קבלו הצעת מחיר

פרסום מודעות תנחומים בעיתון

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב print

התמודדות עם אבל או עם פטירת מכר או קולגה לעבודה היא אתגר לא פשוט. עבור המשפחה האבלה מדובר ברגע של כאב עמוק ואובדן, אך גם עבור מכרי הנפטר ומעגל הקרובים הרחב יותר – מדובר במצב המצריך יחס מיוחד. הקודים החברתיים שנוצרו בעולם המערבי הובילו להתפתחות מנהג פרסום מודעות תנחומים בעיתון, במטרה להביע צער על מות חבר לעבודה או אדם לו קשר עסקי עם המפרסם.

בשונה מפרסום מודעת אבל שמתפרסמת לרוב על ידי המשפחה האבלה ומטרתה ליידע את הציבור במועד ההלוויה ומיקום השבעה, פרסום מודעת תנחומים הוא דרכם של גופים עסקיים ופרטיים להביע צער על מות אדם אותו הם מכירים באופן אישי ונמצאים עימו בקשר עסקי או חברי.

במידה ואתם מעוניינים לפרסם מודעת תנחומים בעיתון ומתלבטים בנוגע לאפשרויות העומדות בפניכם, איגדנו עבורכם את כל הדברים שחשוב לדעת.

מי מפרסם מודעת תנחומים בעיתון?

במרבית המקרים, מודעות תנחומים בעיתונים מתפרסמות מטעם חברות וארגונים השואפים להביע צר על מותו של עובד בחברה או אדם איתו היו בקשר עסקי. חברות ותאגידים רבים נוהגים לפרסם מודעות תנחומים באופן קבוע, בין אם כדרך להבעת צער על מות עובד שהלך לעולמו ובין אם כדרך להשתתפות בצערו של עובד שאיבד את בן משפחתו. ניתן לומר, שככל שהמנוח מוכר יותר בחוג העסקי, כך יפורסמו עבורו יותר מודעות תנחומים בעיתון מטעם מוקירי זכרו.

באיזה עיתונים ניתן לפרסם מודעת תנחומים?

לרוב, מעדיפים מרבית הארגונים והחברות בישראל לפרסם מודעת תנחומים בעיתון ארצי. ההיגיון העומד מאחורי הבחירה טמון בעובדה שלעיתונים הארציים מספר מנויים גדול והם מחולקים בעשרות או מאות אלפי עותקים ברחבי הארץ. בנוסף לכך, חלק מהעיתונים הארציים מחולקים בחינם, מה שהופך את הפרסום בהם לאפקטיבי אף יותר.

פרסום מודעת תנחומים בישראל היום היא אופציה פופולארית במיוחד בקרב ארגונים ציבוריים ועסקיים בארץ, בשל התפוצה העצומה של העיתון בימי חול ובסופי שבוע. גם פרסום מודעת תנחומים במעריב מניב תמורה מצוינת למחיר, שכן לעיתון הוותיק קהל מנויים נאמן במיוחד.

עיצוב מודעת תנחומים בולטת ושונה

על מנת שהמודעה שלכם לא תיבלע בין עשרות מודעות התנחומים במדורי האבל בעיתון, מומלץ לעצב מודעה בולטת שתמשוך את העניין ותקבל חשיפה מכובדת. צוות מודעות 24 שעות, ערוך על מנת להציע לכם את האפשרויות האופטימליות לעיצוב מודעת תנחומים ויסייע לכם בניסוח ראוי תוך ביצוע בקרת איכות והגהה. אנחנו עובדים עם כל העיתונים בישראל וזמינים 24 שעות ביממה כדי לעזור לכם לפרסם את כל סוגי המודעות.

דוגמאות לפרסום מודעות תנחומים בעיתון:

מאמרים נוספים על פרסום מודעות בעיתונים

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן