קבלו הצעת מחיר

פרסום מודעות בעיתונים כלכליים

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מדוע לפרסם בעיתון כלכלי ?

אם אתם חברה או ארגון או אפילו עסק עצמאי, אתם ודאי מבינים את החשיבות של נראות בעיתון כלכלי ופלטפורמה פרסומית שתניב לכם פניות של קהל ממוקד שקורא עיתונים כלכליים.
העיתונות הכלכלית הישראלית צברה עוצמה רבה ולמעשה כל אקזיט או חדשה גלגלית מרעישה נכתבים בה ויוצרים באזז שמשפיע על העולם הכלכלי כולו.
היתרון העצום של פרסום בעיתון כלכלי, טמון בקהל הקוראים האיכותי שצברו במהלך השנים, כמו גם בערך המוסף שהם מעניקים למפרסמים בתחומי האקטואליה, הפיננסיים והכלכלה.

אנו במודעותבעיתונים כלכליים אלו תוכלו למצוא כתבות עומק הבוחנות את מנועי הצמיחה הכלכליים בישראל ובעולם, מוספים ייחודיים בתחומי הנדל"ן, והמשפט ולא פחות חשוב – מדורי מודעות בנושאים שונים.

פרסום בעיתון כלכלי נותן מענה לדרישות החוק

מלבד החשיפה הרבה בעיתונים הכלכליים והיכולת למקסם רווחים, בעיתונים הכלכליים, תמצאו מגוון רחב של מדורים בהם תוכלו לבחור למקם את המודעה שלכם באופן הבולט והאפקטיבי ביותר, תוך הרחבה משמעותית של החשיפה וקבלת פניות איכותיות.
ובנוסף, תוכלו לעשות בהם שימוש כעיתון יומי על פי חוק, כך שבמידה ונדרשתם לפרסם בעיתון יומי / כלכלי, הפרסום בעיתונים אלו יספק לכם מענה מצוין.

איך אפשר לפרסם בעיתונים כלכליים ?

החלטתם שאתם רוצים לפרסם מודעה בעיתון כלכלי ? מצוין! משרד הפרסום מודעות 24 שעות, עומד לרשותכם במהלך כל שעות היממה, ומציע את המחירים הטובים ביותר בשוק.
שלחו אלינו את נוסח המודעה שנתבקשתם לפרסם, נעצב אותה בפונט ובגודל המתאימים וניתן לכם הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד. לאחר הפרסום, נשלח סריקה מהעיתון וגם את התגזירים המקוריים במידה ותידרשו לכך.

מאמרים נוספים על פרסום מודעות בעיתונים

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן