קבלו הצעת מחיר

הזמנה להציע הצעות לרכישת חברה בפירוק+ פרסום המותג בעיתון

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב print

רק במודעות 24 שעות צוות מיומן אשר משרת נאמנה עשרות משרדי עורכי דין בפרסום מודעות, ארגונים רבים וחברות מסחריות רבות בכל הקשור לרכישת חברות בפירוק, תכולת חברה, נכסים,סימני מסחר, זכויות יוצרים ולוגואים, פרסום החברה בעיתונים ועוד.
בפרסום הזמנה להציע הצעות לרכישת חברה בפירוק, לא חייבים ללכת תמיד על המודעה הסטנדרטית המשפטית – אפשר לשלב את פרסום המודעה שבית המשפט מחייב לפרסם ולהוסיף לו תמונה וצבע. כך תרוויחו גם מודעה בולטת ומושכת את העין על מנת לקבל מספר גדול יותר של הצעות וגם פרסומת למותג ללא עלות נוספת, במיקום מרכזי!

הזמנה להציע הצעות לרכישת חברה בפירוק מפורסמת לרוב בשני עיתונים יומיים. דוגמאות נוספות להזמנה להציע הצעות: פרסום הזמנה להציע הצעות לרכישת כלל נכסיה של חברה, נכסים של חברה בפירוק, הזמנה להציע הצעות לרכישת ציוד, הזמנה להציע הצעות לרכישת מלאי חברה, מכרז של חברה בפירוק, הזמנה להציע הצעות לרכישת נכסי חברה, הזמנה להציע הצעות לרכישת מניות, הזמנה לרכישת מניות, הזמנה להציע הצעות לרכישת נכסים ופעילות חברה.

הקשרים שלנו בעיתונים עוזרים ואנחנו נדאג לכך שהמודעה שלכם תתפרסם באופן קריא ובולט ובפונט מתאים. כמו-כן, נדאג לכם למיקום בולט של המודעה על מנת שתקבלו כמה שיותר פניות ולפרסום המותג על ידי הוספת עיצוב לוגו ותמונה. מודעות 24 דעות דואגים לשלוח לכם את המודעה לאחר הפרסום באמצעות המייל ובאמצעות הדואר.

 

מאמרים נוספים על פרסום מודעות משפטיות

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן