קבלו הצעת מחיר

פרסום בגלגל"צ

בשנים האחרונות הוצף שוק הפרסום הישראלי והעולמי במגוון עצום של מדיות חדשות. מהפכת הדיגיטל, נסיקת הרשתות החברתיות והפופולאריות המתעצמת של האינטרנט הביאו לשינוי תפיסהה משמעות ועודד את המפרסמים לבחור בפלטפורמות בעלות החשיפה הרחבה ביותר.
אך למרות הטלטלות בענף התקשורת, הצליחו תחנות הרדיו הישראליות לשמור על כוחן כאחד מהאמצעים האפקטיביים ביותר לפרסום בכל התחומים. בחוד החנית של תחנות הרדיו, עומדת התחנה הפופולארית בישראל, עם למעלה מ-45% אחוזי האזנה – גלגל"צ.

כמה עובדות שכדאי לדעת על גלגל"צ:

  • גלגל"צ הוקמה על בסיס תחנת המוזיקה צה"ל 2 בשנת 1993.
  • גלגל"צ מתמקדת במוזיקה כהיבט מרכזי, ובוחרת בקו מוזיקלי מיינסטרימי המועדף על פלח אוכלוסייה רחב יחסית.
  • חלק ממגישי התחנה הם חיילים בשירות סדיר.
  • בגלגל"צ משודרת תכנית הרדיו המואזנת ביותר בישראל – "מדינה בדרך".
  • אחת מהמסורות הקבועות של התחנה, היא השמעת שירים מסוימים בשעות קבועות ביום, מה שתורם לייחודיות ולתחושת הבלעדיות של התחנה.

איך ניתן לפרסם בגלגל"צ?

אם היינו אומרים לכם, שאתם יכולים לפרסם בתחנת הרדיו הפופולארית בישראל בקלות, בנוחות ובמחירים המשתלמים ביותר בשוק? משרד הפרסום מודעות 24 שעות יחד עם חברת Active Vision עושים את העבודה בשבילכם. דרכנו תוכלו לבנות קמפיין לפרסום ברדיו גלגל"צ, להפיק תשדיר ולהנות מתדירות השידורים הגבוהה והאפקטיבית ביותר.

מומחי הפרסום שלנו זמינים עבורכם במהלך כל שעות היממה, וישמחו לתרום מניסיונם העשיר כדי לסייע לכם בבניית הקמפיין הממיר והאפקטיבי ביותר.

מה אפשר לפרסם בגלגל"צ?

גלגל"צ ידועה כתחנה הפופולארית ביותר בקרב בני נוער, חיילים וצעירים בשנות ה- 20 לחייהם. מדובר באוכלוסייה שמאזינה באופן יומיומי לתחנה וקולטת את המסרים הפרסומיים בצורה יעילה במיוחד. בגלגל"ת תוכלו לפרסם עסקים מקומיים, אירועי מוזיקה ותרבות, תשדירי קידום לעצמאיים, מוצרי צריכה ועוד.

פרסום משולב למקסימום תוצאות

מכיוון שגלגל"צ היא תחנה ארצית המשודרת בכל רחבי הארץ, המפרסמים בתחנה זוכים לחשיפה אדירה. השילוב יחד עם פרסום מודעה בעיתון ארצי או קמפיין ממומן בפייסבוק או באינסטגרם, יקפיץ את הרווחים שלכם באופן ניכר וישפר משמעותית את התדמית של העסק שלכם.

היתרון המשמעותי של פרסום דרכנו, הוא האפשרות לשלב בין הפרסום בגלגל"צ לבין פרסום בעיתונות, באינטרנט וברשתות החברתיות. המטרה העיקרית שלנו, היא לספק לכם את החשיפה הרחבה ביותר שתגדיל את קהל הלקוחות הפוטנציאלי שלכם ותניב תוצאות עסקיות תוך זמן קצר.

מאמרים נוספים על פרסום במדיה