קבלו הצעת מחיר

פרסום בעיתון ישראל היום

ישראל היום הוא עיתון יומי חינמי (חינמון) המופץ בכל רחבי הארץ, לעיתון מצטרף אתר חדשות בעברית ואנגלית. העיתון יוצא לאור מאז 2007 ונחשב ליומון בעל התפוצה הרחבה ביותר בישראל בימים אלה. תפוצתו היומית עומדת על כרבע מיליון עותקים ביום חול וכמעט חצי מליון עותקים בסופש.
מאז הקמתו הצליח לעורר סקרנות ועניין רב הן בקרן הקוראים והן בקרב המתחרים, הצטרפותו למגרש העיתונים הישראלים שינתה את מפת העיתונות ללא היכר והוא הפך לחלק משגרת יומם הצפוף של מאות אלפי ישראלים וישראליות.
העיתון מעוצב בפורמט טבלואיד, עם תמונות, צבע וכותרות גדולות, כל אלה מאפיינים את התרבות הפופולארית, במטרה לתפוס את עיני הקורא וליצור עניין.
סגנון הכתיבה בו קליל ובשפה מדוברת במטרה להגיע לקהל מכל השכבות הסוציואקונומיות, הגילאים והתרבויות השונות.
ישראל היום עוסק במגוון נושאים כמו אקטואליה, פוליטיקה וכלכלה כמו גם ספורט, תרבות אמנות ועוד עם כתבות עומק, ראיונות, טורי דעה ודיווחים מרחבי העולם.

ישראל היום הוא עיתון מומלץ ביותר לפרסום מודעות בזכות התפוצה הרחבה וזמינות העיתון בכל רחבי הארץ,  חנויות, קניונים, תחנות דלק וכמובן בנקודות החלוקה המאוישות המצויות במקומות הומי אדם: תחנות רכבת, תחנות אוטובוס, צמתים, בתי קפה ועוד.
כמו כן, לעיתון צוות כותבים מהשורה הראשונה בארץ, סיקור נרחב של נושאים מגוונים המעניינים את תושבי הארץ ועיצוב מרהיב ומושך את העין.

באיזה מדור בעיתון כדאי לפרסם?
מהדורת סוף השבוע מופיעה בשלושה חלקים מרכזיים: עמודי חדשות ואקטואליה, מוסף שישבת- מגזין התרבות והמדור הפוליטי- ישראל השבוע.
בימי חול מתפרסם העיתון במהדורה של 64 עמודים וכולל לוח מודעות דרושים, לוח מודעות משפטיות ולוח מודעות אבל הממוקמים בעמודים האחוריים של העיתון.
בלוח המודעות ניתן לפרסם את כל סוגי המודעות ולהיות סמוכים בטוחים שהפרסום יגיע לעיניים רבות.
כמובן שיש להבדיל בין סוגי המודעות אותן נרצה לפרסם, מיקום הפרסום ותזמונו. כדי לדעת שלקחתם את ההחלטות הנכונות, אתם מוזמנים לפנות אלינו למשרד הפרסום מודעות 24 שעות ונציגינו המנוסים יעזרו לכם בתהליך הפרסום, מתחילת הדרך ועד שתהיו מרוצים.

כדי לפרסם מודעה בישראל היום כל שעליכם לעשות הוא ליצור סקיצה של פרטי המודעה ולפנות אלינו למודעות 24 שעות. אנשי השיווק, המעצבים, אנשי התוכן והמדיה שלנו יעמדו לרשותכם 24 שעות ביממה ויבטיחו לכם תהליך פרסום פשוט ונוח והכי חשוב- תוצאות בשטח. בתחום הפרסום, כמו בתחומים רבים אחרים, הניסיון נותן את הטון, צוות מודעות 24 מתמחה בפרסום מודעות בעיתונים מעל 20 שנה ונמצא בקשר הדוק ומתמיד עם צוותי העיתונים בכלל ועם צוות הפרסום בישראל היום, בפרט.
לכן בבואכם לפרסם מודעה, פנו אל צוות מודעות 24 שעות, הותיקים והמנוסים ותקבלו שירות אישי, מתקדם ואפקטיבי וכמובן מחיר משתלם ביותר ומותאם אישית לתקציב הפרסום שלכם.

פרסום בישראל היום

הקמתו של החינמון ישראל היום בתפוצה ארצית, תוך שימוש במשאבים כלכליים מרשימים, טרפה את הקלפים בענף התקשורת והובילה לתחרות משמעותית על תואר "העיתון הנפוץ בישראל". מאז, שומר ישראל היום על כוחו כאחד מהעיתונים המובילים והפופולריים בארץ ומשמש כמקור חדשותי אמין ויוקרתי.

העיתון הנפוץ ביותר בישראל בימי חול ובסופי השבוע 
תפוצת העיתון בימי חול היא כ-275,000 עותקים ובימי שישי וערבי חג מופץ העיתון בכלמעלה מ-400,000 עותקים, מה שהופך אותו לעיתון הנפוץ ביותר בישראל. בנוסף לכמות העותקים העצומה המופצת ברחבי הארץ, מפעיל ישראל היום אתר אינטרנט פופולרי הכולל מהדורה דיגיטלית של העיתון הפתוחה לכלל ציבור הגולשים, כמו כן, ישנם לעיתון גם מנויים רבים בתשלום המקבלים אותו מדי יום לפתח ביתם.
בעיתון כותבים עיתונאים מהשורה הראשונה בארץ, אנשי תקשורת ופובליציסטים, בעלי ניסיון עשיר, כשרון כתיבה ואתיקה מקצועית, תוכלו למצוא בעיתון תכנים עשירים ומגוונים וכל קורא יכול להתחבר לתחום המועדף עליו ובכך להעשיר את עולמו.

קהל היעד של עיתון ישראל היום

קהל היעד של העיתון הוא בעל מנעד רחב ביותר, קוראים בני 18 ומעלה גם מעל 65, נשים, גברים ממעמד סוציואקונומי נמוך עד גבוה, מגוון שכזה מבטיח כיסוי רחב של קוראים וחשיפה מירבית, אך יש לשים לב כי כל קבוצת גיל או קבוצה מאופיינת אחרת, תתמקד במדור שונה, אם במדור התרבות, האקטואליה או הספורט לדוגמא.
כאשר נרצה לפרסם מודעה עלינו לבחון את קהל היעד של המודעה שלנו ולפי התשובה שנקבל נאפיין את המודעה שנרצה, לפי מיקום, תזמון עיצוב ועוד, במטרה לקבלת התאמה מדויקת ופרסום אפקטיבי מקסימלי.

משרד הפרסום מודעות 24 שעות הוא משווק מורשה ומומחה בפרסום בעיתון ישראל היום, ומציע לכם – בעלי עסקים, עובדי מועצות ועיריות, עורכי דין, משפטנים וכונסי נכסים, את מסלולי הפרסום האופטימליים לקבלת חשיפה ברמה ארצית ולהרחבת מעגל הלקוחות הפוטנציאלי.

 

למה כדאי לפרסם בעיתון ישראל היום?

כלל המפתח להצלחת הפרסום בענף העיתונות הוא חשיפה מירבית. ישראל היום מחולק בחינם בתחנות רכבת ואוטובוס, בצמתים מרכזיים, בנייני משרדים ומרכזים מסחריים מובילים, כך שהמודעות המתפרסמות בו חשופות לכלל שכבות האוכלוסייה, בגילאים, מגזרים וחתכים חברתיים שונים. בנוסף להפצתו החינמית, לישראל היום מאגר מנויים נאמן המקבל את העיתון בתשלום ישירות לתיבות הדואר.

בשורה התחתונה – הפרסום בישראל היום עובד ויספק לכם פניות איכותיות תוך זמן קצר. השילוב בין התכנים החדשותיים והמקצועיים בעיתון לבין מדורי הפרסום, מושך אליו קהלים ממגוון מגזרים ומאפשר לכם להגיע לחתך אוכלוסייה רחב במיוחד.

איך אפשר לפרסם בישראל היום?

כלל המפתח להצלחת הפרסום בענף העיתונות הוא חשיפה מירבית. ישראל היום מחולק בחינם בתחנות רכבת ואוטובוס, בצמתים מרכזיים, בנייני משרדים ומרכזים מסחריים מובילים, כך שהמודעות המתפרסמות בו חשופות לכלל שכבות האוכלוסייה, בגילאים, מגזרים וחתכים חברתיים שונים. בנוסף להפצתו החינמית, לישראל היום מאגר מנויים נאמן המקבל את העיתון בתשלום ישירות לתיבות הדואר.

בשורה התחתונה – הפרסום בישראל היום עובד ויספק לכם פניות איכותיות תוך זמן קצר. השילוב בין התכנים החדשותיים והמקצועיים בעיתון לבין מדורי הפרסום, מושך אליו קהלים ממגוון מגזרים ומאפשר לכם להגיע לחתך אוכלוסייה רחב במיוחד.
מחיר לפרסום מודעות אבל בעיתון ישראל היום

איך אפשר לפרסם בישראל היום?

פרסום בישראל היום מתחלק למספר קטגוריות: סוגי מודעות, גדלים, עיצובים אופי המודעה, ימי פרסום, מיקום בעיתון ועוד.
משרדנו מתמחה בפרסום כל סוגי המודעות, ממודעות אבל, דרך מודעות מסחריות, ברכות, הופעות, מכירות, מכרזים ועד מודעות משפטיות, נדל״ן וכונסי נכסים. לכל מודעה אופי משלה ולכן אנחנו פה, לעזור לכם להתמצא בשטח.
צוות המשרד, כל אחד בתחום התמחותו יוודא כי המודעה שלכם עומדת בתנאים המשפטיים (לדוגמא בפרסום תכנון ובניה), שעברה הגהה ותיקון שגיאות, שמעוצבת בצורה שתיטיב עמה בעיתון, שהמיקום שלה יהיה מרכזי ככל הניתן והרצוי וכמובן תענה על הצרכים הספציפיים שלכם.
לא משנה איזו מודעה תרצו לפרסם בישראל היום, לנו הכלים להוציא ממנה את המיטב תוך התאמת התקציב המשתלם ביותר לפרויקט.

דרכנו תוכלו לפרסם מודעות בולטות ואטרקטיביות בכל חלקי העיתון:

קונטרס החדשות – כולל מדורים קבועים: כלכלה, ספורט ותרבות.

ישראל השבוע – מוסף האקטואליה של סוף השבוע.

שישבת – מגזין כתבות ותחקירים המתפרסם בימי שישי.

דוגמאות לפרסום בעיתון ישראל היום

פרסום מודעות בישראל היום שער

פרסום מודעות בישראל היום

פרסום מודעת אבל בישראל היום

פרסום מודעות מכרזים בישראל היום

פרסום מודעה בלוח דרושים בישראל היום

מאמרים נוספים על פרסום מודעות בעיתונים

פרסום בעיתון שערים

פרסום בעיתון שערים העיתון מופץ לקבל הדתי. העיתון מופץ בימי שני ב 32000 העתקים.ניתן לפרסם מודעות בכל הגדלים ומכל הסוגים.   לפרטים נוספים פנו ללינוי 058-7800970

קרא עוד »

פרסום בעיתון ריקלמה

פרסום בעיתון ריקלמה פרסום בשפה הרוסית העיתןן מופץ בכל שבוע בתפוצה ארצית בשפה הרוסית ניתן לפרסם את כל סוגי המודעות. נהוג לפרסם מודעות משפטיות /

קרא עוד »

פרסום בעיתון שווה פרסום

פרסום בעיתון שווה פרסום מופץ בעפולה והסביבה ניתן לפרסם בכל שבוע נסגר ביום שלישי לפרסום בסופ"ש לפרטים 1800-800-724 דוגמאות לפרסום בעיתון שווה פרסום

קרא עוד »

פרסום מודעה פוליטית

פרסום מודעה פוליטית בעיתון ניתן לפרסם בכל יום מודעה פוליטית החל מהיום למחר. נהוג לפרסם בעיתונים ידיעות אחרונות ,ישראל היום ,גלובס ,מעריב ,דה מרקר ,כלכליסט

קרא עוד »