קבלו הצעת מחיר

פרסום מודעה בעיתון הארץ

העיתונים הארציים נחשבים לאחד מן המקורות החדשותיים המהימנים בישראל. בין אם מדובר בעדכוני אקטואליה, כתבות עומק, תחקירים בנושאים שונים או מדורי פנאי ותרבות – ענף הפרינט ממשיך לבסס את כוחו ולגייס קוראים ומנויים חדשים. בין מגוון העיתונים היומיים בישראל, מתבלט עיתון הארץ, שמציג עוד משנת 1919, קו חתרני, מגובש פוליטית ובלתי מתפשר. העיתון, שצבר עם השנים קהל מנויים נאמן במיוחד והפך למותג של ממש בקרב הקוראים הישראלים, מציע בנוסף לתוכן האקטואלי והפוליטי, גם מדורים בהם מתפרסמות מודעות מסוגים שונים.

פרסום מודעה תלוי באופיה ובמטרותיה, לכן, כאשר נרצה לפרסם מודעה בעיתון ותיק, הנחשב כאמין ומנוסה, קהל קוראיו מגיעים ממעמד סוציואקונומי גבוה, אקדמאים  ומאופין במגוון של אנשי מדע, רוח ותרבות- עיתון הארץ הוא הבחירה הטבעית. פרסום מודעה בעיתון הארץ מביאה עמה ערך מוסף, שם העיתון הולך לפניו ומודעה המתפרסמת בעיתון נהנית מהקרדיט שהוא נושא עימו בעיני הקוראים.

ראשית על המפרסם להעביר אלינו את נוסח המודעה, יחד עם אנשי המקצוע במשרד נדאג לעיצוב, הגהה, עריכה וכל מה האלמנטים והשיפורים המעודכנים ביותר, כמו כן, צוות השיווק פועל לוידוא חובות משפטיות (כדוגמת מודעות בניה ותכנון), יצירת קשר עם צוות העיתון, שריון מיקום רצוי לפרסום בעיתון/ במוספים
ולבסוף, הצעות מחיר משתלמות ביותר ויצירת חבילות מותאמות אישית לתקציב!
התקציבאיות, העורכות, צוות העיצוב והתוכן וכל העוסקים במלאכה עומדים לרשותכם 24 שעות ביממה ויסייעו לכם.ן להוציא את המודעה מן הכוח אל הפועל.
לפרסום אפקטיבי של מודעות בעיתון הארץ ומוספיו, פנו אלינו למשרד הפרסום מודעות 24 שעות, ותקבלו שירות מקצועי, מנוסה, נוח ומתשלם ביותר. ולא פחות חשוב- עם חיוך ויחס אישי.

פרסום בעיתון הארץ

העיתונים הארציים נחשבים לאחד מהמקורות החדשותיים המהימנים בישראל. בין אם מדובר בעדכוני אקטואליה, כתבות עומק, תחקירים בנושאים שונים או מדורי פנאי ותרבות – ענף הפרינט ממשיך לבסס את כוחו ולגייס קוראים ומנויים חדשים. בין מגוון העיתונים היומיים בישראל, מתבלט עיתון הארץ, שמציג עוד משנת 1919, קו חתרני, מגובש פוליטית ובלתי מתפשר. העיתון, שצבר עם השנים קהל מנויים נאמן במיוחד והפך למותג של ממש בקרב הקוראים הישראלים, מציע בנוסף לתוכן האקטואלי והפוליטי, גם מדורים בהם מתפרסמות מודעות מסוגים שונים.

משרד הפרסום מודעות 24 שעות, הוא משווק מורשה של עיתון הארץ, ומתמחה בפרסום מודעות בכל מוספי העיתון. עבורכם, בעלי העסקים והעובדים בארגונים והחברות הציבוריות והפרטיות, יצרנו מסלולים ייחודיים לפרסום מודעות בהארץ, במחירים משתלמים וללא תחרות.

לדוגמה: מחיר לפרסום מודעות אבל בעיתון הארץ

כמה עובדות שכדאי לדעת על עיתון הארץ:

הארץ שייך ל"רשת שוקן" המפיצה את העיתון הכלכלי דה מרקר ומקומונים פופולאריים ברחבי ישראל.

אתר האינטרנט של הארץ, מפעיל חומת תשלום ומשווק מנוי חודשי לקריאת האתר בכ-5 ש"ח בחודש.

הארץ הוא היומון הוותיק ביותר הפועל בישראל, שייך ל"רשת שוקן" המפיצה את העיתון הכלכלי דה מרקר ומקומונים פופולריים ברחבי ישראל.

העיתון מופץ בכ-80,000 עותקים בימי חול ולמעלה מ-100,000 עותקים בסופי השבוע. בניגוד לעיתונים ארציים אחרים, נשען הארץ בעיקר על קהל מנויים נאמן.

אתר האינטרנט של הארץ, מפעיל חומת תשלום ומשווק מנוי חודשי לקריאת האתר בכ-5 ש"ח בחודש.
הפורמט הבסיסי והמקובל, בו יצא העיתון לאור, היה ברואדשיט, בדומה לעיתוני בוקר אחרים, לאורך השנים נותר היחיד מבין העיתונים בישראל בפורמט זה לעומת פורמט טבלואיד בו דבקו המתחרים.
באופן הדרגתי החל עיתון הארץ לשנות גם את מוספיו לפורמט טבלואיד עד שרק קונטרס החדשות נותר בפורמט ברואדשיט.

העיתון מסקר תחומי אקטואליה רבים כגון: מדיניות פנים וחוץ, כלכלה, פוליטיקה וכד׳ אך נותן מקום של כבוד לתחומי התרבות האמנות והרוח, החברה, איכות הסביבה, הספורט ואיכות החיים.

קהל היעד של העיתון מגוון יחסית בעקבות תפוצה רחבה ברחבי הארץ אך ניתן לאפיין את מירב הקוראים כקהל אינטלקטואלי, הצורך תרבות ואמנות, חברה גבוהה ומשכילה, במיוחד ממרכז הארץ ואזוריה החזקים והמשפיעים יותר, בגילאי 25 ומעלה רוב רובו ממעמד סוציואקונומי גבוה.

לעיתון גרסא באנגלית לטובת קוראיה הבין לאומיים ודוברי השפה, למעבר לעמוד- הארץ באנגלית

עיתון הארץ כולל את החלקים הבאים:

מוספים יומיים: קונטרס החדשות | מוסף גלריה | מוסף דה מרקר | מוסף הספורט | מוסף ספרים

מוספי הסופ"ש: הארץ השבוע | גלריה שישי | מוסף תרבות וספרות | מוסף הארץ | מוסף קפטן אינטרנט | מוסף נדל"ן

ייחודיות עיתון הארץ בפרסום לעומת מתחריו

פרסום מודעות בעיתון הארץ מאפשר למפרסם להגיע לקהל נרחב מאוד אך גם ממוקד במאפיינים רבים.
תוכלו לפרסם מודעת אבל בעיתון הארץ ועוד סוגים רבים של מודעות.
העיתון שם דגש רב על תרבות אמנות ורוח לכן מודעות פרסום כגון מכרזים, תערוכות, הרצאות וכדומה יקבלו במה ראויה במוסף הגלריה.
מודעות מכרז, מודעות משפטיות ואפילו מודעות דרושים יגיעו לקהל רב מבוסס, אמיד ומשכיל ויספקו למפרסם תוצאות אופטימליות והצעות שלא יכול היה לקבל במקום אחר.

ייחודיות העיתון ועקרונותיו ההולכים לפניו, עלולים להרחיק קוראים מסוימים, אך לעתים דווקא הקהל האדוק הוא הלקוח הטוב ביותר. כאשר נחפש קהל ״איכותי״ עם כוח קניה חזק, אנשי היי-טק, אנשי עסקים, בעלי השכלה והכנסה גבוהה יותר, נרצה לפנות לעיתון הארץ.
נקודה נוספת המחזקת את כוחו של העיתון היא- שעיתון הארץ נשען בעיקר על קהל המנויים שלו, מרבית הקוראים גם בפרינט וגם בדיגיטל, הינם לקוחות משלמים.
מנויי העיתון הצמאים לתוכן – מקדישים לשם כך את כספם ואת זמנם, תוכן משולם מקבל מעמד שונה, כך גם מודעות המתפרסמות בסמוך. ההערכה היא שקורא אשר סומך על תוכן העיתון ועורכיו ומשקיע את כספו לשם כך, יסמוך גם על תוכן הפרסום בעיתון ומכאן שאמינות המודעות בעיתון הארץ גבוהה מעיתונים חינמיים אחרים.
יש התומכים ויש המתנגדים למיתוג העיתון – כ״עיתון לאנשים חושבים״ ומכאן שיש לאמירה זו יתרונות וחסרונות בקרב קהל הקוראים, אנחנו במודעות 24 שעות ניקח את היתרונות ונמנף אותם לטובת הצלחת המודעה שלך! קהל איכותי לתוצאות איכותיות.

דוגמאות לפרסום מודעה בעיתון הארץ

פרסום מודעות בעיתון הארץ שער

פרסום מודעות אבל בעיתון הארץ

פרסום מודעות משפטיות בעיתון הארץ

פרסום מודעות מכרזים בעיתון הארץ

פרסום מודעות דרושים בעיתון הארץ

פרסום מודעות בחדשות בעיתון הארץ

פרסום מודעת עצומה בעיתון הארץ

מאמרים נוספים על פרסום מודעות בעיתונים

פרסום בעיתון שערים

פרסום בעיתון שערים העיתון מופץ לקבל הדתי. העיתון מופץ בימי שני ב 32000 העתקים.ניתן לפרסם מודעות בכל הגדלים ומכל הסוגים.   לפרטים נוספים פנו ללינוי 058-7800970

קרא עוד »

פרסום בעיתון ריקלמה

פרסום בעיתון ריקלמה פרסום בשפה הרוסית העיתןן מופץ בכל שבוע בתפוצה ארצית בשפה הרוסית ניתן לפרסם את כל סוגי המודעות. נהוג לפרסם מודעות משפטיות /

קרא עוד »

פרסום בעיתון שווה פרסום

פרסום בעיתון שווה פרסום מופץ בעפולה והסביבה ניתן לפרסם בכל שבוע נסגר ביום שלישי לפרסום בסופ"ש לפרטים 1800-800-724 דוגמאות לפרסום בעיתון שווה פרסום

קרא עוד »

פרסום מודעה פוליטית

פרסום מודעה פוליטית בעיתון ניתן לפרסם בכל יום מודעה פוליטית החל מהיום למחר. נהוג לפרסם בעיתונים ידיעות אחרונות ,ישראל היום ,גלובס ,מעריב ,דה מרקר ,כלכליסט

קרא עוד »