קבלו הצעת מחיר

פרסום בכלכליסט

עיתון כלכליסט הוקם בשנת 2008 על ידי קבוצת ידיעות אחרונות, מה שהופך אותו לאחד העיתונים החזקים בישראל. העיתון מופץ בימים ראשון עד חמישי בכ-75,000 עותקים. נכון לחודש מאי 2020 מפורסמות בעיתון כלכליסט בממוצע 20 מודעות בכל יום, מתוכם 8-10 מודעות מסחריות והשאר מודעות מכרזים וכונסי נכסים. ניתן לפרסם מודעות בעיתון כלכליסט בכל יום עד השעה 17:00. העיתון כלכליסט מיצב את עצמו בחוד החנית של העיתונות הכלכלית בישראל ונחשב כיום לעיתון הכלכלי הנפוץ והנקרא ביותר בישראל.

השאיפה העיקרית של מרבית בעלי העסקים, הארגונים והחברות בארץ, היא לקבל את מירב החשיפה על מנת להרחיב ככל שניתן את קהל הלקוחות ולמקסם את הרווחים. העיתון המגיע מבית ידיעות ומופץ בעשרות אלפי עותקים, נהנה מתפוצה רחבה וקהל קוראים נאמן
כמו כן, בעיתון כלכליסט, תמצאו מגוון רחב של מדורים בהם תוכלו לבחור למקם את המודעה שלכם באופן הבולט והאפקטיבי ביותר, תוך הרחבה משמעותית של החשיפה וקבלת פניות איכותיות בעקבות הפרסום בגרסה הדיגיטלית של העיתון.

החלטתם שאתם רוצים לפרסם מודעה בעיתון כלכליסט? מצוין! משרד הפרסום מודעות 24 שעות, עומד לרשותכם במהלך כל שעות היממה, ומציע את המחירים הטובים ביותר בשוק. שלחו אלינו את נוסח המודעה שנתבקשתם לפרסם, נעצב אותה בפונט ובגודל המתאימים וניתן לכם הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד. לאחר הפרסום, נשלח סריקה מהעיתון וגם את התגזירים המקוריים במידה ותידרשו לכך.

קצת על עיתון כלכליסט

אם אתם מחפשים פלטפורמה פרסומית שתניב לכם פניות של קהל ממוקד ותאפשר לכם להרחיב את קהל הלקוחות הפוטנציאלי שלכם – הגעתם למקום הנכון, פרסום מודעה בעיתון כלכליסט
העיתונות הכלכלית הישראלית צברה תאוצה בשנים האחרונות, ולמרות האתגר העומד בפני זירת הפרינט, מצליחה לשמור על כוחה כמקור חדשותי ופרסומי אמין. היתרון העצום של העיתונים הכלכליים, טמון בקהל הקוראים האיכותי שצברו במהלך השנים, כמו גם בערך המוסף שהם מעניקים למפרסמים בתחומי האקטואליה, הפיננסיים והכלכלה.

העיתון כלכליסט מיצב את עצמו בחוד החנית של העיתונות הכלכלית בישראל ונחשב כיום לעיתון הכלכלי הנפוץ והנקרא ביותר בארץ. בכלכליסט תוכלו למצוא כתבות עומק הבוחנות את מנועי הצמיחה הכלכליים בישראל ובעולם, מוספים ייחודיים בתחומי הנדל"ן, והמשפט ולא פחות חשוב – מדורי מודעות בנושאים שונים.

מי מפרסם בכלכליסט ?

עיקר המפרסמים בעיתון כלכליסט הן חברות בנייה, חברות בורסאיות, בתי השקעות, חברות ביטוח, בנקים, עורכי דין שמפרסמים מודעות כונסי נכסים הודעות לציבור ומודעות נדלן שונות. אך לא רק, כל אדם או עסק שמטרתו לפרסם מודעה המקושרת לעולם הכלכלה, הפיננסים, העסקים וכו ורוצה להגיע לקהל רב ורלוונטי, יכול לפרסם את מודעתו בכלכליסט ולדעת שהמודעה תזכה לחשיפה מירבית בידי קהל יעד בעל מודעות רבה לנושא, המגיע בעיקר מן המגזר העסקי וניהולי בארץ.
ישנו מגוון רחב של אופציות לפרסום בעיתון, מפרסום מודעה משפטית, דרך חיפוש משקיעים, מכרזים מכונס נכסים וגם מודעות השתפפות בצער לאישים מעולם הכלכלה הישראלי.
יחד עם זאת, לא לכל אחד מתאים פרסום בעיתון כמו הנ"ל, לדוגמא עסק קטן ומקומי, עדיף לו לפנות לעיתון מקומי או מקצועי אחר, אם אין בכוונתו להגיע לקוראים מכל רחבי הארץ, הכל בתוך המשוואה של עלות תועלת. אופציית הפרסום בעיתון כלכליסט אמנם לא מדויקת לכל בעל עסק, אך כמובן שלא תזיק, טרם שמענו על אחד שיתנגד לפרסום שכזה, אך אם להיות ישירים- עסקים בעלי פריסה ארצית או פריסה גיאוגרפית אזורית, כמו גם פרסומים שאינם נוגעים באיזור גיאוגרפי מסויים- הם המרוויחים העיקריים ולהם מומלץ ביותר לפרסם בעיתון מוכר, מכובד וענייני ככלכליסט.

כמה עובדות שכדאי לדעת על העיתון כלכליסט

כלכליסט הוקם בשנת 2008 על ידי קבוצת ידיעות אחרונות, מה שהופך אותו לאחד מהעיתונים החזקים בישראל. העיתון מופץ בימים ראשון עד חמישי. נכון לחודש מאי 2020 מפרסמות בעיתון כלכליסט בממוצע 20 מודעות בכל יום, מתוכם 8-10 מודעות מסחריות והשאר מודעות מכרזים וכונסי נכסים. ניתן לפרסם מודעות בעיתון כלכליסט כל יום עד השעה 17:00 

כלכליסט הינו העיתון הנפוץ ביותר מבין שלושת העיתונים הכלכליים בישראל. מאז חודש אפריל 2020  יש דילים מיוחדים לפרסום בעיתון ידיעות +כלכליסט למודעות משפטיות וכונסי נכסים, וגם חבילות לפרסום מסחרי בעיתון כלכליסט בשילוב עם ידיעות 

לכלכליסט אתר אינטרנט פופולארי במיוחד, הכולל כתבות ותחקירים של מיטב הכותבים והעיתונים בארץ. מידי שנה, מקיים כלכליסט ועידת כלכלה בהשתתפות פולטיקאים בכירים, אנשי עסקים ועיתונאים כלכליים, כדרך לחיזוק הקשר עם קהל הקוראים. עיתון כלכליסט כולל בתוכו מוספי חדשות, נדל"ן, עסקים, הייטק, יזמות וחדשנות, לייפסטייל ועוד.

כלכליסט מוכר כעיתון יומי על פי חוק, כך שבמידה ונדרשתם לפרסם בעיתון יומי / כלכלי, הפרסום בכלכליסט יספק לכם מענה מצוין.
המתחרים של עיתון כלכליסט הם דה מרקר וגלובס , אך הוא הנפוץ ביותר מבין שלושת העיתונים הכלכליים בישראל.
בעיתון מתפרסמים תכנים מעודכנים וחשובים מתוך עולם העסקים אשר הופכים את העיתון למקור מידע כלכלי חדשותי אמין שאנשי מפתח בעולם הכלכלי לא יכולים להרשות לעצמם לפספס !
מאז חודש אפריל 2020  יש דילים מיוחדים לפרסום בעיתון ידיעות +כלכליסט למודעות משפטיות וכונסי נכסים, וגם חבילות לפרסום מסחרי בעיתון כלכליסט בשילוב עם ידיעות

קהל הקוראים נחשב מלומד ומבוסס, ממעמד סוציואקונומי בינוני עד גבוה.

מדוע כדאי לפרסם בכלכליסט?

השאיפה העיקרית של מרבית בעלי העסקים, הארגונים והחברות בארץ, היא לקבל את מירב החשיפה על מנת להרחיב ככל שניתן את קהל הלקוחות למקסמם את הרווחים. בעיתון כלכליסט, תמצאו מגוון רחב של מדורים בהם תוכלו לבחור למקם את המודעה שלכם באופן הבולט והאפקטיבי ביותר, תוך הרחבה משמעותית של החשיפה וקבלת פניות איכותיות.

בנוסף, כלכליסט מוכר כעיתון יומי על פי חוק, כך שבמידה ונדרשתם לפרסם בעיתון יומי / כלכלי, הפרסום בכלכליסט יספק לכם מענה מצוין.

איך אפשר לפרסם בכלכליסט?

החלטתם שאתם רוצים לפרסם מודעה בעיתון כלכליסט? מצוין! משרד הפרסום מודעות 24 שעות, עומד לרשותכם במהלך כל שעות היממה, ומציע את המחירים הטובים ביותר בשוק. שלחו אלינו את נוסח המודעה שנתבקשתם לפרסם, נעצב אותה בפונט ובגודל המתאימים וניתן לכם הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד. לאחר הפרסום, נשלח סריקה מהעיתון וגם את התגזירים המקוריים במידה ותידרשו לכך.

פרסום בכלכליסט יכול להיות פשוט ונוח וכמובן- מספק תוצאות מרהיבות, אך הוא עסק רציני לכל דבר, במיוחד בנושאים משפטיים כמו מודעת כונס נכסים למשל, ולא כדאי לקחת סיכונים בעת פרסום מודעה שכזאת. מומלץ לגשת למקצועיים בתחום ולקבל עצות והכוונה ממי שעובד מול גופים משפטיים ומול העיתונים במקביל כבר שנים רבות.

אצלנו במשרד הפרסום מודעות 24 שעות תקבלו ייעוץ מקצועי שינהל עבורכם את פעילות הפרסום מא' ועד ת', מקבלת התוכן והצרכים שלכם, עד העברת המוצר המוגמר, כמו כן, פרסום במספר עיתונים רצויים במידת הצורך, תוך תהליך מקצועי ומתוקתק.
נציגנו יציעו לכם חבילות פרסום ודילים משתלמים בהתאם לתקציב מה יכול לחסוך לכם כסף רב ובזבוז זמן ומשאבים. יחד נבנה קמפיין מודעות מדיווק ומהודק, עם הקפדה על הפרטים הקטנים כגדולים ושירות אישי בכל שעה.
אנו המודעות 24 שעות, נדאג לפרסום המודעה שלכם בצורה שתקבל את החשיפה המיטבית, בצורה המקצועית ובתקציב המותאם לכם באופן אישי, הרי שהניסיון והמקצועיות הם היתרון שלנו, כך תוכלו גם אתם להינות מפירותיהם.
לחברת מודעות 24 שעות, קשר עמוד ורצוף עם עיתון כלכליסט, פרסמנו בו מאות ואלפי מודעות לאורך השנים, כדי שתוכלו להיות רגועים ובטוחים שתקבלו את המידע הרלוונטי והעדכני ביותר עבורכם, ובסופו של תהליך, להפיק את הערך הגבוה ביותר בתקציב הנמוך ביותר להשגת מטרותיך.

דוגמאות לפרסום בעיתון כלכליסט

פרסום מודעות בעיתון כלכליסט שער

פרסום מודעות מכרז בעיתון כלכליסט

פרסום מודעות מסחריות בכלכליסט

פרסום מודעות מסחריות בכלכליסט

מאמרים נוספים על פרסום מודעות בעיתונים

פרסום בעיתון שערים

פרסום בעיתון שערים העיתון מופץ לקבל הדתי. העיתון מופץ בימי שני ב 32000 העתקים.ניתן לפרסם מודעות בכל הגדלים ומכל הסוגים.   לפרטים נוספים פנו ללינוי 058-7800970

קרא עוד »

פרסום בעיתון ריקלמה

פרסום בעיתון ריקלמה פרסום בשפה הרוסית העיתןן מופץ בכל שבוע בתפוצה ארצית בשפה הרוסית ניתן לפרסם את כל סוגי המודעות. נהוג לפרסם מודעות משפטיות /

קרא עוד »

פרסום בעיתון שווה פרסום

פרסום בעיתון שווה פרסום מופץ בעפולה והסביבה ניתן לפרסם בכל שבוע נסגר ביום שלישי לפרסום בסופ"ש לפרטים 1800-800-724 דוגמאות לפרסום בעיתון שווה פרסום

קרא עוד »

פרסום מודעה פוליטית

פרסום מודעה פוליטית בעיתון ניתן לפרסם בכל יום מודעה פוליטית החל מהיום למחר. נהוג לפרסם בעיתונים ידיעות אחרונות ,ישראל היום ,גלובס ,מעריב ,דה מרקר ,כלכליסט

קרא עוד »