קבלו הצעת מחיר

פרסום מודעת סטריפ בעיתון

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב print

פרסום מודעת סטריפ בעיתון
התפתחויות עולם הפרסום, הובילו לפיתוח אפשרויות מגוונות לקבלת חשיפה תקשורתית. העיתונות הכתובה, ששומרת בעשורים האחרונים על כוחה כגוף תקשורת מסורתי לצד המדיה הדיגיטלית המתפתחת, מציעה לקוראים ולמפרסמים מסלולי פרסום ייחודיים ואפקטיביים במיוחד. פרסום מודעה בעיתון היא דרך יעילה ומוכחת להגעה למגוון עשיר של קהלים פוטנציאליים, ונחשבת זה שנים, לאחד מעמודי התווך של עולם הפרסום.

מודעת סטריפ היא מודעה מלבנית המופיעה לכל רוחב / גובה העמוד, וממוקמת לרוב בחלקו התחתון או בצמוד לכתבה. מטרתן של מודעות אלו, במרבית המקרים, היא להטמיע מסר פרסומי זכיר שיוביל לקבלת פניות מקהל היעד הרלוונטי. מודעת סטריפ מושכת אליה מגוון רחב של קוראים – מגילאים צעירים ועד למבוגרים יותר, ומכלל שכבות האוכלוסיה.

משרד הפרסום מודעות 24 שעות, מציע לכם את חבילות הפרסום האטרקטיביות והמוזלות ביותר לפרסום מודעות סטריפ בעיתונים המובילים בישראל.

למה כדאי לפרסם מודעת סטריפ בעיתון?

היתרון העצום והמשמעותי ביותר בפרסום מודעת סטריפ בעיתון, טמון בחשיפה לקהל יעד מגוון ונרחב. גודלה של המודעה, כמו גם הבולטות שלה ומיקומה האטרקטיבי בעיתון, מובילים להטמעה אפקטיבית של המסר הפרסומי ולהגדלת קהל הלקוחות הפוטנציאלי.

בנוסף, ניתן לפרסם מודעת סטריפ בצמוד לכתבות במדורים השונים בעיתון כגון: כלכלה, אקטואליה, תרבות, ספורט, פנאי ועוד. כך שבמידה ותעדיפו להתמקד בקהל יעד ספציפי שסביר להניח שיתעמק ויקרא מדורים מסוימים בעיתון, תוכלו לעשות זאת באופן הפשוט והיעיל ביותר באמצעות פרסום מודעת סטריפ.

מסלולי הפרסום האטרקטיביים ביותר – רק במודעות 24 שעות

צוות התקציבאיות המיומן של מודעות 24 שעות, זמין עבורכם במהלך כל שעות היממה וערוך להציע לכם חבילות בלעדיות לפרסום מודעת סטריפ בעיתונים. אצלנו תוכלו לקבל הצעות מחיר מוזלות לפרסום משולב בשני עיתונים או יותר, בין אם מדובר בעיתונים ארציים, כלכליים, מקומיים ובשפות שונות. כחלק משירות הפרסום תיהנו מסיוע בניסוח המודעה, בקרת איכות למניעת שגיאות הקלדה או כתיב ושירותי גרפיקה מתקדמים שיעניקו לכם את התוצר האיכותי ביותר.

מודעות 24 שעות הוא משרד הפרסום הותיק והגדול בארץ לפרסום מודעות בעיתונים. נשמח להתאים לכם את העיתונים שיאפשרו לכם לקבל את מירב הפניות הרלוונטיות, ויקחו את העסק שלכם צעד אחד קדימה.

מאמרים נוספים על פרסום מודעות בעיתונים

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן