קבלו הצעת מחיר

פרסום מודעה לרכישת מטלטלין בעיתון

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב print

מיטלטלין הוא כל רכוש פרטי מוחשי שהוא נייד – כל אותם עצמים שאינם נמכרים יחד עם מכירת קרקע.

הבעלות במיטלטלין היא הזכות להחזיק ולהשתמש ולעשות בהם כל דבר וכל עסקה, בכפוף להגבלות לפי דין או לפי הסכם.

חוק ההוצאה לפועל קובע כי לצורך מכירת מיטלטלין יש לתת לחייב אורכה בת שבועיים לפירעון החוב. במידה ובפרק זמן זה לא הוסדר החוב, קמה זכות למכירת המטלטלין המעוקלים. כונס הנכסים שנבחר, מפרסם הזמנה להציע הצעות לרכישת מטלטלין בעיתונים.

במודעה מציין הכונס מה הוא מציע למכירה ואיפה ניתן לראות את הסחורה. הסחורה נמכרת במצבה ועל אחריות המציע לבדוק את טיב הסחורה. תמיד מציינים במודעה עד מתי אפשר להגיש הצעות, ומה צריך להיות מלווה להצעה מבחינת תשלום. בשונה ממכרז, בהזמנה להציע הצעות אין התחייבות למכור את הסחורה לבעל ההצעה הגבוהה ביותר או בכלל והוא רשאי לנהל מו"מ עם המציעים יחד ובנפרד, ולקיים היתמחרות לפי שיקול דעתו.

הקשרים שלנו בעיתונים עוזרים ואנחנו נדאג לכך שהמודעה שלכם תתפרסם באופן קריא ובולט בפונט מתאים, וכן נדאג לכך שהמודעה תהיה במיקום בולט על מנת שתקבלו כמה שיותר פניות.

מודעות 24 שעות דואגים לשלוח לכם את המודעה לאחר הפרסום באמצעות המייל ובאמצעות הדואר.

רק אצלנו דילים מיוחדים ושילובים אטרקטיביים לפרסום מודעות הצעה! במידה ובית המשפט מחייב אתכם לפרסם בעיתון יומי + עיתון כלכלי אנחנו פה עבורכם.

נשמח לעמוד לרשותכם ולפרסם את המודעות בכל העיתונים שתבקשו. כמו כן מחלקת הגרפיקה שלנו זמינה לביצוע המודעה וסגירתה לדפוס. מוזמנים להתקשר כבר היום להצעה.

טלפון שיחת חינם 1800-800-724, כתובת מייל info@7724.co.il.

מאמרים נוספים על פרסום מודעות משפטיות

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן