קבלו הצעת מחיר

פרסום בעיתון יתד נאמן

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב print

העיתון יתד נאמן הוא יומון חרדי ליטאי, מבין העיתונים הנפוצים ביותר בקרב הקהילה הליטאית בימי חול. העיתון מזוהה עם מפלגת דגל התורה, נוסד ב1985 ביוזמת הרב ש״ך.
העיתון מופץ גם בארה״ב, בשפה האנגלית, שם יוצא פעם בשבוע.
תוכן העיתון יתד נאמן מקפיד על ערכי הדת והמסורת,כמו כן, ימנע משפה לא ראויה והצגת תמונות נשים, בהתאם למנהגים המקובלים בחברה. העיתון נחשב למוביל דעה בקרב הקהילה, פופולארי ואיכותי. לא פלא שמופץ בעשרות אלפי עותקים ביום, ומאות אלפים בגרסה החינמית המופצת בימי שלישי.

 

עיתון יתד נאמן הינו כתובת ראויה לפרסום מודעה המופנית לקהל החרדי ליטאי אך לא רק נכון לחודש נובמבר 2020, בימי שלישי מופץ יתד נאמן במהדורה חינמית וזוכה לחשיפה של למעלה מ-45%, מה שהופך אותו לגוף התקשורת החרדי הנפוץ ביותר.
מלבד התפוצה הרחבה, ישנן סיבות רבות לכדאיות הפרסום בעיתון, לדוגמא: עיתון ערכי ואיכותי המקפיד על איכות וערכי דת, מיקוד לקהל החרדי ודוגמא חשובה נוספת- מנויי העיתון אשר סומכים על תוכנו, כל תוכן בעיתון עובר בדיקת ועדה רוחנית המאשרת שעומד בסטנדרטים- גם הפרסומות.
לבסוף- פרסום ברמה הארצית לציבור בעל פוטנציאל קניה גבוה- אשר אינו נחשף כמעט לאף מדיה תקשורתית נוספת!

משרד הפרסום מודעות 24 שעות הוא משווק מורשה של העיתון יתד נאמן. צוות מומחי הפרסום שלנו בקיא ברזי הפרסום במגזר החרדי, ויידע להתאים עבורכם את המודעה המוצלחת ביותר שתניב אחוזי המרה מרשימים. צוות משרד מודעות 24 יעניק לכם את כל המידע לגבי פרסום בעיתון חרדי, מה מקובל, מה כדאי, ואיך ליצור מודעה מנצחת, אנחנו כאן בשבילכם, מרגע הפניה ועד לפרסום מודעה אפקטיבית אשר תתנוסס מעל עשרות ומאות עיתונים.

לעיתונים החרדיים כללים שונים מאלו הנהוגים בעיתונות היומיים הארציים. בניגוד לעיתונות הכללית ששמה דגש על ההיבט הויזואלי, ובמקרים רבים כוללת במודעות הפרסומיות תמונות דוגמנים או פרזנטורים, העיתונות החרדית נמנעת לחלוטין משימוש בתמונות נשים ושמה דגש על המוצר עצמו. המודעות המתפרסמות בעיתון יתד נאמן, מנוסחות בשפה נאותה התואמת את השיח בחברה החרדית, תוך הימנעות משימוש באמצעים הנתפסים כלא צנועים.

פרסום ביתד נאמן

ההתפתחויות התכופות בעולם הפרסום, שינו לחלוטין את כללי המשחק המוכרים בענף. לצד גופי העיתונות הגדולים, צמחו פלטפורמות דיגיטליות שונות שתופסות כיום נתח שוק משמעותי בקרב קהלים רבים בחברה הישראלית בפרט ובעולם בכלל. אך לעולם הפרסום במגזר החרדי כללים שונים, ובעוד המהפכה האינטרנטית בעולם החילוני תופסת תאוצה – העיתונים הם עדין, מקור החשיפה האפקטיבי ביותר בקרב הציבור החרדי.

בחוד החנית של העיתונות החרדית, נמצא העיתון הנפוץ ביותר בקרב אוכלוסייה זו – יתד נאמן. עם למעלה מ- 25% תפוצה במהדורת אמצע השבוע וכ-21% תפוצה בסופי השבוע, יתד נאמן הוא ללא ספק הפלטפורמה האידאלית לפרסום מודעות לציבור החרדי ולקבלת החשיפה הרחבה ביותר בקרב ציבור משמעותי זה.

מוסף הנדל"ן של יתד נאמן הוא אחד מהמוספים הפעילים והחזקים ביותר בערים דתיות וחרדיות כמו בית שמש, מודיעין עילית ועוד.

משרד הפרסום מודעות 24 שעות הוא משווק מורשה של העיתון יתד נאמן. צוות מומחי הפרסום שלנו בקיא ברזי הפרסום במגזר החרדי, ויידע להתאים עבורכם את המודעה המוצלחת ביותר שתניב אחוזי המרה מרשימים.

אבל איך מתמודדים עם הכללים הנוקשים יחסית של מדור הפרסום ביתד נאמן? במיוחד עבורכם, בעלי העסקים, עובדי העיריות ועורכי הדין – ריכזנו את כל מה שצריך לדעת על פרסום מודעה כשרה בעיתון יתד נאמן.

קהל היעד לפרסום ביתד נאמן

כאמור, העיתון יתד נאמן פונה לקהל החרדי ליטאי, בגילאי 20-50
ממעמד סוציואקונומי בינוני גבוה. קהל הקוראים מחפש תוכן איכותי, עמוק ותואם לאמונתם. תכנים תורניים, פוליטיים ומקומיים המשתלבים בשגרת יומו של הקורא החרדי ולא מתנגש עם ערכיו הדתיים. הקוראים מחפשים ומעריכים כתיבה איכותית והעיתון יתד נאמן מספק להם זאת.
רוב הקוראים הנם מנויי העיתון ונאמנים לו זמן רב, מה שמעיד על כך שהעיתון שומר על רמתו הגבוהה כמו גם על הערכת הקוראים אליו.

נכון לחודש נובמבר 2020, בימי שלישי מופץ יתד נאמן במהדורה חינמית וזוכה לחשיפה של למעלה מ-45%, מה שהופך אותו לגוף התקשורת החרדי הנפוץ ביותר. לאחרונה מתפרסמות שם על בסיס שבועי מודעות כונסי נכסים ונדלן מטעם משרדי עורכי דין בעיקר על נכסים באיזור בני ברק ,מודיעין עלית ,ביתר עלית וירושלים.

יתד נאמן נמנע מפרסום תמונות נשים באופן גורף, צוות העיתון כולל גם ועדת רבנים, המייעצת לכותבים ולעורכים בנוגע לתכנים המפורסמים. יתד נאמן ידוע בשמרנותו ונמנע מלבקר את אורח החיים החרדי על שלל זרמיו.

פרסום מודעה ביתד נאמן

עם למעלה מ- 25% תפוצה במהדורת אמצע השבוע וכ-21% תפוצה בסופי השבוע, יתד נאמן הוא ללא ספק הפלטפורמה האידאלית לפרסום מודעות לציבור החרדי וקבלת החשיפה הרחבה ביותר בקרב ציבור משמעותי זה.
מוסף הנדל"ן של יתד נאמן הוא אחד מהמוספים הפעילים והחזקים ביותר בערים דתיות וחרדיות כמו בית שמש, מודיעין עילית ועוד.
לאחרונה מתפרסמות שם על בסיס שבועי מודעות כונסי נכסים ונדלן מטעם משרדי עורכי דין בעיקר על נכסים באיזור בני ברק ,מודיעין עלית ,ביתר עלית וירושלים.
כמו כן מתפרסמות בעיתון מודעות מגוונות ורבות מעולם התוכן של הקוראים- נסיעות ותיירות, שיווק וחנויות, ריהוט, אלקטרוניקה, ספורט, תרבות, נותני שירות, רכב ועוד.
מעבר להיותו כלי חדשותי- יתד נאמן משמש כמדורת השבט בהינתן שרוב הקהילה אינה צופה בטלוויזיה ולא משתמשת בסמרטפונים. על כן אין כמעט אדם חרדי שלא מכיר את העיתון.
מלבד השלבים הרגילים בפרסום מודעה, מתווסף לנו נדבח נוסף והוא הסטנדרים המקובלים בקהילה, כדי שהמודעה שלכם תתקבל לעיתון ולאחר מכן גם תהיה אפקטיבית מול הקהל, חובה לוודא שהתוכן, העיצוב והשפה מתאימים. אנו המודעות 2 עובדים מול צוות הפרסום של יתד נאמן ונעניק לכם ייעוץ פרסומי מותאם, עם כל הסודות והטריקים שיהפכו את המודעה שלכם לאפקטיבית ביותר.
ניתן להעביר מודעות ליתד נאמן כל יום עד שעות הערב.

פרסום מודעה ביתד נאמן – על מה צריך להקפיד?

לעיתונים החרדיים כללים שונים מאלו הנהוגים בעיתונות היומיים הארציים. בניגוד לעיתונות הכללית ששמה דגש על ההיבט הויזואלי, ובמקרים רבים כוללת במודעות הפרסומיות תמונות דוגמנים או פרזנטורים, העיתונות החרדית נמנעת לחלוטין משימוש בתמונות נשים ושמה דגש על המוצר עצמו. המודעות המתפרסמות בעיתון יתד נאמן, מנוסחות בשפה נאותה התואמת את השיח בחברה החרדית, תוך הימנעות משימוש באמצעים הנתפסים כלא צנועים. ניתן להעביר מודעות ליתד נאמן כל יום עד שעות הערב.

*מחיר לפרסום מודעת אבל בעיתון יתד נאמן

דוגמאות לפרסום בעיתון יתד נאמן

מאמרים נוספים על פרסום מודעות בעיתונים

פרסום בעיתון כלכליסט

פרסום בעיתון ערוץ הקבלן

קצת על עיתון – ערוץ הקבלן עיתון ערוץ הקבלן הוא עיתון מקצועי לכל הקשור בענף התשתיות הבניה וההנדסה.בין קוראי העיתון תמצאו לרוב- קבלני בניה, תשתיות,

קרא עוד »
פרסום מודעת תמיכה בעיתון

פרסום מודעת הוקרה בעיתון

מודעת הוקרה בעיתון פרסום מודעת הוקרה בעיתון היא מחווה מוכרת ומוערכת, להודות, לפרגן ולפרסם את דבר ההישג.מעוניינים להעלות על נס את הצלחתם חברכם לעבודה בפרויקט

קרא עוד »
פרסום בעיתון בלב אחד- ביטאון יד לבנים

עיתון לעניין – בני ברק

קצת מידע על העיתון-עיתון לעניין בני ברק העיתון יוצא פעם בשבוע, מודפס על נייר כרומו איכותי.בעיתון ישנם פרסומים מטעם עיריית בני ברק, עיריית גבעת שמואל

קרא עוד »
פרסום מודעות בידיעות המפרץ

העיתון קוראים אלעד

פרסום מודעות בעיתון קוראים אלעד עם מודעות 24 שעות על העיתון קוראים אלעד העיתון קוראים אלעד הוקם והחל לפעול כבר לפני 16 שנה, עם הקמתה

קרא עוד »
פרסום בעיתון ידיעות רמת גן

פרסום מודעה בעיתון עליתון

פרסום בעיתון עליתון העיתון עליתון קיים 43 שנה, מופץ בנתיבות, בשדרות, באופקים, בשדות נגב ובמרחבים. מופץ בכ- 7500 עותקים. מדוע כדאי לפרסם בעליתון? בשבועון עליתון

קרא עוד »
פרסום בעיתון בלב אחד- ביטאון יד לבנים

פרסום מודעות בידיעון צפת

המקומון החרדי הצעיר- ידיעון צפת עיתון ידיעון צפת יוצא לאור כבר למעלה מ4 שנים, העיתון נחשב בציבור החרדי כעיתון מוביל. העיתון מגדיל לבעלי העסקים את הרווחיות

קרא עוד »