קבלו הצעת מחיר

פרסום במאקו – חדשות, פרסום וטלוויזיה

בזירה האינטרנטית העמוסה, הפכו פורטלי החדשות המובילים לאתרים הפופלאריים בישראל. עם מגוון עשיר של מדורים ועשרות מיליוני כניסות בשנה, מספקים אתרי החדשות הישראליים תוכן איכותי עבור אוכלוסיות שונות בציבור. אך בניגוד לשנים עברו, בהן מרבית הכניסות לאתרים אלו היו למטרות צריכת תוכן חדשותי בלבד, כיום, מציעים הפורטלים חווית שימוש יוצאת דופן המעניקה לגולשים מעטפת מלאה של חדשות, בידור ותרבות.

אך לא רק הגולשים נהנים מהשינוי שהביא איתו העידן האינטרנטי. גופים ציבוריים, עסקים פרטיים ובעלי מקצוע שבוחרים לפרסם באתרי החדשות, זוכים לחשיפה עצומה בקרב מגוון קהלי יעד בארץ ובחו"ל.

אתר MAKO – הרבה יותר מחדשות

בעשור האחרון, שומר אתר Mako על כוחו כאחד משלושת אתרי החדשות הנחשבים בישראל. עם מדורים בתחומי חדשות, בידור, תרבות, ספורט, אוכל, מוזיקה אופנה ועוד, מכוון האתר למכנה משותף רחב במיוחד תוך חלוקה לנושאים ממוקדים. עבור המפרסמים, מדובר במצב של win-win – הגעה לכמות גולשים גדולה, תוך אפשרות לכוון את המסר לקהל היעד הרלוונטי ביותר.

למה כדאי לפרסם במאקו?

מאקו, שמשמש כאתר הבית של שידורי קשת וחדשות 12, נהנה מחשיפה עצומה, שכן הוא מציע, מעבר לאינפורמציה החדשותית, גם גישה ישירה לתכניות הטלוויזיה הפופלאריות בארץ שמושכות אליהן מאות אלפי צופים מדי יום. האתר, משלב בדיווחי החדשות ובכתבות התוכן שבו גם קטעי וידאו, שמאריכים את משך הישארות הגולש באתר ומקטינים משמעותית את אחוזי הנטישה.

כל המידע – איתך בכל מקום

אחד מהיתרונות העצומים שמציע אתר Mako, הוא אפליקציה אטרקטיבית ונוחה לשימוש. אפליקציית מאקו, מאפשרת קבלת התראות Push שמספקות לגולש עדכונים יומיומיים לבחירתו כמו גם צפייה בתכניות הפופלאריות של שידורי קשת דרך הסמארטפון.

מכיוון שגולשים רבים מעדיפים את השימוש בסמארטפון במהלך שעות היום, בין אם בזמן השהייה בעבודה ובין אם בשעות הפנאי, מגדיל השימוש באפלקיציה את החשיפה לה זוכה האתר בקרב כל שכבות האוכלוסיה.

איך ניתן לפרסם במאקו?

אתר מאקו, מאפשר לכם, המפרסמים, לרכוש שטח פרסום בעמוד הבית של מאקו או בעמודי המדורים הרלוונטים מבחינתכם, ולפרסם קוביה או באנר שימגנט את הגולשים לאתר שלכם. האופציה להתמקד במדור מסוים באתר, תעניק לכם את האפשרות למקד את הפרסום בקהל היעד הרלוונטי ביותר עבורכם ולקבל את התמורה המשתלמת ביותר למחיר.

כמו כן, מציע אתר Mako אפשרות אפקטיבית במיוחד, לפרסום כתבות תדמית תחת הכותרת "תוכן שיווקי". כתבות מסוג זה, מעניקות לגולש ערך מוסף ואינפורמציה איכותית ורלוונטית, ומאפשרות למפרסם עצמו להגיע לעשרות אלפי גולשים ביום.

בעבר הלא רחוק, היו נאלצים המפרסמים להשקיע סכומי כסף גבוהים על מנת להגיע לפלטפורמות פרסומיות בעלות חשיפה רחבה כמו אתרי החדשות. אך כיום, ניתן להתאים חבילות פרסום לעסקים קטנים וגדולים תוך התאמה לתקציב המפרסם.

מאמרים נוספים על פרסום במדיה