קבלו הצעת מחיר

פנייה ממוקדת במודעה בעיתון כלכלי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב print
פרסום מודעה בדה מרקר

תקציב הפרסום הוא אחד התקציבים החשובים בכל חברה או ארגון. התקציב נצבע אחת לשנה ועמודה מרכזית שלו היא הנראות שלו במדיות השונות.

כשחברה רוצה להחליט כיצד לחלק את עוגת תקציב הפרסום באופן מקצועי, היא מכוונת (בהגה מקצועית “מטרגטת”) את קהלי היעד שלה, קרי מנסה להבטיח כי אחוזי ההמרה של המודעה או דבר הפרסום יהיו הגבוהים ביותר.

כלומר, כמה אנשים יקראו את המודעה של החברה או את דבר הפרסום והמודעה תניע אותם לפעולה כאשר פעולה מוגדרת בכל קמפיין באופן שונה.

קמפיין מודעות בעיתון כלכלי

היות ולבחירת קהל היעד יש חשיבות רבה, מדיית הקצה אמורה להיבחר בקפידה כאשר הנתון המרכזי בבחירתה הוא קהל היעד שלה לצד אחוזי החשיפה שהיא מקבלת.

אם באתרי אינטרנט אנט מדברים על תעבורה וחשיפה, בתוכניות טלוויזיה על רייטינג, הרי שבפרסום מודעה בעיתון אנו מכוונים לתפוצת העיתון  – קרי כמה קוראים יחשפו למודעת שלנו.

אם נרצה לפרסם מודעה כלכלית, או מודעה משפטית המחייבות אותנו לעיתים על ידי משרד המשפטים ולעיתים משרד הבריאות לפרסם את המודעה לפחות בעיתון יומי גדול אחד, נגיע לקהל היעד שלנו.

אם חברה תזמין פרסום מודעה בדה מרקר, עיתון כלכליסט, עיתון גלובס וכד, היא תגיע בוודאות לקהל היעד שהמודעה של הארגון מעניינת אותו ובכך תגדיל את אחוזי ההמרה שלה שלהם פועל יוצא של כמות הנחשפים לפועלה וכמות אלו שהמודעה גרמה להם לבצע פעולה מסויימת שנקבעה מראש בקמפיין.

הנעה לפעולה בעיתון כלכלי

במדיה אינטרנטית קל מאוד לייצר תשומת לב למודעה שלנו באמצעות טכנולוגיות שמאפשרות תנועה של המודעה לדוגמה או פוינטרים שמצביעים ומבליטים את המודעה שלנו, בעיתון כלכלי, בו רוב הכתבות והמאמרים פונים לקהל מקצועי ומומחה, יש צורך בניסוח חד מאוד של המודעה לצד עיצוב שיבליט את המודעה וייתן לה מראה מקצועי ומושך.

העובדה שלמרות העלייה המתמדת בכמות הקוראים במדיה האינטרנטית לא משפיעה כמעט על עולם הפרסום בעיתונות הכלכלית, מעידה על הצורך בעיתונות כלכלית כתובה, מה גם שהחוק מחייב את הארגונים לפרסם בעיתונים אלו.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן