קבלו הצעת מחיר

פרסום מודעה משפחתית בעיתון

מודעה משפחתית

מודעות משפחתיות מוכרות לרוב הציבור בישראל כמודעות אבל או מודעות השתתפות בצער. פרסום מודעה משפחתית בעיתון היא אחת מהדרכים המקובלות והאפקטיביות ביותר על מנת ליידע את הציבור ומעגל הקרובים הרחב יותר אודות פטירתו של אדם. גם בימים בהם שולטים הפרסום במדיות הדיגיטליות וברשתות החברתיות, מדורי האבל בעיתונים הארציים עמוסים במודעות משפחתיות מטעם בני המשפחה, קולגות לעבודה או חברי הנפטרים.

ההחלטה על פרסום מודעה משפחתית בעיתון אינה קלה. בין הכאב וההלם, מתמודדת המשפחה האבלה עם שלל סידורים לוגיסטיים המצריכים ממנה משאבים רגשיים רבים. על כן, הבחירה במשרד הפרסום המתאים לפרסום מודעה משפחתית היא החלטה חשובה שיכולה לחסוך זמן והרבה מאוד כסף.

על מנת לאפשר לכם לבצע את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם תוך התייחסות לכל הפרמטרים הנדרשים – איגדנו עבורכם את כל היתרונות של פרסום מודעה משפחתית בעיתון.

יתרונות פרסום מודעה משפחתית בעיתון

חשיפה עצומה למגוון קהלי יעד

אחת מהמטרות העיקריות של פרסום מודעה משפחתית בעיתון, היא נגישות לתפוצה רחבה במיוחד. העיתונים הארציים, בהם מתפרסמות רוב מודעות האבל, זוכים לחשיפה העצומה בקרב הציבור הישראלי. חלק מהעיתונים מחולקים לקהל מנויים ותיק ואילו חלקם מחולקים חינם במאות אלפי עותקים ביום.

עבור משפחה המשקיעה בפרסום מודעה משפחתית בעיתון, החשיפה היא פרמטר חשוב שמשפיע על ההחלטה באיזה עיתון לפרסם. פרסום מודעה משפחתית בעיתון ישראל היום המחולק לקוראים בחינם מניבה את החשיפה הרצויה ומאפשרת למשפחה לחלוק כבוד אחרון לנפטר. כך גם פרסום מודעה משפחתית בעיתון ידיעות אחרונות הוותיק, לו מספר מנויים נאמן וגדול במיוחד.

פרסום בעמודים היוקרתיים ביותר בעיתון

פרסום מודעה משפחתית בעיתון נחשב לדרך מכובדת במיוחד להודיע על פטירת בן משפחה או חבר.
המודעות המשפחתיות או מודעות האבל מתפרסמות בין עמודי החדשות היוקרתיים בעיתונים הארציים. עמודים אלו נהנים מהחשיפה הרחבה ביתר. אמנם פרסום מודעה משפחתית בעיתון אינו עניין זול, אך כיום ניתן לצמצם משמעותית את עלות הפרסום.

צוות המומחים של מודעות 24 שעות זמין עבורכם בכל שעות היממה ומציע את המחירים הזולים ביותר בשוק לפרסום מודעת אבל. אנחנו מודעים לקושי ברגעים קשים אלו ונכונים לסייע לכם בפרסום בדרך הקלה והמהירה ביותר.

דוגמה למודעת אבל משפחתית

פרסום מודעת אבל משפחתית

פרסום מהיום למחר

אם בעבר היו נדרשות המשפחות האבלות להמתין שעות על גבי שעות על קו הטלפון על מנת להשיג את מערכות העיתונים הגדולים, כיום המצב השתנה לחלוטין. פרסום מודעה משפחתית מתבצע תוך דקות ספורות באמצעות הוואטסאפ או המייל לבחירתכם.

ברגעים בהם מתמודדת המשפחה עם האובדן, יש חשיבות לפרסום זריז וללא קשיים. גם במקרים בהם נמסרת הודעת פטירה שבת, חג או בשעות הלילה, צוות מודעות 24 שעות זמין על מנת לסייע לכם. נציגי מודעות 24 שעות יסייעו לכם בהתאמת הנוסח המתאים למודעה ויבצע בקרת איכות טרם הפרסום. בנוסף, נדאג עבורכם לעיצוב בולט ומכובד ונשלח סריקה מהעיתון לאחר הפרסום.

מאמרים נוספים על פרסום מודעות בעיתונים

פרסום בעיתון שערים

פרסום בעיתון שערים העיתון מופץ לקבל הדתי. העיתון מופץ בימי שני ב 32000 העתקים.ניתן לפרסם מודעות בכל הגדלים ומכל הסוגים.   לפרטים נוספים פנו ללינוי 058-7800970

קרא עוד »

פרסום בעיתון ריקלמה

פרסום בעיתון ריקלמה פרסום בשפה הרוסית העיתןן מופץ בכל שבוע בתפוצה ארצית בשפה הרוסית ניתן לפרסם את כל סוגי המודעות. נהוג לפרסם מודעות משפטיות /

קרא עוד »

פרסום בעיתון שווה פרסום

פרסום בעיתון שווה פרסום מופץ בעפולה והסביבה ניתן לפרסם בכל שבוע נסגר ביום שלישי לפרסום בסופ"ש לפרטים 1800-800-724 דוגמאות לפרסום בעיתון שווה פרסום

קרא עוד »

פרסום מודעה פוליטית

פרסום מודעה פוליטית בעיתון ניתן לפרסם בכל יום מודעה פוליטית החל מהיום למחר. נהוג לפרסם בעיתונים ידיעות אחרונות ,ישראל היום ,גלובס ,מעריב ,דה מרקר ,כלכליסט

קרא עוד »