קבלו הצעת מחיר

פרסום מודעה משפחתית בעיתון

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מודעה משפחתית

מודעות משפחתיות מוכרות לרוב הציבור בישראל כמודעות אבל או מודעות השתתפות בצער. פרסום מודעה משפחתית בעיתון היא אחת מהדרכים המקובלות והאפקטיביות ביותר על מנת ליידע את הציבור ומעגל הקרובים הרחב יותר אודות פטירתו של אדם. גם בימים בהם שולטים הפרסום במדיות הדיגיטליות וברשתות החברתיות, מדורי האבל בעיתונים הארציים עמוסים במודעות משפחתיות מטעם בני המשפחה, קולגות לעבודה או חברי הנפטרים.

ההחלטה על פרסום מודעה משפחתית בעיתון אינה קלה. בין הכאב וההלם, מתמודדת המשפחה האבלה עם שלל סידורים לוגיסטיים המצריכים ממנה משאבים רגשיים רבים. על כן, הבחירה במשרד הפרסום המתאים לפרסום מודעה משפחתית היא החלטה חשובה שיכולה לחסוך זמן והרבה מאוד כסף.

על מנת לאפשר לכם לבצע את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם תוך התייחסות לכל הפרמטרים הנדרשים – איגדנו עבורכם את כל היתרונות של פרסום מודעה משפחתית בעיתון.

יתרונות פרסום מודעה משפחתית בעיתון

חשיפה עצומה למגוון קהלי יעד

אחת מהמטרות העיקריות של פרסום מודעה משפחתית בעיתון, היא נגישות לתפוצה רחבה במיוחד. העיתונים הארציים, בהם מתפרסמות רוב מודעות האבל, זוכים לחשיפה העצומה בקרב הציבור הישראלי. חלק מהעיתונים מחולקים לקהל מנויים ותיק ואילו חלקם מחולקים חינם במאות אלפי עותקים ביום.

עבור משפחה המשקיעה בפרסום מודעה משפחתית בעיתון, החשיפה היא פרמטר חשוב שמשפיע על ההחלטה באיזה עיתון לפרסם. פרסום מודעה משפחתית בעיתון ישראל היום המחולק לקוראים בחינם מניבה את החשיפה הרצויה ומאפשרת למשפחה לחלוק כבוד אחרון לנפטר. כך גם פרסום מודעה משפחתית בעיתון ידיעות אחרונות הוותיק, לו מספר מנויים נאמן וגדול במיוחד.

פרסום בעמודים היוקרתיים ביותר בעיתון

פרסום מודעה משפחתית בעיתון נחשב לדרך מכובדת במיוחד להודיע על פטירת בן משפחה או חבר.
המודעות המשפחתיות או מודעות האבל מתפרסמות בין עמודי החדשות היוקרתיים בעיתונים הארציים. עמודים אלו נהנים מהחשיפה הרחבה ביתר. אמנם פרסום מודעה משפחתית בעיתון אינו עניין זול, אך כיום ניתן לצמצם משמעותית את עלות הפרסום.

צוות המומחים של מודעות 24 שעות זמין עבורכם בכל שעות היממה ומציע את המחירים הזולים ביותר בשוק לפרסום מודעת אבל. אנחנו מודעים לקושי ברגעים קשים אלו ונכונים לסייע לכם בפרסום בדרך הקלה והמהירה ביותר.

דוגמה למודעת אבל משפחתית

פרסום מודעת אבל משפחתית

פרסום מהיום למחר

אם בעבר היו נדרשות המשפחות האבלות להמתין שעות על גבי שעות על קו הטלפון על מנת להשיג את מערכות העיתונים הגדולים, כיום המצב השתנה לחלוטין. פרסום מודעה משפחתית מתבצע תוך דקות ספורות באמצעות הוואטסאפ או המייל לבחירתכם.

ברגעים בהם מתמודדת המשפחה עם האובדן, יש חשיבות לפרסום זריז וללא קשיים. גם במקרים בהם נמסרת הודעת פטירה שבת, חג או בשעות הלילה, צוות מודעות 24 שעות זמין על מנת לסייע לכם. נציגי מודעות 24 שעות יסייעו לכם בהתאמת הנוסח המתאים למודעה ויבצע בקרת איכות טרם הפרסום. בנוסף, נדאג עבורכם לעיצוב בולט ומכובד ונשלח סריקה מהעיתון לאחר הפרסום.

מאמרים נוספים על פרסום מודעות בעיתונים

פרסום מודעת תמיכה בעיתון

פרסום מודעת הוקרה בעיתון

מודעת הוקרה בעיתון פרסום מודעת הוקרה בעיתון היא מחווה מוכרת ומוערכת, להודות, לפרגן ולפרסם את דבר ההישג.מעוניינים להעלות על נס את הצלחתם חברכם לעבודה בפרויקט

קרא עוד »
פרסום בעיתון בלב אחד- ביטאון יד לבנים

עיתון לעניין – בני ברק

קצת מידע על העיתון-עיתון לעניין בני ברק העיתון יוצא פעם בשבוע, מודפס על נייר כרומו איכותי.בעיתון ישנם פרסומים מטעם עיריית בני ברק, עיריית גבעת שמואל

קרא עוד »
פרסום מודעות בידיעות המפרץ

העיתון קוראים אלעד

פרסום מודעות בעיתון קוראים אלעד עם מודעות 24 שעות על העיתון קוראים אלעד העיתון קוראים אלעד הוקם והחל לפעול כבר לפני 16 שנה, עם הקמתה

קרא עוד »
פרסום בעיתון ידיעות רמת גן

פרסום מודעה בעיתון עליתון

פרסום בעיתון עליתון העיתון עליתון קיים 43 שנה, מופץ בנתיבות, בשדרות, באופקים, בשדות נגב ובמרחבים. מופץ בכ- 7500 עותקים. מדוע כדאי לפרסם בעליתון? בשבועון עליתון

קרא עוד »
פרסום בעיתון בלב אחד- ביטאון יד לבנים

פרסום מודעות בידיעון צפת

המקומון החרדי הצעיר- ידיעון צפת עיתון ידיעון צפת יוצא לאור כבר למעלה מ4 שנים, העיתון נחשב בציבור החרדי כעיתון מוביל. העיתון מגדיל לבעלי העסקים את הרווחיות

קרא עוד »
פרסום מודעת תמיכה בעיתון

פרסום מודעת תמיכה בעיתון

מודעת תמיכה בעיתון מעוניינים לתמוך בגוף מסוים? לעודד, לחזק, להראות את תמיכתכם בפומבי? מוזמנים לפנות אלינו, בכל יום ובכל שעה. צוות המומחים במודעות 24 כאן

קרא עוד »