המדריך המקוצר לעיצוב מודעה מנצחת בעיתון

בעולם של תדמיות בו לויזואליות תפקיד מרכזי, נשענים הקמפיינים הפרסומיים ברשת ובפרינט על בולטות ואטרקטיביות. מומחי שיווק ומפרסמים רבים כבר יודעים – מיתוג נכון ואפקטיבי הוא הסוד להצלחה והרחבה של קהל הלקוחות הפוטנציאלי. מודעה המעוצבת בצבעים הנכונים, בפונטים המתאימים ובגודל הנדרש, תמקסם את אחוז ההמרה ותצדיק את ההשקעה הכספית בפרסום. אבל איך עושים את נכון? איגדנו עבורכם את הטיפים המרכזיים לעיצוב מודעה מנצחת שאף אחד לא יוכל לפספס.

 

החליטו מי קהל היעד והתאימו לו את המסר הנכון

הבנה נכונה של קהל היעד אליו פונה המודעה הוא אחד מהפרמטרים המשמעותיים ביותר להצלחת קמפיינים פרסומיים בעיתונים ובדיגיטל. טרם הפקת המודעה וקבלת ההחלטה בנוגע למיתוג ולצבעים הנדרשים, יש לשקול את העיצוב בהתאם לפלח הגילאים, המגזר והמגדר של ציבור הנחשפים למודעה, על מנת לממש את מלוא הפוטנציאל הטמון בפרסום. דוגמא בולטת היא בפרסומים למגזר החרדי, בהם מומלץ לשלב אלמנטים מעולם הדת ולהימנע מלכלול תמונות של נשים או גברים בלבוש חשוף.

 

בחרו את גודל המודעה המתאים

גודל המודעה משחק תפקיד משמעותי בעיצוב הכולל שלה ובמחיר אותו ישלם הלקוח. מודעות המפורסמות בעיתונים מתומחרות לרוב על פי גודלן באינטשים, כך שבעת העיצוב יש לקחת בחשבון את הגודל הנדרש על מנת שיתאים לעסקה שבוצעה. בנוסף, לכל עיתון גודל שונה – מקומונים מודפסים לרוב בגדלים קטנים יותר מהעיתונים הארציים, וגדלי המודעות בהם מתומחרים אחרת.

 

במקרה של מודעות תכנון ובנייה, לגודל המודעה והפונטים חשיבות גדולה אף יותר, שכן בחלק מהמקרים נדרש המפרסם על ידי הועדה לתכנון ובניה, לפרסם את המודעה ובגודל ובפונט ספציפיים. במקרים בהם לא בוצע הפרסום על פי דרישות הועדה, עלול הלקוח להידרש לפרסם את המודעה בשנית.

 

הקפידו ליצור קובץ איכותי

מוכנים להעביר את המודעה לדפוס? יופי! ודאו שהקובץ שיצרתם איכותי מספיק לפרסום בעיתון. לעיתים, קבצי PDF או תמונה הנראים איכותיים על גבי מסך המחשב, מודפסים באיכות שונה לחלוטין בעיתון. לכן, ישנה חשיבות מכרעת ליצירת קובץ איכותי במיוחד, שייראה מצוין גם בדיגיטל וגם בדפוס. מודעה אטרקטיבית בעלת צבעוניות בולטת, נתפסת כאמינה ויוקרתית יותר בעיניי ציבור הקוראים, ומניבה אחוזי המרה טובים יותר.

 

דאגו לזמינות ולמענה מהיר

ענף הפרסום מתבסס על יכולת תגובה מהירה, יצירתיות וזריזות מחשבה. לכן, ביצוע מהיר וזמינות מלאה לעיצוב מודעות בעיתון, יכול לעשות הבדל משמעותי באיך ייתפס השירות שלכם בעיניי הלקוח. בנוסף, לקוחות רבים, נדרשים להוציא פרסומים מהיום למחר, ונזקקים לשירותי גרפיקה במהלך כל שעות היממה.

 

עיצוב מודעה מנצחת – רק במודעות 24 שעות

מודעות 24 שעות הוא משרד פרסום ותיק, המשרת נאמנה לקוחות מכל קשת הארגונים והחברות בישראל. אנחנו חיים ונושמים את עולם העיצוב והפרסום, ועומדים לשירותכם במהלך כל שעות היממה.

 

צוות הגרפיקאיות של מודעות 24 שעות, מורכב ממעצבות גרפיות בעלות ניסיון רב שנים בתחום, שייעדו להתאים עבורכם את המודעה האידאלית בהתאם לסוג הפרסום ולדרישות הגודל.

 

בנוסף, אנחנו מציעים שירותי עיצוב למודעות ובאנרים בדיגיטל, ומעניקים לכם, הלקוחות, מעטפת שירותי מלאה למקסום הפוטנציאל העסקי.