קבלו הצעת מחיר

גדלי מודעות בעיתון

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב print

משרד הפרסום מודעות 24 שעות, מתמחה בפרסום בעיתונות בעיתונים הארציים, המקומיים, המגזינים והלוחות בישראל ובחו"ל.
צוות מומחי הפרסום המיומן שלנו, ערוך על מנת להציע לכם מענה מהיר התואם את הצרכים שלכם ואת דרישות הפרסום שקיבלתם.

מעבר לעיצוב מודעה אטרקטיבית ובולטת (שירות שצוות הגרפיקה שלנו ישמח להעניק לכם), רצוי להכיר את גדלי המודעות השונים הנהוגים בעיתונים, וכך להתאים אם הגודל לתקציב שהוגדר מראש ולצרכים השיווקיים.

את המודעות המתפרסמות בעיתונים, נהוג למדוד באינטשים, אותם ניתן להמיר לסנטימטרים במידת הצורך. לגודל המודעה חשיבות מכרעת על הבולטות שיקבל הפרסום בעיתון ועל העלות הסופית, כך שמומלץ להכיר את הגדלים הפופולאריים.

ריכזנו עבורכם את הגדלים לפי סוג המודעה, על מנת שתוכלו לראות כיצד יופיע הפרסום שלכם בעיתונים השונים.

מודעות אבל

מודעות אבל בעיתון הן מודעות המצריכות רגישות יתרה, סבלנות ומקצועיות. ניתן לפרסם מודעות אבל או השתתפות בצער במגוון רחב של גדלים בהתאם לתקציב שהוגדר.

מודעות משפטיות

עבור עורכי דין רבים, פרסום מודעות משפטיות הוא עניין שבשגרה. במודעות 24 שעות, אנו דואגים להקפיד על הגודל והפונטים המתאימים כדי שהפרסום שלכם יעמוד בדרישות בית המשפט.

מודעות דרושים

מודעת הדרושים בעיתונים הן אחת מהדרכים האפקטיביות ביותר לגיוס עובדים. עיריות, ארגונים ציבוריים וחברות עסקיות פרטיות, בוחרים לגייס עובדים באמצעות פרסום בעיתון, מודעות אלו מתפרסמות במדור מיוחד והן לרוב צבעוניות ובולטות.

מודעות מכרזים 

אם אתם עובדים במועצה מקומית או באחת מהעיריות ברחבי הארץ, אתם ודאי מכירים את מודעות המכרזים שמפורסמות בעיתונים הארציים והמקומיים באופן תדיר. צוות הגרפיקה של מודעות 24 שעות, ידאג לעצב עבורם מודעה צבעונית ובולטת, שאף אחד לא יוכל לפספס.

חייגו חינם למודעות 24 שעות בטלפון 1800-800-724 או במייל info@7724.co.il.

מאמרים נוספים על פרסום מודעות בעיתונים

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן