קבלו הצעת מחיר

פרסום הודעה על מתן זכות פדיון בעיתון

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב print

פרסום מודעה בעיתון בדבר "הודעה על מתן זכות פדיון" מתפרסמת מטעם כונס הנכסים אשר מחזיק בנכס ומטפל בו עד מכירתו. כונס הנכסים יכול להיות על פי חוק רק רואה חשבון או עורך דין, אשר מתמנה על ידי בית המשפט או רשם ההוצאה לפועל.

זכות פדיון- היא הזכות לשחרר רכש מעיקול על ידי תשלום החובות. הודעה על מתן זכות פדיון מתפרסמת בעיתונים על פי הנחיית בית המשפט. במודעה צריכים להיות מצוינים הפרטים של הזוכה, החייב/ת והסכום שעליו עומדת ההצעה.

מודעות 24 שעות הינו משרד הפרסום הוותיק והמוכר בשוק. משרדנו עובד בשיתוף פעולה עם כל העיתונים הארץ ונחשב למשווק מורשה שלהם. דרכנו תוכלו לפרסם הודעה על מתן זכות פדיון בעיתונים, בהתאם להחלטת בית המשפט, במחירים הזולים ביותר.

אצלנו תוכלו למצוא דילים לפרסום במספר עיתונים למשל: שני עיתוניים יומיים, עיתון בעברית ועיתון בערבית, עיתון ארצי ומקומון ועוד. 

צוות מודעות 24 שעות זמין עבורכם 24/7. צוות הסטודיו המקצועי שלנו ידאג לעצב לכם את המודעה בהתאם לצורך ולפרסם לכם אותה במקום הטוב ביותר בעיתון. אנו נדאג לשלוח לכם את הסריקה של המודעה מהעיתון כבר ביום הפרסום למייל ובנוסף, תגזיר מהעיתון בדואר.

דוגמאות למודעות פרסום הודעה על מתן זכות פדיון >>>

צריכים לפרסם מודעה על מתן זכות פדיון בעיתון? מוזמנים להתקשר כבר עכשיו לטלפון 1-800-800-724 או לפנות במייל ל: info@7724.co.il, ונציגנו ישמחו לעמוד לשרותכם ולענות על כל שאלה. 

מאמרים נוספים על פרסום מודעות משפטיות

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן