קבלו הצעת מחיר

פרסום באתר פאנט

בעולם דינאמי המשתנה ללא הרף, תוכן עדכני הוא שם המשחק. בין אם מדובר בעדכונים פוליטיים וחדשות מהארץ ומהעולם, ובין אם בתחומי פנאי ותרבות, הגולשים בישראל ובעולם נוהרים אחר הפורטלים והאתרים שיספקו להם תוכן מעניין ורלוונטי בכל עת. עבור המגזר הערבי בישראל, תכנים ממוקדים בשפה הערבית הממוקדים בתחומי העניין של המגזר, הם אחד מהפרמטרים החשובים ביותר עבור קוראי העיתונות הכתובה והגולשים באינטרנט.

אתר פאנט הוא אתר החדשות והתוכן בשפה הערבית המוביל והמגוון בישראל. האתר מיועד לאוכלוסיה הערבית בישראל, ומציע לגולשים, ומציע לגולשים כיסוי נרחב ומיטבי, מסביב לשעון, של תחומים הרלוונטיים למגזר הצעיר – מדורי כלכלה, תרבות, צרכנות, ספורט, מזג אוויר, אסטרולוגיה, מוזיקה ועוד. אתר פאנט הוא חלק מקבוצת התקשורת פנורמה.

לאתר פאנט למעלה מ- 1,500,000 כניסות מידי יום, כאשר כ-15% מהם אינם גולשים מישראל. האתר נחשב לאתר הפופולארי ביותר בקרב האוכלוסיה הערבית בישראל וקהל היעד שלו הוא ערבים ישראלים בגילאי 15-45.

למה כדאי לכם לפרסם באתר פאנט?

אם קהל היעד שלכם הוא הציבור הערבי, ואתם מתקשים למצוא את הפלטפורמה האידאלית שתניב עבורכם פניות ואחוזי המרה מצוינים, פרסום באתר פאנט הוא הפתרון המושלם עבורכם. בפאנט תוכלו לפרסם קובייה מעוצבת, המובילה לעמוד נחיתה עם פרטי העסק או האתר שלכם, כך שהפניות יגיעו ישירות אליכם ותוכלו לאמוד את מידת האפקטיביות של הפרסום בקלות.

עם כמות הכניסות העצומה לאתר פאנט, אתם יכולים להיות בטוחים שאת הפרסום שלכם אף אחד לא יוכל לפספס.

פרסום באתר פאנט – רק במודעות 24 שעות

רוצים לפרסם באנר באתר פאנט? הגעתם למקום הנכון! צוות מודעות 24 שעות הוא משווק מורשה של אתר פאנט, וזמין עבורכם בכל שעה לייעוץ, סיוע והתאמת אסטרטגיית הפרסום הנכונה ביותר עבור העסק או הארגון שלכם.
צוות התקציבאיות המיומן שלנו, יתאים עבורכם את החבילה המשתלמת ביותר לפרסום בפאנט, ומחלקת הגרפיקה שלנו תעצב עבורכם באנר ועמוד נחיתה בולטים ואטרקטיביים.

פרסום באתר או פרסום בעיתון – מה נכון עבורכם?

אתרי האינטרנט הם הפלטפורמה הפופלארית ביותר עבור הקהל הצעיר, אך חשוב לזכור, שלעתים, העיתונות הארציים, המקומיים והמגזריים, אפקטיביים יותר בפנייה לקהל מבוגר ומסורתי. במידה ותרצו לשלב פרסום באתר פאנט יחד עם עיתונים בשפה הערבית כמו אל סינארה, כל אל ערב או איאם אל ערב, נשמח להתאים עבורכם את מסלול הפרסום האופטימלי.

מאמרים נוספים על פרסום במדיה