קבלו הצעת מחיר

פרסום בכאן רשת ב'

אם אתם רוצים ללכת על בטוח ולהשקיע בפרסום שיניב לכם תוצאות תוך זמן קצר, ואם אתם מחפשים מדיה אמינה ויוקרתית שתתאים לתדמית של העסק שלכם – הגעתם למקום הנכון. תחנות הרדיו הישראליות הן אחד מאמצעי התקשורת הפופולאריים ביותר. עם אחוזי האזנה נאים במיוחד, תכניות אקטואליה וחדשות מובילות ושידורים מפי טובי העיתונאים בישראל, שומרות תחנות הרדיו על כוחן גם בעידן הדיגיטל והרשתות החברתיות.

משרד הפרסום מודעות 24 שעות יחד עם חברת אקטיב ויז'ן, מתמחים בפרסום בכל תחנות הרדיו בישראל, ומציעים חבילות פרסום משתלמות מיוחד להפקת תשדירים בכאן רשת ב'.

שילוב מנצח של ישן וחדש

תחנת הרדיו כאן רשת ב', קיבלה את שמה החדש בשנת 2017, עם הקמת תאגיד השידור הציבורי. למרות ששמרה על המאפיינים המזוהים איתה, כמו מוזיקה שקטה, מגישים וותיקים והתכניות האהובות, נהנית כיום התחנה מתקציבים משופרים ורוח יצירתית חדשה. כיום, זוכה תחנת הרדיו כאן רשת ב' לפופלאריות הולכת וגוברת בקרב כלל הציבור, מה שהופך אותה לקרקע פרסומית אפקטיבית במיוחד.

איך ניתן לפרסם בכאן רשת ב'?

עם מודעות 24 שעות ואקטיב ויז'ן, אתם לא צריכים להתאמץ. במהלך עשרות שנות הניסיון שצברנו בעולם הפרסום, רכשנו את מירב הכלים הדרושים לבניית קמפיין איכותי ברדיו, תוך התחשבות בתקציב המפרסם, תדירות הפרסום והחשיפה הרצויה.

מומחי הפרסום שלנו יפתחו עבורכם אסטרטגייה שיווקית שתקפיץ את העסק שלכם לגבהים חדשים, ידאגו להפקת תשדיר איכותי וקליט ויוודאו שתקבלו את החשיפה הרחבה ביותר האפשרית.

ברדיו, בעיתונות ובדיגיטל – מודעות 24 שעות

מחקרים מוכיחים, ששילוב פרסומי של מגוון פלטפורמות מניב את התוצאות הטובות ביותר ועשוי אך להכפיל את כמות הפניות והרכישות הפוטנציאליות. לכן, נשמח להציע לכם, יחד עם הפרסום בכאן רשת ב', גם פרסום בעיתונות הארצית והמקומית וניהול עמודים וקמפיינים ממומנים ברשתות החברתיות.

מאמרים נוספים על פרסום במדיה