קבלו הצעת מחיר

גדלי מודעות בעיתון

משרד הפרסום מודעות 24 שעות, מתמחה בפרסום בעיתונות בעיתונים הארציים, המקומיים, המגזינים והלוחות בישראל ובחו"ל.
צוות מומחי הפרסום המיומן שלנו, ערוך על מנת להציע לכם מענה מהיר התואם את הצרכים שלכם ואת דרישות הפרסום שקיבלתם.

מעבר לעיצוב מודעה אטרקטיבית ובולטת (שירות שצוות הגרפיקה שלנו ישמח להעניק לכם), רצוי להכיר את גדלי המודעות השונים הנהוגים בעיתונים, וכך להתאים אם הגודל לתקציב שהוגדר מראש ולצרכים השיווקיים.

את המודעות המתפרסמות בעיתונים, נהוג למדוד באינטשים, אותם ניתן להמיר לסנטימטרים במידת הצורך. לגודל המודעה חשיבות מכרעת על הבולטות שיקבל הפרסום בעיתון ועל העלות הסופית, כך שמומלץ להכיר את הגדלים הפופולאריים.

ריכזנו עבורכם את הגדלים לפי סוג המודעה, על מנת שתוכלו לראות כיצד יופיע הפרסום שלכם בעיתונים השונים.

מודעות אבל

מודעות אבל בעיתון הן מודעות המצריכות רגישות יתרה, סבלנות ומקצועיות. ניתן לפרסם מודעות אבל או השתתפות בצער במגוון רחב של גדלים בהתאם לתקציב שהוגדר.

מודעות משפטיות

עבור עורכי דין רבים, פרסום מודעות משפטיות הוא עניין שבשגרה. במודעות 24 שעות, אנו דואגים להקפיד על הגודל והפונטים המתאימים כדי שהפרסום שלכם יעמוד בדרישות בית המשפט.

מודעות דרושים

מודעת הדרושים בעיתונים הן אחת מהדרכים האפקטיביות ביותר לגיוס עובדים. עיריות, ארגונים ציבוריים וחברות עסקיות פרטיות, בוחרים לגייס עובדים באמצעות פרסום בעיתון, מודעות אלו מתפרסמות במדור מיוחד והן לרוב צבעוניות ובולטות.

מודעות מכרזים 

אם אתם עובדים במועצה מקומית או באחת מהעיריות ברחבי הארץ, אתם ודאי מכירים את מודעות המכרזים שמפורסמות בעיתונים הארציים והמקומיים באופן תדיר. צוות הגרפיקה של מודעות 24 שעות, ידאג לעצב עבורם מודעה צבעונית ובולטת, שאף אחד לא יוכל לפספס.

חייגו חינם למודעות 24 שעות בטלפון 1800-800-724 או במייל info@7724.co.il.

דוגמאות למודעות שפורסמו עם גדלי מודעות

מאמרים נוספים על פרסום מודעות בעיתונים

פרסום בעיתון שערים

פרסום בעיתון שערים העיתון מופץ לקבל הדתי. העיתון מופץ בימי שני ב 32000 העתקים.ניתן לפרסם מודעות בכל הגדלים ומכל הסוגים.   לפרטים נוספים פנו ללינוי 058-7800970

קרא עוד »

פרסום בעיתון ריקלמה

פרסום בעיתון ריקלמה פרסום בשפה הרוסית העיתןן מופץ בכל שבוע בתפוצה ארצית בשפה הרוסית ניתן לפרסם את כל סוגי המודעות. נהוג לפרסם מודעות משפטיות /

קרא עוד »

פרסום בעיתון שווה פרסום

פרסום בעיתון שווה פרסום מופץ בעפולה והסביבה ניתן לפרסם בכל שבוע נסגר ביום שלישי לפרסום בסופ"ש לפרטים 1800-800-724 דוגמאות לפרסום בעיתון שווה פרסום

קרא עוד »

פרסום מודעה פוליטית

פרסום מודעה פוליטית בעיתון ניתן לפרסם בכל יום מודעה פוליטית החל מהיום למחר. נהוג לפרסם בעיתונים ידיעות אחרונות ,ישראל היום ,גלובס ,מעריב ,דה מרקר ,כלכליסט

קרא עוד »