קבלו הצעת מחיר

פרסום בעיתון המבשר

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב print

בעשורים האחרונים, הפכה פנייה לקהל יעד ממוקד לאסטרטגיה השלטת בעולם הפרסום. בניגוד לשיטת "המספרים הגדולים" הפונה לאוכלוסייה רחבה כלל האפשר, כשמדובר בקהלים הניזונים מכלי תקשורת ספציפיים, ישנה חשיבות עצומה לבחירת המדיה האפקטיבית ביותר.

עבור המגזר החרדי, משמשת העיתונות הכתובה כמקור חדשותי בלעדי. בהיעדר השימוש בסמארטפונים, אינטרנט או מקורות דיגיטליים אחרים, שולטים העיתונים בענף התקשורת במגזר החרדי וזוכים לתפוצה רחבה במיוחד, הן באמצע השבוע והן בסופי השבוע.

המבשר הוא אחד משלושת העיתונים החרדיים הנקראים והפופולאריים ביותר בקרב האוכלוסייה הדתית והחרדית בישראל, לצד העיתונים יתד נאמן והמודיע. העיתון שומר על קו שמרני בהתאם לשיח בחברה החרדית, מתאפיין בכתיבה צנועה ונמנע משילוב תמונות נשים בין עמודיו. המבשר מופץ בימים ראשון עד שישי ונחשב לעיתון יומי על פי חוק.

שיווק למגזר החרדי – איך עושים את זה נכון?

משרד הפרסום מודעות 24 שעות מתמחה בפרסום מודעות בעיתונים, בדגש על העיתונות החרדית הארצית והמקומית. בעשרות שנות עבודתנו בתחום, צברנו ניסיון באסטרטגיות השיווק היעילות ביותר להצלחת הפרסום למגזר החרדי. אנחנו זמינים עבורכם במהלך כל שעות היממה, ונשמח לסייע למקסם משמעותית את אחוזי ההמרה של המודעה שתפרסמו.

חשיבות הניסוח

השיח בחברה החרדית מתאפיין בשפה צנועה והימנעות מנושאים פרובוקטיביים או מעוררי מחלוקת. המודעות המתפרסמות בעיתון המבשר בפרט ובעיתונים החרדיים בכלל, שמות דגש על ערכים המזוהים עם הציבור החרדי כגון שמירת מצוות, לימוד תורה וצניעות.

אם אתם מתלבטים מהו הנוסח הנכון לפרסום בעיתון המבשר, אנחנו כאן בשבילכם. נשמח לסייע לכם בניסוח המודעה על פי הכללים הנהוגים בחברה החרדית, כדי שתעמדו בדרישות העיתון ותקבלו את מירב הפניות הרלוונטיות.

שמים דגש על העיצוב

אם שקלתם לכלול תמונות של פרזנטורים במודעות לעיתונות החרדית, אנו ממליצים לכם לחשב מסלול מחדש. בניגוד לפרסום למגזר החילוני, ששם דגש משמעותי על ההיבט הויזואלי, אסטרטגיית הפרסום למגזר החרדי מתמקדת במוצר. שימוש בצבעוניות הנכונה ושילוב המיתוג של העסק שלכם, יאפשר לכם למשוך כמה שיותר פניות מבלי לפגוע ברגשות הקוראים.

איך מפרסמים בעיתון המבשר?

מחפשים את הדרך הקלה, הנוחה והמשתלמת ביותר לפרסום במבשר? הגעתם למקום הנכון. דרכנו תקבלו את מסלולי הפרסום המוזלים ביותר*, יחד עם שירות אדיבה ו-100% זמינות.

מחיר לפרסום מודעות אבל בעיתון המבשר

דוגמאות לפרסום מודעה בעיתון המבשר

פרסום מודעות במבשר

רישיון לעיתון המבשר

מודעות אבל בעיתון המבשר

מאמרים נוספים על פרסום מודעות בעיתונים

פרסום מודעות בעיתון

פרסום מודעת ״דירה להשכיר״

מודעת דירה להשכרה בעיתונים מדוע כדאי לפרסם, דירה להשכרה לטווח ארוך, בעיתון? בימים של עליות אי יציבות נדל״ני, מחירי דירות מאמירים ובהעדר חלופות מגורים, שכירת

קרא עוד »
פרסום בעיתון קשר עין

פרסום במקומון זמן מקומי

החל מ 1.3.2022 עיתון מעריב מרחיב את מערך המקומונים שלו ומוציא לאור מקומון נוסף- זמן מקומי על העיתון זמן מקומיהעיתון מודפס בפורמט 3A כמו שאר

קרא עוד »
פרסום בעיתונים

פרסום בעיתון קורה בכנרת

העיתון קורה בכנרת המקומון המוביל באיזור טבריה והסביבה. מחולק בטבריה, יישובי גליל תחתון, מועצה איזורית עמק הירדן, כפר-תבור, שדמות דבורה, שרונה, מגדל ומנחמיה ועוד.  במקומון

קרא עוד »
פרסום בעיתון בלב אחד- ביטאון יד לבנים

עיתון קול העיר – בני ברק

קול העיר בני ברק קול העיר הוא עיתון מוביל במגזר החרדי דתי, מופץ ב40,000 עותקים בדיוור ישיר. העיתון פונה לקהל ייחודי אך רחב, בעל חשיפה

קרא עוד »
פרסום בעיתון כלכליסט

פרסום בעיתון ערוץ הקבלן

קצת על עיתון – ערוץ הקבלן עיתון ערוץ הקבלן הוא עיתון מקצועי לכל הקשור בענף התשתיות הבניה וההנדסה.בין קוראי העיתון תמצאו לרוב- קבלני בניה, תשתיות,

קרא עוד »