קבלו הצעת מחיר

פרסום מודעת אבל בישראל פוסט

ישראל פוסט (מעריב הבוקר)

נחשב לעיתון מהנחשפים בארץ והינו פלטפורמה עם חשיפה אדירה לפרסום מודעת אבל.פרסום מודעת אבל בישראל פוסט (מעריב הבוקר) ייחשב לכם כדאי, עיתון זה יוצא בצורה יומית בכ-200,000 עותקים.העיתון מגיע עם שטחי פרסום ועיתוני מוסף שונים למודעות אבל ועיתון זה זוכה קהל קריאה גדול ועם חשיפה ארצית מקיפה, הפצת העיתון בכל נקודת מכירה לעיתונים ומנויים.

פרסום מודעת אבל בעיתון ישראל פוסט

בעיתון הראשי ובלוח, מפרסמים גדלים שונים של מודעות אבל ויש צורך לבחור איזה גדלים יש, עיצוב, מיקומים אפשריים, זמינות פרסום ועוד. פרסום מודעת אבל בעיתון ישראל פוסט מספק לחברות ואו ועדי עובדים, שטח פרסום זמין, נוח וארצי.

מאמרים נוספים על פרסום מודעות בעיתונים

פרסום חסויות ותשדירים

פרסום חסויות ותשדירים כולם מרותקים למסכים ולכן אנחנו מציעים לכם חבילות חסויות בכל הערוצים המובילים. תשדירים קצרים וגם ארוכים יותר בערוצים 13 ,12 ,14 5 ,11.

קרא עוד »

פרסום בעיתון שערים

פרסום בעיתון שערים העיתון מופץ לקבל הדתי. העיתון מופץ בימי שני ב 32000 העתקים.ניתן לפרסם מודעות בכל הגדלים ומכל הסוגים.   לפרטים נוספים פנו ללינוי 058-7800970

קרא עוד »

פרסום בעיתון ריקלמה

פרסום בעיתון ריקלמה פרסום בשפה הרוסית העיתןן מופץ בכל שבוע בתפוצה ארצית בשפה הרוסית ניתן לפרסם את כל סוגי המודעות. נהוג לפרסם מודעות משפטיות /

קרא עוד »