קבלו הצעת מחיר

פרסום מודעות בכרמיאלים מדברים אחרת

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב print

העיתון כרמיאלים מדברים אחרת, הינו מקומון של העיר כרמיאל והסביבה. העיתון החברתי הראשון, מחולק פעמיים בחודש, בכ-10,000 עותקים.  העיתון מופץ בפורמט קטן ונוח לנשיאה, באזורים נרחבים של כרמיאל ומשגב.

העיתון כרמיאלים מדברים אחרת, מספק לקוראיו חדשות ואקטואליה מקומית, כתבות, מדורי ספורט ופנאי, צרכנות ועוד, כמו כן מתווסף לוח מודעות ממוקד ויעיל ובו פרסומים עשירים ונרחבים המורכב ממודעות נדל"ן, תיווך, רכב, דרושים, בעלי מקצוע ופרסום מסחרי רב של עסקים, רשתות וקמעונאות.

מודעות 24 שעות מספק שירות לעיתון כרמיאלים מדברים אחרת והכנה של כל פרסום ומודעה לעיתון כרמיאלים מדברים אחרת, כמו כן ניתן גם בשפה הרוסית והערבית למעוניינים בפרסום לקהל יעד במגזר הרוסי הרחב בכרמיאל ולמגזר הערבי מסביב.

נשמח לעמוד לרשותכם במודעות 24 שעות ולהכין לכם את הפרסום על ידי מיטב עובדי המשרד ומעצביה, והוצאה לפרסום ותרגום והגהה ברוסית וערבית במידת הצורך.

במודעות 24 שעות תקבלו זמינות, מהירות, אדיבות ועיצוב מעניין המותאם לכם. מוזמנים להתקשר אלינו בכל שעה לקבלת הצעת מחיר לעיתון כרמיאלים מדברים אחרת ואו לפרסם מודעה בעיתון כרמיאלים מדברים אחרת.

חייגו חינם בטלפון 1800-800-724 או במייל info@7724.co.il.

מאמרים נוספים על פרסום מודעות בעיתונים

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן