קבלו הצעת מחיר

פרסום בעיתון מקור ראשון

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב print

בעולם תחרותי ומאתגר, נדרשים אמצעי התקשורת לגבש קו עיתונאי מוגדר על מנת להתבלט בזירה התקשורתית. יחד עם העיתונים הארציים המנסים לשמור על נייטרליות יחסית, פועלים שבועונים ואתרים מגזריים המאמצים אופי מסוים בהתאם לקהל היעד אליו הם מכוונים. המפרסמים בעיתונים בעלי אוריינטציה מגזרית נהנים מיתרון משמעותי של חשיפה בפני קהל יעד ממוקד במיוחד, תוך קבלת לידים איכותיים.

העיתון מקור ראשון הוא שבועון בעל זיקה יהודית-לאומית המופץ בימי שישי. העיתון הוקם בשנת 1997 ומאז פעל תחת בעלויות שונות לסירוגין, עד לרכישתו על ידי קבוצת ישראל היום בשנת 2014. בשנים האחרונות, תחת הבעלות העוצמתית של ישראל היום, שומר מקור ראשון על כוחו כאחד מהעיתונים הפופולאריים בקרב הציבור הדתי לאומי. מקור ראשון מופץ בלמעלה מ-60,000 עותקים ברחבי הארץ, במהדורת סוף שבוע מורחבת ועשירה הכוללת מוספים שונים:

מדורי החדשות – כוללים עדכונים חדשותיים, פרשנויות ומאמרי דעה, מדורי כלכלה, ספורט ותרבות.

יומן – מוסף אקטואליה הכולל ראיונות, כתבות עומק וטורים אישיים.

דיוקן – מגזין הכולל כתבות צבע שונות

שבת – מוסף בנושאי יהודות וספרות.

מוצ"ש – מוסף תרבות ופנאי.

למה כדאי לפרסם בעיתון מקור ראשון?

אם אתם בעלי עסקים, עובדים במועצות ובעיריות או עורכי דין המעוניינים לפרסם מודעה משפטית לציבור הדתי לאומי, מקור ראשון הוא הבחירה האידאלית עבורכם. בעיתון מועסקים מיטב הכותבים והעיתונאים מהזרם הדתי, והוא נחשב כבר שנים למקור חדשותי מהימן במיוחד. בנוסף, למקור ראשון אתר אינטרנט פופולארי בו מתפרסמות מרבית מהכתבות המופיעות גם בגרסה המודפסת יחד עם מאמרי דעה שונים.

קהל הקוראים במקור ראשון, נמנה כמעט באופן גורף על המגזר הדתי, ובהתאם גם התכנים המפורסמים בעיתון תואמים את השיח בציונות הדתית. החשיפה לה זוכים המפרסמים במקור ראשון היא ממוקדת, ממירה ומספקת תוצאות בשטח תוך זמן קצר.

איך ניתן לפרסם במקור ראשון?

החלטתם שאתם רוצים לפרסם מודעה במקור ראשון? מצוין! אנחנו כאן כדי ללוות אתכם בכל שלב מהתהליך על מנת שתוכלו להפיק את המירב מההשקעה שלכם.

שלחו אלינו את נוסח המודעה שתרצו לפרסם, ואנו נדאג לעצב אותה בצורה בולטת ואטרקטיבית תוך התחשבות בגודל העיתון. לאחר הפרסום נשלח לכם סריקה של המודעה למייל וגם את התגזירים המקוריים במידה ותידרשו לכך.

מאמרים נוספים על פרסום מודעות בעיתונים

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן