אודות מודעות 24 שעות

מודעות 24 שעות נוסד בשל הצורך של לקוחות רבים לפרסם מודעות במרכז מודעות אחד שירכז עבורם את כל סוגי המודעות בעיתונים וגם יוכל לרכוש להם מדיה בכל העיתונים והאתרים.
מודעות 24 שעות הוא מרכז המודעות הארצי הגדול והמוביל בישראל כיום.
במשרדנו מרכז מודעות ארצי אשר מפרסם מודעות בכל העיתונים והאתרים בישראל.
המוקד שלנו מחולק לפי מחלקות מסודרות כך שכל לקוח יכול למצוא אצלנו את מבוקשו.
במשרדנו צוות סטודיו מפואר שכולל גרפיקאים אשר נותנים מענה מהיר ואיכותי לכל בקשה.
צוות התקציבאים שלנו עבר הכשרה והוא בעל ניסיון רב בפרסום כל סוגי המודעות ולכל סוגי המדיות הצוות מלווה גופים רבים בכל סוגי הפרסום.

במשרדי מודעות 24 שעות, ארכיון מסודר אשר יכול לשחזר לכם את כל סוגי הפרסומים אותם פרסמתם.
מודעות 24 שעות הינו המשרד היחיד שעובד עם כל העיתונים ברמה ארצית ומקומית ויודע להתאים לכם את כל סוג הפרסום ע"פ הצורך והינו המשווק מורשה היחיד של כל לוחות האינטרנט בישראל.
אנו מלווים מנהלי/ות משאבי אנוש למעלה מ-15 שנה בגיוס עובדים ויודעים להתאים לכל ארגון את הצורך שלו – מומחים במודעות דרושים ויודעים היכן הכי טוב לפרסם.

מודעות 24 שעות נותן שירותי משרד לעשרות מנהלי/ות משרד
במשרדנו מחלקה מיוחדת לעיריות, מועצות, תאגידי מים וחברות כלכליות רבות,  בנוסף אנחנו מפעילים מוקד ארצי לפרסום מודעות אבל והשתתפות בצער בכל העיתונים במשך 24 שעות כולל מחלקת גרפיקה אשר תעצב לכם את המודעה במהירות רבה ותדאג לפרסם אותה בעיתונים.

משרדנו מלווה קיבוצים ומושבים רבים בכל סוגי הפרסום
במשרדנו מחלקה מיוחדת למשרדי עורכי דין אשר נהנים מהנחה מיוחדת וקבועה לפרסום מודעות מכרזים בעיתונים, מודעות משפטיות, מודעות סטטוטוריות, מודעות דרושים, מודעות אסיפה, מודעות בורסאיות, מודעות כונסי נכסים ועוד.
המשרד מלווה מנהלי/ות כספים רבים ומנהלי/ות חברות בורסאיות בפרסום מודעות אסיפה בעיתונים, מודעות תשקיפים ומודעות בורסאיות.
המשרד מלווה מנהלי/ות פרסום רבים מכל ענפי המשק בישראל בפרסום וברכש מדיה בכל אמצעי המדיה הכתובה והדיגיטלית ולמעשה כל אחד יכול למצוא אצלנו מענה.

פרסום מודעה בורסאית

פרסום מודעה בורסאית בעיתון

מדוע יש צורך בפרסום מודעות בורסאיות ? החוק לניירות ערך, קבע כללים לארגונים ולחברות המסחריות בישראל.הוא חייב כל חברה הנסחרת בבורסה, לפרסם מודעה בעיתונות היומית

קרא עוד »
פרסום בעיתון כוכב הצפון

פרסום בעיתון כוכב הצפון

העיתון כוכב הצפון נוסד בשנת 1972 והינו מקומון המופץ ללא עלות ברחבי העיר טבריה, כפר תבור, עמק הירדן וגליל תחתון. העיתון מופץ בכ-15,000 עותקים לערך.

קרא עוד »