קבלו הצעת מחיר

פרסום מודעות פירוק חברות בעיתון

ע"פ חוק פקודת החברות, בתי המשפט בישראל מחייבים לפרסם מודעה בעיתון יומי על פירוק חברה, פירוק עמותה, פירוק מרצון, פירוק שלא מרצון אנחנו מנוסים מאוד בפרסום מודעות לפירוק חברות ומפרסמים מודעות לפירוק חברה בכל העיתונים, תחליף המצאה לצו כינוס נכסים בהליך פשיטת רגל. 

ניתן לפרסם מודעות פירוק חברה בעיתונים: ישראל היום, ידיעות אחרונות, ישראל פוסט, דה מרקר, הארץ, גלובס, כלכליסט, מעריב, עיתונים בשפה הערבית ועיתונים בשפה הרוסית. במידה ובית המשפט הנכבד לא נתן צו לפרסם את המודעה בעיתון מסוים או במספר עיתונים או לחלופין במקומות נוספים נהוג לפרסם את המודעה בעיתון יומי בשפה העברית. 

רק אצלנו יש דילים מיוחדים לפרסום ושילוב של 2 עיתונים ברמה ארצית ומקומית. במידה ובית המשפט מחייב אתכם לפרסם בעיתון יומי + עיתון כלכלי אנחנו פה עבורכם במחירים אטרקטיביים במיוחד! נשמח לעמוד לרשותכם ולפרסם את המודעות בכל העיתונים שתבקשו, כמו כן מחלקת גרפיקה זמינה לביצוע הכנת המודעה וסגירתה לדפוס. לאחר פרסום המודעה, אנו שולחים תגזירים ועותק למייל ביום הפרסום. מוזמנים להתקשר כבר היום להצעה.


מאמרים נוספים על פרסום מודעות משפטיות

פרסום ביפעת מכרזים

תחליף המצאה בעיתון בחול

פרסום מודעות תחליף המצאה בעיתונים בחו"ל, פרסום מודעה בעיתון בדבר תחליף המצאה מהווה חלק מהליך משפטי, הנדרש על-פי תקנות סדר הדין האזרחי, במקרים רבים בהם

קרא עוד »