קבלו הצעת מחיר

פרסום בעיתון המודיע

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב print

המגזר החרדי הפך לכוח משמעותי בזירה התקשורתית הישראלית. גופי העיתונות החרדים זוכים להצלחה ניכרת בשנים האחרונות ונהנים מתפוצה הולכת וגדלה בקרב קוראים מהאוכלוסייה החרדית, לצד נוכחות מתעצמת של כותבים חרדים גם בעיתונות הארצית הכללית.

עיתון המודיע – כל מה שצריך לדעת

העיתון הפופולארי המודיע, מבטא באופן אופטימלי את הלך הרוח החברה החרדית, תוך שמירה על קו דתי שמרני והתחשבות בכללי השיח הנהוגים בעולם התורני. העיתון כולל מגוון רחב של מדורי חדשות ואקטואליה, בריאות, עיצוב, משפחה וזוגיות וכמובן מדורים פרסומיים שונים.

עיתון המודיע הוקם בשנת 1950, ומאז מזוהה במיוחד עם חסידות גור.
העיתון מתפרסם בימים ראשון עד שישי, ונהנה מנתוני חשיפה מרשימים של 16.3% בימי חול ו-16.2% בסופי השבוע.
המודיע יוצא גם במהדורה בשפה האנגלית, בארצות הברית, באנגליה ובאוסטריה.

שיווק אפקטיבי לקהל החרדי

תחומי העניין של הציבור החרדי שונים משמעותית מאלו של הציבור החילוני. השמרנות האופיינית לאוכלוסייה החרדית, לא מאפשרת שימוש באינטרנט או סמארטפונים, ודוגלת בכתיבה עיתונאית כאמצעי בלעדי ליצירת מקורות השפעה והפצת ידיעות חדשותיות.

המודעות המתפרסמות בעיתון המודיע בפרט ובעיתונות החרדית בכלל, נעדרות תמונות נשים או שפה פרובוקטיבית, ומתמקדות בנושא הפרסום עצמו. בנוסף, ישנה חשיבות עצומה לניסוח נכון ושימוש בשפה נאותה בהתאם לשיח המקובל בחברה החרדית, על מנת שלא לפגוע ברגשות הקוראים ולהימנע מיצירת מחלוקות.

למי מתאים פרסום בעיתון המודיע?

אם אתם מעוניינים לפנות לציבור החרדי, ומתלבטים מהי המדיה האפקטיבית ביותר עבורכם, הגעתם למקום הנכון. בעיתון המודיע תוכלו לפרסם מודעות דרושים לחיפוש עובדים מהמגזר החרדי, נכסים נדלנ"יים הממוקמים בערים דתיות וחרדיות, מודעות משפטיות מסוגים שונים וגם מודעות אבל והשתתפות בצער במידת הצורך.

 

דוגמה לפרסום מודעה בעיתון המודיע

פרסום מודעות בעיתון המודיע

פרסום מודעת אבל בהמודיע

מאמרים נוספים על פרסום מודעות בעיתונים

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן