קבלו הצעת מחיר

פרסום בגל"צ

בשנת 1950, החלו שידורי תחנת הרדיו הצבאית– גלי צה"ל. התחנה, שהחלה את שידוריה כאמצעי להתקשרות פנימית של גורמי הביטחון, הצבא הסדיר וצבא המילואים, התמקדה בשנותיה הראשונות בשידורים המיועדים לחיילים. אך מאז, זרמו מים רבים בנהר, וגל"צ, הפכה להיות תחנת הרדיו המשפיעה ביותר בישראל, בכל המישורים.

הייחודיות של גל"צ טמונה בעובדה שהיא מעסיקה חיילים בשירות סדיר במגוון תפקידים בתחנה: קריינים, שדרנים, עורכים ועוד. יחד עם הטאצ' הצעיר, משלבת גל"צ תכניות אקטואליה מובילות בהנחיית מיטב השדרנים בישראל, עדכוני חדשות ומוזיקה מכל הסוגים.

משרד הפרסום מודעות 24 שעות בשיתוף עם חברת אקטיב ויז'ן, מציעים לכם שירות מקיף וייחודי, הכולל מעטפת פרסומית מלאה: בניית קמפיין לשידור בגל"צ, הפקת התשדיר ופרסומו בתחנה המובילה בתדירות המתאימה לתקציב שהוגדר על ידיכם מראש. מומחי הפרסום שלנו זמינים עבורכם במהלך כל שעות היממה, וישמחו להציע לכם מסלול אפקטיבי במיוחד לפרסום בגל"צ.

מדוע כדאי לפרסם בגל"צ?

במהלך השנים, טיפחה גל"צ תדמית ממלכתית ואמינה, שהביאה לביקוש הולך וגובר לפרסום בה. אחוזי ההאזנה המרשימים של למעלה מ-20%, תרמו גם הם לפופולאריות של התחנה, והוסיפו לתדמית היוקרתית שדבקה בה. תחנת הבת של גל"צ, גלגל"צ, היא תחנת הרדיו המואזנת ביותר בישראל נכון לשנת 2019.

אם אתם מעוניינים לקבל חשיפה רחבה, שתעניק לכם אחוזי המרה גבוהים במיוחד ותניע לפעולה ולרכישות משמעותיות, הפרסום בגל"צ הוא הפיתרון המושלם עבורכם. הפרסום בגל"צ מתאים לעסקים בפריסה ארצית ומקומית, עורכי דין, עצמאיים, מועצות ועיריות ועוד.

בהתאם לתקציב שתגדירו מראש, תוכלו לקבוע את אורך התשדיר והתדירות בה יושמע. כמו כן, נשמח להמליץ לכם על השעות האפקטיביות ביותר לפרסום בגל"צ, כדי שתוכלו להפיק את המירב מההשקעה שביצעתם.

כיצד ניתן לפרסם בגל"צ?

פרסום תשדיר פרסומי בגל"צ לא חייב להיות משימה מורכבת – אנחנו כאן כדי להקל עליכם את העבודה. מומחי הפרסום שלנו, יבנו עבורכם קמפיין איכותי שישקף את התדמית, הערכים והמיתוג של העסק שלכם בצורה הטובה ביותר. בתיאום איתכם, יופק תשדיר בולט ומניע לפעולה וייקבעו גם מועדי הפרסום בגל"צ לבחירתכם.

מאמרים נוספים על פרסום במדיה