קבלו הצעת מחיר

פרסום בעיתון מעריב הבוקר

עיתון מעריב הבוקר יצא לאור החל מתאריך 07.05.2014, לפני כן שמו היה ישראל פוסט והוא שינה את שמו בחודש מאי 2014.
עיתון מעריב הבוקר נחשב לאחד משלושת העיתונים הנפוצים בישראל ע"פ ילקוט הפרסומים מספר 6796 עמוד 5279.
בשל היותו נחשב לאחד משלושת הנפוצים ניתן לפרסם בו מודעות מסוג הקלות .תכנון ובנייה והסכמי פשרה כעיתון בעל תפוצה רחבה מעריב הבוקר יוצא בימים ראשון עד שישי בפורמט של עיתון רגיל ללא מוספים נלווים העיתון מופץ בחינם ב 250000 העתקים ביום חול בעיקר בצמתים ,מרכזים מסחריים ,רכבות , תחנות דלק ועל ידי מחלקים ברחוב.

מודעות 24 שעות עובדים בשיתוף פעולה מלא עם מעריב הבוקר ומפרסמים את כל סוגי המודעות בעיתון מעריב הבוקר השירות שלנו כולל עיצוב המודעה במהירות ללא עלות נוספת ופרסומה בעיתון מעריב הבוקר מהיום למחר .
במעריב הבוקר נהוג לפרסם מודעות משפטיות ,כונסי נכסים ,סטאטוריות , בורסאיות ואסיפות כמו כן חברות נדלן מפרסמות בעמודים הראשונים סטריפים מסחריים בעמוד האחרון של מעריב הבוקר ישנו לוח מעריב הבוקר שמרכז בעיקר מודעות דרושים רוצים לשמוע עוד פנו אלנו למודעות 24 שעות

רוצים לפרסם מודעה בעיתון מעריב הבוקר?

אנחנו כאן עבורכם. אצלנו במודעות 24 שעות, עומד לרשותכם צוות תקציבאיות מיומן, המתמחה בפרסום כל סוגי המודעות במעריב הבוקר. כך שבין אם מדובר במודעת דרושים, מודעה משפטית או פרסום מכרז – נשמח לעצב עבורכם מודעה בולטת בפונטים ובגודל המתאימים תוך זמן קצר ובאופן המקצועי ביותר. לאחר הפרסום, נשלח אליכם למייל סריקה של המודעה, ובמידה ותידרשו לכך – גם את תגזירי העיתון המקוריים.

בנוסף ליתרונות הבולטים שמציע מודעות 24 שעות, אנו מציעים לכם גם שילוב של פרסום בעיתון מעריב יחד עם עיתונים ארציים או מקומיים נוספים בעלות מוזלת ומשתלמת במיוחד.

דוגמאות לפרסום במעריב הבוקר

פרסום מודעות במעריב הבוקר שער

פרסום מודעות בעיתון מעריב הבוקר

פרסום מודעת אבל במעריב הבוקר

פרסום מודעת מכרז בעיתון מעריב הבוקר

פרסום מודעת דרושים במעריב הבוקר

מאמרים נוספים על פרסום מודעות בעיתונים