קבלו הצעת מחיר

פרסום מודעה הזמנה למכירה פומבית בעיתון

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב print

בדומה למודעה בדבר הזמנה להציע הצעות, אפשר לפרסם מודעה על עריכת מכירה פומבית בעיתון. בהודעה על עריכת מכירה פומבית המתפרסמת בעיתון, יש לציין את תאריך המכירה והשעה בה היא מתקיימת. יש לציין מה היא כוללת, מה מוצע למכירה ואיך היא הולכת להתנהל. הפריטים הנמכרים ימכרו כפי שהם וכל האחריות מוטלת על המציע.

בדומה להזמנה להציע הצעות, גם בהודעה על מכירה פומבית לרוב יהיה תאריך סף שניתן להגיש את ההצעות לרכישה. בהצעה יש לציין את פרטי המציע, פרטי ההצעה וסכום התמורה המוצעת, כשהם חתומים על ידי המציע. לרוב, יהיה תנאי כספי להשתתפות במכירה.

מודעות 24 שעות הינו משרד הפרסום הוותיק והמוביל בארץ לפרסום מודעות שירות בעיתונים. משרדנו מפרסם את כל סוגי המודעות בכל העיתונים לארץ וניתן לפרסם דרכנו את המודעה במספר עיתונים. אנו מציעים את המחירים המוזלים ביותר לפרסום ומציעים דילים לפרסום במספר עיתונים במקביל: עיתון יומי ומקומון, עיתון יומי ועיתון כלכלי, עיתון יומי בעברית ועיתון בערבית, שני עיתונים יומיים, עיתונים למגזר החרדי ועוד.

מחלקת הגרפיקה שלנו מנוסה בפרסום מודעות משפטיות ותדע להתאים לכם את גודל הפונט וגודל המודעה כך שיתאימו לפרסום בעיתון ויבלטו על פני מודעות מתחרות אחרות. הצוות שלנו זמין עבורכם 24/7 וישמח לענות לכם באופן מיידי לכל הצעת מחיר ועל כל שאלה. מיד לאחר הפרסום תקבלו את הסריקה מהעיתון ישירות למייל ואת התגזיר המקורי בדואר.

מודעת הזמנת למכירה פומבית לדוגמא

 

מאמרים נוספים על פרסום מודעות משפטיות

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן