קבלו הצעת מחיר

דוגמאות למודעות אבל בעיתון

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב print

פרסום מודעת אבל

מודעות אבל הן מודעות חשובות ורגישות לאנשים ולארגונים שונים, מודעות אלה מציינות את שם הנפטר, תאריך הלוויה ומיקום השבעה אם יש. בנוסף בד"כ יש פניה מרגשת למשפחה הנפטר מטעם מזמין המודעה. לאופן פרסום מודעת אבל יש ערך רב בעיתון ולכן העלות שלה נגזרת מכך בהתאם, כמו כן ישנם עמודים ספציפיים המאגדים את המודעות אבל.

מי מפרסם מודעות אבל

ניתן לחלק את קהל היעד של פרסום מודעת אבל למפרסמים פרטיים ומפרסמים ארגוניים. המפרסמים הפרטים מגיעים מהסביבה הקרובה לנפטר או כקרוב מדרגה ראשונה למשפחתו, אשר רוצה להביע את רגשותיו כלפיהם, לכבד ולהנציח את הנפטר. מודעות אלה בד"כ יכללו שמות רבים ממקורביו של הנפטר שמנציחים את פטירתו.

בנוסף ישנם המפרסמים הארגוניים, כאשר רבים מהארגונים בישראל מפרסמים מודעות אבל לבכירים במשק הישראלי ובכלל במדינה, מודעות אלה יכללו בד"כ את לוגו הארגון והמודעה היא יותר רשמית. כמו כן לארגונים רבים יש ועדי עובדים גדולים שמנציחים ומכבדים את עובדיהם ומשפחתם ומפרסמים עבורם מודעת אבל מטעמם, פרסומים אלה מוערכים מאוד על ידי העובדים.

איפה מפרסמים מודעת אבל?

מודעות אבל אפשר לפרסם בכל עיתון, בד"כ על מנת לכבדו לנציח את הנפטר, שזו מטרת הפרסום, מומלץ לפרסם בעיתונות הארצית. עיתון ידיעות אחרונות ועיתון הארץ הם שני העיתונים השכיחים ביותר לפרסום מודעות אבל. בנוסף יש עיתון מעריב ועיתון ישראל היום שיש להם קהל קורא נאמן אך חשיפתם פחות רחבה. לסיום ישנם עיתונים כלכליים שמקושרים לעיתונים הארציים כמו עיתון כלכליסט, עיתון דה מרקר ועיתון גלובס. אלו עיתונים הפונים בדרך כלל לקהל העסקי ולכן מודעות אבל הקשורות לתחום יפורסמו שם.
לדוג פרסום מודעת אבל בעיתון כלכליסט עבור השתתפות בצער משפחת עובד בנק אשר נפטר.

מדוע יש צורך בדוגמאות למודעת אבל ?

דוגמאות למודעות אבל נותנות למי שרוצה לפרסם, קנה מידה אמיתי איך מודעה צריכה להראות, איך להבדיל בין העיצובים השונים, ולראותם את בסדר נוסח הדברים במודעה. לעיתים רבות בייחוד במגזר הפרטי, אנשים לא עושים מודעת אבל על בסיס יומי, ולכן דוגמאות יכולות לתת להם אינדיקציה רבה לגבי תוכן ונוסח המודעה שהם רוצים לפרסם, וכן העיצוב הגרפי של מודעת אבל. לסיכום, כיום לא מעט אנשים ומגזרים שונים מפרסמים מודעות אבל. היכולות הדיגיטליות והגלובליות של עידן האינטרנט יכול לעזור הרבה לאותם מפרסמים כאשר יראו מודעת אבל ויוכלו להבין איך הם רוצים שהמודעה שלהם תראה.

דוגמאות למודעת אבל בעיתון

מאמרים נוספים על פרסום מודעות בעיתונים

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן