קבלו הצעת מחיר

פרסום מודעת אבל בישראל היום

פרסום מודעת אבל הוא נושא רגיש ומורכב

המשפחה האבלה מתמודדת עם הרגעים הקשים בחייה, בנוסף לסידורים משפטיים וארגון טקס ההלוויה. במצבים אלו, ישנה חשיבות עצומה לקבלת תמיכה וסיוע בדגש על הסבלנות הדרושה. במידה והמשפחה או קרובי הנפטר מחליטים על פרסום מודעת אבל בעיתון, עומדות בפניהם החלטה משמעותית – באיזה עיתון כדאי לפרסם?

בין העיתונים הארציים והנפוצים בישראל מתבלט ישראל היום, המחולק בחינם במאות אלפי עותקים מידי יום. פרסום מודעת אבל בישראל היום עונה על כלל הצרכים של המפרסם – קבלת חשיפה רחבה בקרב מגוון רחב של קהלים, תדמית חיובית ויוקרתית ותהליך פשוט ומהיר. במידה ונתקלתם במצב המחייב אתכם לפרסם מודעת אבל בעיתון ישראל היום ואתם מתלבטים מהי הדרך האפקטיבית ביותר לעשות זאת, צוות מודעות 24 שעות זמין לשירותכם.

מי מפרסם מודעות אבל?

נכון לחודש יוני 2020 מתפרסמות בישראל היום ממוצע 40 מודעות אבל בשבוע בין היתר חברות מקורות ,אגד ,בזק ,מכון התקנים ,תשתיות נפט ואנרגיה ,שחמ מקורות ,מגדל ביטוח ,כלמוביל ,מכון הייצוא הישראלי ועוד . מפרסמים מודעות השתתפות לעובדים מקרבה ראשונה בעיתון.

  • לדוגמא חברת מקורות מפרסמת מודעות השתתפות לעובדת אלונה כהן על מותך אביך ז"ל 
  • לדוגמא נוספת חברת אגד מפרסמת מודעות השתתפות לעובד לאיציק כהן על מות אמך ז"ל 

בנוסף, אנשים פרטיים ומשפחות מפרסמים מודעות הלוויה ואזכרה כיוון שהעיתון נפוץ ביותר וניתן להגיע באמצעותו למרבית האוכלוסייה. נהוג גם לפרסם מודעות חללי צהל בעיתון ישראל היום אחת לשנה.

מדוע כדאי לפרסם מודעת אבל בעיתון ישראל היום?

כאחד משלושת העיתונים הנפוצים בארץ, נהנה ישראל היום מתדמית איכותית וקהל קוראים עצום. בנוסף לעובדה שהעיתון מחולק בחינם בצמתים מרכזיים ובתחנות הרכבת ברחבי הארץ, לעיתון עשרות אלפי מנויים המקבלים את העיתון לפתח ביתם. בנוסף לחשיפה האדירה לה זוכות מודעות האבל בישראל היום, לעיתון קיימת מהדורה דיגיטלית בה מתפרסמים כל העמודים לכלל הציבור. למעשה, פרסום מודעת אבל בישראל היום מעניק חשיפה הן בפרינט והן בדיגיטל.

יחד עם הפרסום של מודעות האבל המשפחתיות בישראל היום, העיתון פופולארי במיוחד בקרב חברות וארגונים המעוניינים לפרסם מודעות השתתפות בצער לעובדים שהלכו לעולמם ובני משפחותיהם.

איך מפרסמים מודעת אבל בישראל היום?

במידה ואתם חוששים להתמודד עם תהליך ארוך ומסורבל בעת פרסום מודעת אבל בעיתון, הסירו דאגה מלבכם. במקום להמתין שעות ארוכות בטלפון או לאתר מספר גורמים שיסייעו לכם להוציא לפועל את הפרסום, כיום – ניתן לפרסם מודעת אבל בישראל היום בלחיצת כפתור.

צוות מודעות 24 שעות זמין על מנת לקבל מכם את נוסח המודעה, ובמידת הצורף אך לסייע לכם לנסח אותה בהתאם לנהוג בעיתון. לאחר מכן, תקבלו סקיצה מעוצבת להגהה ולאחר הפרסום, גם סריקה של המודעה מהעיתון.  

  • החל מתאריך 01.03.2022 מחיר לאינטש במודעת אבל ישראל היום יעמוד על 522

 

פרסום מודעת אבל בישראל היום – בכל שעה ומכל מקום

פרסום מודעת אבל בישראל היום יכול להתבצע דרך המייל או הוואטסאפ בכל שעה שתידרשו לכך. גם במקרים בהם מתקבלת הודעה על פטירה בשעה מאוחרת או בסוף השבוע, צוות מודעות 24 שעות ערוך על מנת לסייע לכם בפרסום ובעיצוב המודעה לשביעות רצונכם.

מאמרים נוספים על פרסום מודעות בעיתונים

פרסום בעיתון שערים

פרסום בעיתון שערים העיתון מופץ לקבל הדתי. העיתון מופץ בימי שני ב 32000 העתקים.ניתן לפרסם מודעות בכל הגדלים ומכל הסוגים.   לפרטים נוספים פנו ללינוי 058-7800970

קרא עוד »

פרסום בעיתון ריקלמה

פרסום בעיתון ריקלמה פרסום בשפה הרוסית העיתןן מופץ בכל שבוע בתפוצה ארצית בשפה הרוסית ניתן לפרסם את כל סוגי המודעות. נהוג לפרסם מודעות משפטיות /

קרא עוד »

פרסום בעיתון שווה פרסום

פרסום בעיתון שווה פרסום מופץ בעפולה והסביבה ניתן לפרסם בכל שבוע נסגר ביום שלישי לפרסום בסופ"ש לפרטים 1800-800-724 דוגמאות לפרסום בעיתון שווה פרסום

קרא עוד »

פרסום מודעה פוליטית

פרסום מודעה פוליטית בעיתון ניתן לפרסם בכל יום מודעה פוליטית החל מהיום למחר. נהוג לפרסם בעיתונים ידיעות אחרונות ,ישראל היום ,גלובס ,מעריב ,דה מרקר ,כלכליסט

קרא עוד »