קבלו הצעת מחיר

פרסום הזמנה להציע הצעות לרכישת סימן רשום בעיתון

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב print

סימן מסחר הוא סימן שמשתמשים בו (חברה/אדם פרטי), לצורך סימול מוצרים או שירותים שהם מייצרים או סוחרים בהם, כך שיזוהו על ידי הצרכן. הסימן יכול להיות מורכב מאותיות, מספרים, איור או סמל גרפי (לוגו) ושילובים ביניהם.

רישום סימן המסחר מעניק לבעליו בלעדיות בסימון סחורות/ שירותים ומאפשר לחברה לייחד ולהבדיל את עצמה ואת השירותים/המוצרים שלה מהמתחרים. כך הסימן מזוהה עם בעליו ומונע הטעייה בקרב הצרכנים. תוקף של סימן מסחר הוא לעשר שניים וניתן לחדש אותו מדי עשור. הזמנה להציע הצעות לרכישת סימן רשום בעיתון משרתת בדרך כלל חברות בפירוק המציעות את הסימן למכירה. 

מודעות 24 שעות הינו משרד ותיק והמוביל בתחום מודעות השירות בעיתונים – דרכנו ניתן לפרסם את כל סוגי המודעות בכל העיתונים. נציגנו מוכשרים ומנוסים בפרסום מודעות משפטיות ככלל ובפרסום מודעות הזמנה להציע הצעות בפרט. מוזמנים לפנות אלינו ולקבל ייעוץ על פרסום המודעה בעיתון, אנחנו נדאג להתאים לכם את המודעה לעיתון בפונט ובפורמט המתאים ולפרסם לכם את המודעה בעיתונים במיקום הבולט ביותר כך שהמודעה תזכה לחשיפה מרבית ואפקטיבית ותקבלו מקסימום פניות והצעות.

פרסום הזמנה להציע הצעות לרכישת סימן רשום לדוגמא

 

מאמרים נוספים על פרסום מודעות משפטיות

פרסום ביפעת מכרזים

תחליף המצאה בעיתון בחול

פרסום מודעות תחליף המצאה בעיתונים בחו"ל, פרסום מודעה בעיתון בדבר תחליף המצאה מהווה חלק מהליך משפטי, הנדרש על-פי תקנות סדר הדין האזרחי, במקרים רבים בהם

קרא עוד »