קבלו הצעת מחיר

פרסום מודעת כונס נכסים בעיתון

מודעת כונס נכסים היא מודעת פרסום המחוייבת בחוק. בתהליך כינוס הנכסים, לאחר שהכונס תפס חזקה על הנכס, עליו לפרסם את הנכס בעיתון. כאשר אנו חושבים על מודעת פרסום, נדמיין פרסומת המבקשת את תשומת לב הקהל בעזרת אמצעים שיווקיים של מראה, ניסוח, ואף פניה לרגש, אך במקרה של מודעת כונס נכסים, לא זה המצב. במודעה כזאת, על המפרסם לספק לקורא פרטים טכניים, ניסוח אינפורמטיבי וברור ללא הסחות דעת.
במודעת כונס נכסים נצפה למצוא את הקריטריונים הבאים- פרטי הנכס, האופן שבו ניתן לראותו, התנאים להשתתפות במכרז, מועד להגשת הצעות לרכישת הנכס, פרטים להתקשרות על מנת לקבל פרטים משלימים שאינם מופיעים במודעה וגובה ותנאי ערבות בנקאית.

על פי החוק בישראל, עקב הרעיון שהמודעה צריכה להגיע לקהל קוראים רחב, על המודעה להתפרסם בעיתונות המודפסת. ובאופן ספציפי יותר, חובה לפרסם במינימום שני עיתונים יומיים בעברית, או במרקרים אחרים בעיתון יומי לצד פרסום במקומון מודפס המתפרסם פעם בשבוע. כאשר מפרסמים מודעת כונס נכסים מקרקעין- על המודעה להתפרסם במקומון הקרוב גיאוגרפית למיקום הנכס

תהליך כינוס הנכסים חייב להיעשות על פי חוק ועל פי דרישות מחמירות ומדוייקות מהן אין לסטות כלל, כך גם בפרסום מודעות כונס הנכסים חייבים לעמוד בכל התנאים המחמירים, אי עמידה באחד מהסעיפים או הפרטים הנדרשים במודעה עלולים לפסול את המודעה מבחינה משפטית ולא יהיה טעם בפרסומה.
על כן מומלץ לבצע את התהליך רק עם גוף מנוסה ומוכר בתחום. מודעות 24 שעות מפרסמים מודעות כונס נכסים בעיתונים בכל יום בשבוע ולבקשת הלקוח. אנחנו מכירים את השוק ויודעים להתאים לכם את הפרסום הנכון ביותר. אנחנו, במודעות 24 שעות נסייע לכונס הנכסים בעיצוב וניסוח המודעה כמתחייב בחוק, ונציע את המחירים המשתלמים והאטרקטיביים ביותר.

כינוס נכסים הוא הליך משפטי הכולל תפיסת נכס ושליטה בו, כך שניתן יהיה להיפרע ממנו. בדרך כלל מדובר ברכב או בנכס נדל"ן השייכים לחייב שלא שילם את החוב עליו. כונס הנכסים, הוא האדם אשר יחזיק בנכס ויטפל בו עד למכירתו. כונס נכסים יכול להיות על פי חוק רק רואה חשבון או עורך דין, אשר מתמנה על ידי בית המשפט או רשם ההוצאה לפועל. מינויו של הכונס נעשה במטרה להבטיח כי החייב לא יבריח או יעלים בדרך כלשהי את הנכס, תוך ניסיון להימנע מפריעת החוב.

פרסום הנכס בעיתון

לאחר שכונס הנכסים תפס חזקה על הנכס, יש לפרסם את הנכס בעיתון. במודעה צריכים להיות מפורטים פרטי הנכס, האופן שבו ניתן לראותו והתנאים להשתתפות במכרז, מועד להגשת הצעות לרכישת הנכס, פרטים להתקשרות על מנת לקבל פרטים משלימים שאינם מופיעים במודעה וגובה ותנאי ערבות בנקאית.

רק אצלנו דילים מיוחדים ושילובים אטרקטיביים ל- פרסום מודעות כונס נכסים בעיתון! במידה ובית המשפט מחייב אתכם לפרסם בעיתון יומי + עיתון כלכלי אנחנו פה עבורכם במחירים אטרקטיביים במיוחד! על פי החוק, יש לפרסם מודעת כונס נכסים בשני עיתונים יומיים בשפה העברית. החוק מאפשר לפרסם מודעה אחת בעיתון יומי נפוץ ומודעה אחת במקומון המופיע לפחות אחת לשבוע. עם זאת, בית המשפט או רשם ההוצאה לפועל יכולים לדרוש פרסום נוסף. האחריות לפרסום מוטלת על כונס הנכסים ועליו להביא את נוסח המודעה ואופן הצגתה לאישור בית המשפט או רשם ההוצאה לפועל.

כונס נכסים רכבים

נכון לחודש מאי 2020 ולאחר משבר הקורונה, מתפרסמים בישראל מידי שבוע לפחות 890 רכבים בכונס נכסים בעיתונים השונים. מרבית המודעות כונסי הנכסים מתפרסמות בעיתונים ידיעות אחרונות ,ישראל היום ,מעריב הבוקר ,גלובס, דה מרקר ,כלכליסט ,הארץ ,מקור ראשון ומעריב השבוע. מרבית הפרסומים יוצאים מכונסי הנכסים שמפרסמים מודעה בולטת לציבור הרחב עם טבלת הרכבים, אנחנו דואגים לפרסם את המודעה במיקום מרכזי תוך הדגשת הרכבים ושם משרד עורכי הדין. 
בנוסף אנחנו מפצלים את החשבונית לפי כמות הרכבים ומחלקים אותה בין הבנקים ,חברות הביטוח וכדומה. אתם מקבלים את המחיר הזול ביותר בשילובים של מספר עיתונים ופיצול החשבונית.

כיצד מפרסמים מודעת כינוס נכסים

מודעות 24 שעות מפרסמים מודעות כונס נכסים בעיתונים בכל יום בשבוע ולבקשת הלקוח. אנחנו מכירים את השוק ויודעים להתאים לכם את הפרסום הנכון ביותר. אנחנו, במודעות 24 שעות נסייע לכונס הנכסים בעיצוב וניסוח המודעה כמתחייב בחוק, ונציע את המחירים המשתלמים והאטרקטיביים ביותר. לאחר פרסום המודעה, צוות 24 שעות, יעביר אליכם את הפרסום על מנת שעורך הדין יוכל להציג בבית המשפט את הפרסומים וגם על מנת שתוכלו לקבל פניות מתאימות. מודעות כינוס נכסים יפורסמו לרוב בשחור לבן בדומה לשאר המודעות המשפטיות, אך ניתן להוסיף למודעה גם תמונה של הנכס על מנת למשוך את עייני הקוראים. מודעה עם תמונה תבלוט יותר בין המודעות בעיתון ותגרום לעניין נוסף בקרב הקוראים.

שילובים לפרסום בעיתונים

ניתן לפרסם מודעות כונסי נכסים רכבים בעיתונים הבאים בשילובים הבאים: 

פרסום בידיעות אחרונות +פרסום בכלכליסט

פרסום בידיעות אחרונות +פרסום בגלובס

פרסום בישראל היום +פרסום בדה מרקר

פרסום במעריב +פרסום בכלכליסט

פרסום בישראל היום +פרסום בגלובס

פרסום בעיתון הארץ +מפרסום במעריב השבוע

פרסום במעריב הבוקר +פרסום בדה מרקר 

דוגמא למודעות כינוס נכסים

דוגמא למודעות כינוס נכסים לרכבים

דוגמא למודעות כונס נכסים לנדלן דירות ושטח

דוגמא להזמנה להציע הצעות לרכישת חברה / פעילות חברה  

מאמרים נוספים על פרסום מודעות משפטיות

פרסום ביפעת מכרזים

תחליף המצאה בעיתון בחול

פרסום מודעות תחליף המצאה בעיתונים בחו"ל, פרסום מודעה בעיתון בדבר תחליף המצאה מהווה חלק מהליך משפטי, הנדרש על-פי תקנות סדר הדין האזרחי, במקרים רבים בהם

קרא עוד »