודעות אבל, עליה לקבר וגילוי מצבה, בעיתון בנוסף לקרבת המקום ובמידה וזו אישיות בכירה לטובת הציבור.

פרסום מודעה משפחתית

פרסום מודעות משפחתיות מתפרסמות לעתים בתוך בית האבלים או בקרבתו באותה שכונה.
רובם יוצרים קשר עם הסביבה לצורך פרסום מודעת אבל או אזכרה בעיתון לצורך תזכור הציבור ונתינת כבוד מצד חברה, עמותה או ארגו ולאחד העובדים שחווים אבדן משפחתי.
הרבה מפרסמים מודעות אבל, אזכרה, השתתפות בצער, עליה לקבר וגילוי מצבה, בעיתון בנוסף לקרבת המקום.

פרסום הודעת השתתפות בצער

ברגעי מצוקה וצער עמוק, באים לידי ביטוי רגשות קרבה, כבוד והוקרה מטעם המשפחה הקרובה והחברים הטובים. אך במקרים של מוות, גם מעגל המכרים הרחב יותר, נוהג להביע תנחומים והשתתפות בצער, לעתים באופן אישי ולעיתים באמצעות פרסום מודעת השתתפות בצער בעיתון. פרסום מודעת השתתפות בצער, היא אחת מהדרכים המקובלות לחלוק כבוד לנפטר ולשתף את העצב עם הסביבה, ומאפשרת לקהל קוראים רחב להיחשף להודעה המצערת.

בשונה ממודעת אבל, המפורסמת לרוב על ידי בני המשפחה הקרובים ומעדכנת את הציבור אודות פרטי המנוח, מיקום ומועד ההלוויה וכתובת השבעה, מודעת השתתפות בצער מפורסמת מטעם מעגל המכרים הרחוק יותר, הכולל בחלק מהמקרים את הקולגות לעבודה או את מנהלי החברה בה עבד הנפטר.

ארגונים גדולים וחברות רבות, בוחרים להביע את צערן באמצעות פרסום מודעת השתתפות בצער בעיתונים היומיים כגון: ישראל היום, ידיעות אחרונות והארץ, אך לעתים גם בעיתונות המקומית או ברחבי האינטרנט. חלק ממקומות העבודה, נוהגים לפרסם באופן שוטף מודעות השתתפות בצער על פטירתו של עובד או מודעת השתתפות בצערו של עובד שבן משפחתו נפטר.

פרסום מודעת תנחומים

בשונה ממודעות אבל, מודעת תנחומים באה להביע תנחומים וצער לצד המשפחה האבלה, ממי שאינו קרוב משפחה של הנפטר ואולי גם לא גם מכיר אותו באופן אישי אך נמצא בקשר קרוב – עסקי או פרטי עם האבלים. למשל חברה המביעה צער על מותו של בן משפחתו של אחד העובדים או המנהלים.
מודעות תנחומים מתפרסמות לעתים רק בתוך מבנה הארגון או בקרבתו. רובם יוצרים עמנו קשר לצורך פרסום מודעת תנחומים בעיתון וחלק גם מהעסקים מפרסמים מודעות תנחומים בוחרות לבקש גם את הדבקתן בבית הנפטר ובשכונת מגוריו.

גדלים לפרסום מודעות אבל

גדלים לפרסום מודעת אבל

פרסום מודעת אבל בשפות שונות

פרסום מודעת אבל בשפות שונות

היכן נפרסם עבורכם את מודעת האבל ?

  • פרסום מודעת אבל בידיעות אחרונות
  • פרסום מודעת אבל בהארץ
  • פרסום מודעת אבל במעריב
  • פרסום מודעת אבל בישראל היום
  • פרסום מודעת אבל בג'רוזלם פוסט
  • פרסום מודעת אבל בגלובס
  • פרסום מודעת אבל בהמודיע
  • פרסום מודעת אבל ביתד נאמן
  • פרסום מודעת אבל במקור ראשון
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן