קבלו הצעת מחיר

פרסום מודעה בורסאית בעיתון

מודעה בורסאית היא סוג של מודעה משפטית המחויבת בפרסום על פי חוק, החוק לניירות ערך בישראל קובע כי, על כל חברה ישראלית הנסחרת בבורסה, לפרסם בעיתונות היומית מודעות הקשורות ישירות לחברה ועשוייה להשפיע על משקיעיה, בעלי המניות.
הרי בעלי המניות כיחידים אינם יכולים לקבל החלטות לגבי החברה, אך כאשר הם מכונסים לאסיפה, בהתאם להוראות החוק, האסיפה מהווה אורגן רשמי ובעל סמכות בקבלת החלטות בנוגע לחברה. המודעה הבורסאית הנפוצה ביותר היא מודעת כינוס האסיפה, המפרטת את פרטי האסיפה המתוכננת של בעלי מניות החברה, אך ישנן דוגמאות נוספות למודעות בורסאיות:  מודעת חלוקת דיבידנדים, מודעה בדבר שינוי מדיניות ההשקעות, מיזוגים, מינויים, הפעלת סמכויות, תשקיפי הנפקת ניירות ערך, דוחות כספיים ועוד.

החוק לניירות ערך, קבע כללים לארגונים ולחברות המסחריות בישראל על מנת לשמור על זכויותיהם של בעלי המניות בחברה ולדאוג לשקיפות והתנהלות ״נקייה״ של החברה הבורסאית, כי כאמור חברה בורסאית בנויה ממשקיעיה ומחוייבת להם במתן דין וחשבון בהחלטותיה.
החוק לניירות ערך מחייב כל חברה הנסחרת בבורסה, לפרסם מודעה בעיתונות היומית ובעיתונות הכלכלית המודיעה לדוגמה על כינוס אסיפה של בעלי המניות בחברה.
הדרישה מחייבת פרסום של מודעה בורסאית בשני עיתונים יומיים לפחות, המודעה אמורה להיות קריאה ולעמוד בסטנדרטים הבאים:
הבלטה של מסגרת, גודל גופן של 12 לפחות, הבלטה של הכותרת, המסגרת ומועדי האסיפה בתוך המודעה, מרווח בן רווח אחד לפחות בין השורות ועוד.
אופן הפרסום מפורט ואי עמידה בו עלול להחשב כעבירה על החוק, אך פרסום זה אינו גחמה, ההתעקשות על הסטנדרטים הנוקשים קיימת במטרה לוודא כי הפרסום מופץ לקהל היעד הרחב ביותר בצורה הברורה והקריאה ביותר עבור בעלי המניות ובאופן שווה בין כל החברות.

כפי שציינו, הדרישה של החוק היא פרסום מודעה בורסאית בשני עיתונים יומיים לפחות, בדרך כלל הפרסום יופיע בעיתון יומי לצד עיתון כלכלי, כך שתתקבל תפוצה יחסית רחבה של המודעה לצד פנייה ממוקדת יותר לקהל היעד (קוראי העיתון הכלכלי).
ידיעת החוקים לפרסום על בוריים הוא נתון קריטי בהגיעכם לבחור חברת פרסום לצורך פרסום המודעה.
משרד הפרסום מודעות 24 שעות, מומחה בפרסום מודעות בורסאיות מכל הסוגים ובכל העיתונים, ועומד לרשותכם גם בשעות הלילה המאוחרות בזמינות מלאה ועם שירות אדיב.
נתאים לכם את הנוסח המתאים והמדויק למודעה, נעצב את המודעה הבורסאית על פי הסטנדרטים המקובלים בחוק באופן שיהיה קריא ונהיר וגם בעל תפוצה רחבה בקרב קהל היעד הרלוונטי!

מודעות בורסאיות

מודעה בורסאית היא לא המודעה הכי צבעונית ונוצצת בלוח, זאת האמת, והסיבה היא- אין לה צורך בכך. מודעה בורסאית היא מודעה אינפורמטיבית, כמעט ללא אלמנטים ויזואלים, ממוענת לקהל קוראים ממוקד לרוב, אנשי ונשות כלכלה, עסקים, בעלי עניין ומשקיעים. קהל זה מכירה ויודע היכן לחפש את התוכן הרלוונטי אליו, אך אז, נוצרת תחרות חדשה על תשומת הלב של הקורא. מפרסם שרוצה לבלוט גם במדור המודעות ה״אפור״ חייב לבלוט בנוף, כאן באים המקצועיות והניסיון לידי ביטוי. חברתנו, מודעות 24 שעות מנוסה ומורגלת בפרסום מודעות בורסאיות, משפטיות, מודעות אבל, מודעות נדל״ניות ועוד. הניסיון שלנו בשטח יכול להעניק מיקום מעולה בעמוד, עיצוב ברמה גבוהה ושירות מצויין בכל שעות היממה! כמו כן, קשר ישיר מול כל מערכות העיתונים במדינה, פרסום מודעות בדד ליינים צפופים והבנה מעמיקה של תהליכי הפרסום באופן שמבטיח ללקוחותינו הפקה מקצועית ויעילה – כבר מעל ל20 שנה.

פרסום מודעה בורסאית עם חברת מודעות 24 שעות

כאשר מפרסם בוחר לפנות אל חברתינו הוא מקבל מחיר הנמוך ממחירי השוק יחד עם תוצאות העולות על המוצע בשוק. אנו מכירים את דרכי ההוזלה המשתלמות ביותר ללקוחותינו, פלוס, דילים משתלמים ביותר במיוחד לאור העובדה שמודעות מסוג בורסאיות יש לפרסם בשני עיתונים ויותר. אצלנו תמצאו דילים משתלמים לפרסום מודעה בורסאית בשני עיתונים יומיים, בעיתונים הרלוונטיים היותר עבורכם, בעיצוב קולע ומדויק וכמובן במחיר המותאם לכם.

בחרתם לפרסם במודעות 24 שעות, ברכותינו, מה קורה הלאה?

איך מתחילים תהליך פרסום? מהם מחירי השוק וכיצד ניתן להוזילם? מה הכללים בפרסום מודעה בורסאית? לאיזה עיתון יש יותר חשיפה ובאיזה עיתון מומלץ לפרסם מודעה שכזו? הרבה שאלות ותשובה אחת- התקשרו כבר עכשיו אל משרד הפרסום מודעות 24 ותקבלו את כל התשובות העדכניות, את דרך הפעולה ולוח הזמנים וכמובן ליווי מקצועי של מחלקות החברה- החל משירות הלקוחות, דרך הגרפיקה והשיווק ועד המומחים לתחום המשפטי בעניינך.
לאחר הפרסום בעיתונים, אנו נפרסם את המודעה שלך גם באתרים הרלוונטים לתחום ונשלח אליכם את קובץ הפרסום ולינק למודעה כך שתוכלו להמשיך ולהפיץ אותה בכלים הדיגיטליים השונים הקיימים כרצונכם.

מאמרים נוספים על פרסום מודעות משפטיות

פרסום ביפעת מכרזים

תחליף המצאה בעיתון בחול

פרסום מודעות תחליף המצאה בעיתונים בחו"ל, פרסום מודעה בעיתון בדבר תחליף המצאה מהווה חלק מהליך משפטי, הנדרש על-פי תקנות סדר הדין האזרחי, במקרים רבים בהם

קרא עוד »