קבלו הצעת מחיר

פרסום בעיתון יתד נאמן

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב print

ההתפתחויות התכופות בעולם הפרסום, שינו לחלוטין את כללי המשחק המוכרים בענף. לצד גופי העיתונות הגדולים, צמחו פלטפורמות דיגיטליות שונות שתופסות כיום נתח שוק משמעותי בקרב קהלים רבים בחברה הישראלית בפרט ובעולם בכלל. אך לעולם הפרסום במגזר החרדי כללים שונים, ובעוד המהפכה האינטרנטית בעולם החילוני תופסת תאוצה – העיתונים הם עדין, מקור החשיפה האפקטיבי ביותר בקרב הציבור החרדי.

בחוד החנית של העיתונות החרדית, נמצא העיתון הנפוץ ביותר בקרב אוכלוסייה זו – יתד נאמן. עם למעלה מ- 25% תפוצה במהדורת אמצע השבוע וכ-21% תפוצה בסופי השבוע, יתד נאמן הוא ללא ספק הפלטפורמה האידאלית לפרסום מודעות לציבור החרדי ולקבלת החשיפה הרחבה ביותר בקרב ציבור משמעותי זה.

מוסף הנדל"ן של יתד נאמן הוא אחד מהמוספים הפעילים והחזקים ביותר בערים דתיות וחרדיות כמו בית שמש, מודיעין עילית ועוד.

משרד הפרסום מודעות 24 שעות הוא משווק מורשה של העיתון יתד נאמן. צוות מומחי הפרסום שלנו בקיא ברזי הפרסום במגזר החרדי, ויידע להתאים עבורכם את המודעה המוצלחת ביותר שתניב אחוזי המרה מרשימים.

אבל איך מתמודדים עם הכללים הנוקשים יחסית של מדור הפרסום ביתד נאמן? במיוחד עבורכם, בעלי העסקים, עובדי העיריות ועורכי הדין – ריכזנו את כל מה שצריך לדעת על פרסום מודעה כשרה בעיתון יתד נאמן.

כמה עובדות שכדאי לדעת על יתד נאמן:

נכון לחודש נובמבר 2020, בימי שלישי מופץ יתד נאמן במהדורה חינמית וזוכה לחשיפה של למעלה מ-45%, מה שהופך אותו לגוף התקשורת החרדי הנפוץ ביותר. לאחרונה מתפרסמות שם על בסיס שבועי מודעות כונסי נכסים ונדלן מטעם משרדי עורכי דין בעיקר על נכסים באיזור בני ברק ,מודיעין עלית ,ביתר עלית וירושלים.

יתד נאמן נמנע מפרסום תמונות נשים באופן גורף, צוות העיתון כולל גם ועדת רבנים, המייעצת לכותבים ולעורכים בנוגע לתכנים המפורסמים. יתד נאמן ידוע בשמרנותו ונמנע מלבקר את אורח החיים החרדי על שלל זרמיו.

פרסום מודעה ביתד נאמן – על מה צריך להקפיד?

לעיתונים החרדיים כללים שונים מאלו הנהוגים בעיתונות היומיים הארציים. בניגוד לעיתונות הכללית ששמה דגש על ההיבט הויזואלי, ובמקרים רבים כוללת במודעות הפרסומיות תמונות דוגמנים או פרזנטורים, העיתונות החרדית נמנעת לחלוטין משימוש בתמונות נשים ושמה דגש על המוצר עצמו. המודעות המתפרסמות בעיתון יתד נאמן, מנוסחות בשפה נאותה התואמת את השיח בחברה החרדית, תוך הימנעות משימוש באמצעים הנתפסים כלא צנועים. ניתן להעביר מודעות ליתד נאמן כל יום עד שעות הערב.

דוגמאות לפרסום בעיתון יתד נאמן

מאמרים נוספים על פרסום מודעות בעיתונים

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן