קבלו הצעת מחיר

פרסום הודעה בגין זהות יורשים

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב print

רק במודעות 24 שעות מחלקה מיוחדת למודעות משפטיות, לעורכי דין ולמשרדי עורכי דין. הצוות שלנו נותן מענה כולל לכם עורכי הדין בפרסום מודעות ובפרסום שירותים משפטיים. במקרים מסויימים בטיפול בענייני צוואה – הרשם לענייני ירושה, מחוייב לפרסם בעיתון יומי, הודעה בדבר זהות יורשים על כך כי הוגשה בקשה למתן צו ירושה. זאת בכדי לאפשר לציבור להגיש התנגדות למתן הצו.

לרוב מעורב עו”ד העוסק בתחום ובדיני ירושות על-מנת לבחון את המקרה לעומק ולבחון האם צוואה אינה “כשרה” או בלתי הוגנת כחלק מהליך זה עורכים לרוב פרסום “הודעה בגין זהות יורשים” בעיתון. 

גלריית הודעה בגין זהות יורשים לדוגמא >>

 

 

ישנן מספר עילות לביטול צוואה אשר יכולות להוות דרך להתנגד למסמך. אחת העילות הינה הוכחה בדבר היעדר מודעות אודות זהות יורשים או היקף רכוש. קבלת צו ירושה, מותנית בהגשת בקשה בכתב לרשם לענייני ירושה, כאשר כל אחד מן היורשים רשאי להגיש את הבקשה, אך עליו ליידע את יתר היורשים על כך. הגשת בקשה כזו (תהליך שאינו קשור לפרסום הודעה בגין זהות יורשים בעיתון באופן ישיר) כרוכה בתשלום אגרה ויש להגישה ב4 עותקים. עם קבלת הבקשה, הרשם מעביר אותה אל היועץ המשפטי לממשלה, בכדי לאפשר לו להביע התנגדות למתן הצו.

במקביל, הרשם לענייני ירושה מחוייב לפרסם הודעה בגין זהות יורשים בעיתון יומי, ובה מידע על כך שהוגשה בקשה למתן צו ירושה. מטרת הפרסום בעיתון, היא לאפשר לכל אדם המעוניין בכך, להגיש התנגדות למתן צו הירושה.

 

מאמרים נוספים על פרסום מודעות בעיתונים

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן