קבלו הצעת מחיר

פרסום בעיתון כלכליסט

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב print

אם אתם מחפשים פלטפורמה פרסומית שתניב לכם פניות של קהל ממוקד ותאפשר לכם להרחיב את קהל הלקוחות הפוטנציאלי שלכם – הגעתם למקום הנכון, פרסום מודעה בעיתון כלכליסט
העיתונות הכלכלית הישראלית צברה תאוצה בשנים האחרונות, ולמרות האתגר העומד בפני זירת הפרינט, מצליחה לשמור על כוחה כמקור חדשותי ופרסומי אמין.
היתרון העצום של העיתונים הכלכליים, טמון בקהל הקוראים האיכותי שצברו במהלך השנים, כמו גם בערך המוסף שהם מעניקים למפרסמים בתחומי האקטואליה, הפיננסיים והכלכלה.

העיתון כלכליסט מיצב את עצמו בחוד החנית של העיתונות הכלכלית בישראל ונחשב כיום לעיתון הכלכלי הנפוץ והנקרא ביותר בארץ. בכלכליסט תוכלו למצוא כתבות עומק הבוחנות את מנועי הצמיחה הכלכליים בישראל ובעולם, מוספים ייחודיים בתחומי הנדל"ן, והמשפט ולא פחות חשוב – מדורי מודעות בנושאים שונים.

כמה עובדות שכדאי לדעת על העיתון כלכליסט:

כלכליסט הוקם בשנת 2008 על ידי קבוצת ידיעות אחרונות, מה שהופך אותו לאחד מהעיתונים החזקים בישראל.

העיתון מופץ בימים ראשון עד חמישי.

לכלכליסט אתר אינטרנט פופולארי במיוחד, הכולל כתבות ותחקירים של מיטב הכותבים והעיתונים בארץ.

מידי שנה, מקיים כלכליסט ועידת כלכלה בהשתתפות פולטיקאים בכירים, אנשי עסקים ועיתונאים כלכליים, כדרך לחיזוק הקשר עם קהל הקוראים.

עיתון כלכליסט כולל בתוכו מוספי חדשות, נדל"ן, עסקים, הייטק, יזמות וחדשנות, לייפסטייל ועוד.

למה כדאי לפרסם בכלכליסט?

השאיפה העיקרית של מרבית בעלי העסקים, הארגונים והחברות בארץ, היא לקבל את מירב החשיפה על מנת להרחיב ככל שניתן את קהל הלקוחות למקסמם את הרווחים. בעיתון כלכליסט, תמצאו מגוון רחב של מדורים בהם תוכלו לבחור למקם את המודעה שלכם באופן הבולט והאפקטיבי ביותר, תוך הרחבה משמעותית של החשיפה וקבלת פניות איכותיות.

בנוסף, כלכליסט מוכר כעיתון יומי על פי חוק, כך שבמידה ונדרשתם לפרסם בעיתון יומי / כלכלי, הפרסום בכלכליסט יספק לכם מענה מצוין.

איך אפשר לפרסם בכלכליסט?

החלטתם שאתם רוצים לפרסם מודעה בעיתון כלכליסט? מצוין! משרד הפרסום מודעות 24 שעות, עומד לרשותכם במהלך כל שעות היממה, ומציע את המחירים הטובים ביותר בשוק. שלחו אלינו את נוסח המודעה שנתבקשתם לפרסם, נעצב אותה בפונט ובגודל המתאימים וניתן לכם הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד. לאחר הפרסום, נשלח סריקה מהעיתון וגם את התגזירים המקוריים במידה ותידרשו לכך.

 

מאמרים נוספים על פרסום מודעות בעיתונים

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן