קבלו הצעת מחיר

פרסום בעיתון גלובס

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב print

העיתון גלובס הוקם בראשית שנות ה-80 וביסס את מעמדו במרוצת השנים כעיתון כלכלי מוביל. העיתון מעסיק את מיטב הכותבים, העיתונאים והעורכים ונהנה מתדמית יוקרתית בקרב אנשי עסקים, משפטנים וקהל מנויים נאמן. העיתון גלובס מופץ בפריסה ארצית במתכונת יומית, יוצא לאור בשעות הערב, בניגוד לאופן הרווח בו עיתונים מתפרסמים מוקדם בבוקר.
פרסום בעיתון גלובס משתלם ביותר היות וקהל היעד העיקרי הוא אנשי ונשות עסקים, אנשי שיווק, נדל"ן, עורכי/ת דין סטודנטים, מנהלים/ות ועוד, באופן כללי- מי שכלכלה מעניינת אותו ומשפיעה על חייו.

לגלובס יתרונות רבים, בעיקר בתחום הפרסום, מפרסמים הפונים לקהל קוראי עיתון פיננסי יהנו מאפקטיביות המודעות, מאחוזי המרה גבוהים במיוחד ופלטפורמה איכותית ומוערכת בתחום הכלכלי בארץ. בין יתרונות הפרסום בגלובס:
חשיפה נרחבת בכל רחבי הארץ של אנשים בעלי מכנה כלכלי משותף, כמו גם חשיפה מדוייקת למשפיעים במשק, אנשים בעמדות מפתח ובעלי רלוונטיות לתחום. פילוח ממוקד.
קהל קוראים נאמן ואיכותי, מנויים אשר עוקבים בדריכות אחר הנעשה בשוק וצמאים לידע ולפרסומים בנושא.
תוכן מקצועי התורם לאיכות העיתון וכפועל יוצא, גם למודעות והפרסומים בו.
אתר מקביל לעיתון, המתעדכן בכל שעות היום ונותן אפיק פרסום נוסף ונרחב למודעות המתפרסמות בעיתון.

אם ברצונכם לפרסם מודעה בגלובס ולהנות מחשיפה בלעדית במחירים המשתלמים ביותר בשוק, הגעתם למקום הנכון. משרד הפרסום מודעות 24 שעות זמין עבורכם בכל שעות היממה ומציע את חבילות הפרסום המשתלמות ביותר בעיתון. גם בשעות הערב המאוחרות או סופי השבוע, צוות מודעות 24 שעות ערוך לסייע לכם בפרסום מודעה משפטית, מודעת דרושים או מודעת אבל בעיתון גלובס. צרו עמנו קשר עוד היום ותהנו משירות מקצועי ואנושי, ניסיון של מעל עשרים שנה בתחום, תוצאות בשטח, מחירים אטרקטיביים ללא תחרות, דילים משתלמים בפרסומים בשילוב עם עיתונים נוספים ועוד.

פרסום בגלובס

בנוסף לעיתון היומי, לגלובס מצורפים מוספים שבועיים, ירחונים ומגזינים.

עמודי החדשות והמוספים היומיים בגלובס:

חדשות – העמודים הראשיים של העיתון ("הכותרת"). הכוללים דיווח על החדשות העסקיות והכלכליות בישראל ובעולם בתחומי אקטואליה, כלכלה, נדל"ן, משפט, תשתיות, תעשייה, היי-טק ועוד; וכן עמודי דעות.

שוק ההון – המוסף הכלכלי המורחב של העיתון, המסקר את הבורסות ואת שוקי ההון בישראל ובעולם ומכסה תחומים של בנקאות, פיננסים, היי-טק, השקעות ועוד. המוסף כולל חדשות, פרשנויות וניתוחים, וכן כלי מידע למשקיעים בשוקי ההון.

הערב – המוסף המגזיני של העיתון, המשלב בין עסקים לפנאי. המוסף כולל מאמרים, פרשנויות וכתבות תחקיר בתחומי שיווק, פרסום, מדיה ואינטרנט (מדור "נתח שוק"), צרכנות, קריירה, ספורט, תרבות, פנאי ורכילות.

מוספים שבועיים בגלובס:

נדל"ן – מופץ בימי ראשון. מוסף נדל"ן הכולל מידע ופרשנויות בתחומי נדל"ן פרטי ומסחרי, עסקאות בישראל ובעולם, מניות נדל"ן, תשתיות, נדל"ן ומשפט בישראל ועוד.

מגזין G – מגזין סוף השבוע הכולל מגוון של כתבות ומדורים בתחומי עסקים, פנאי, תיירות, רכב, אוכל ועוד, מופץ בכל יום חמישי.

לוח גלובס – מוסף המפרסם מודעות דרושים בתחומים שונים, מודעות נדל"ן, לוח בכירים, הזדמנויות עסקיות בארץ ובחו"ל, מקבץ המכרזים שפורסמו באותו השבוע ועוד. מופץ בימי שלישי וחמישי בכל שבוע. לוח גלובס מופץ מהעיתון עצמו ומופיע בעמודים האחוריים של העיתון. בעבר, התפרסם הלוח במהדורה נפרדת, אך כחלק מהשינויים שנערכו בחודש מאי 2020 הפך להיות חלק בלתי נפרד מהעיתון. כמו כן הלוח מופץ גם למינויים בצורה דיגיטלית פעמיים בשבוע.

קהל היעד של עיתון גלובס

בעיתון מתפרסמות כתבות במגוון תחומי, מחקרים, ראיונות עם אישים מרכזיים, ואפילו מאמרים בנושאי פנאי, אופנה, ספורט ותרבות, כך שכל קורא ימצא עניין בעיתון, אך גולת הכותרת והחוט המקשר בין הפרסומים בעיתון היא כמובן, הכלכלה, שנוגעת ומשפיעה כמעט בכל תחום בחיינו, בימים אלה.
קהל היעד העיקרי והנאמן לעיתון יהיה בעיקר, אנשים אשר מתעניינים, לומדים וחיים כלכלה. מסטודנטית למנהל עסקים ומשקיע מתחיל בשוק ההון, ועד לבכירי המחלטים במשק, בעלי חברות, היי טק, ביטוח, השקעות, בעלי מקצועות חופשיים ועוד. ניתן לפלח את הקוראים גם ברמת המדורים המתפרסמים בעיתון, כלומר, אנשי הבורסה יעדיפו את מדור שוק ההון ונשות הנדל"ן יפנו יותר למדור הנדל"ן, אך לא רק כמובן
טווח הגילאים העיקרי נע בין 25 ל-60.
כיוון שהעיתון שם לעצמו למטרה להיות מקור ידע מהימן, גלובס מפעילה מחלקת מחקר המשרתת בכירים רבים בתעשייה וממצבת את המותג כשם דבר, אמין ועדכני בתחום הכלכלי בישראל.

יתרונות הפרסום בעיתון גלובס

מדוע כדאי לפרסם בגלובס?

ריכזנו עבורכם מספר יתרונות בפרסום בעיתון גלובס:
– העיתון גלובס נהנה מחשיפה נרחבת ברחבי הארץ, עם מאגר מנויים נאמן, אתר אינטרנט פופולארי ומגוון אוכלוסיות מכל רחבי הארץ בעלי מכנה משותף אחד והוא- כלכלה.
– קהל קוראים איכותי ורלוונטי, קהל המעורב בנושאים המדוברים בעיתון, בעיקר אנשי עסקים, מנהלים, אנשי שיווק, טכנולוגיה ועוד. קהל הקוראים צמא להתעדכן בשינויים ובמגמות, ועיתון גלובס מספק לו את הידע הזה, כמו גם את הפרסומים המתאימים לתחומי העניין שלהם ויפיקו המרות איכותיות בעקבות כך.
– תכנים מקצועייים הנכתבים בידי אנשי מקצוע מעבירים מסר של איכות ואמינות, כך שכל תוכן המתפרסם בעיתון, לרבות מודות, פרסומות וכו יחשב בעיני הקורא ככזה שניתן לסמוך עליו וכדאי להתעניין בו.
-לעיתון גלובס אתר אינטרנט מוכר ואפקטיבי, בעל נפח פעילות רחב, הזוכה למעל מיליון מבקרים בכל יום. האתר סוקר באופן בלתי פוסק את הנעשה בשוק הכלכלי הארצי והעולמי ונחשב למוביל בתחום למרות התחרות הרבה, פרסום מודעות באתר גלובס יחד עם העיתון הינו אפקטיבי ביותר כיוון שמגיע לכלל האוכלוסיה בצורה פשוטה ונוחה מכל מכשיר, ניתן לדייק מודעה לפי מדור מתאים ואף לאסוף תגובות וקליקים בזמן אמת וכך לעקוב אחר נתוני המודעה.
– מדורים מקצועיים לדיוק פרסומים בעיתון גלובס- בעיתון ישנם מדורים ומוספים כמו לוח G, לוח גלובס, נדל״ן פירמה וקונספט, חלקם שבועיים וחלקם חודשיים, כך ניתן להתאים את סוג המודעה גם למדור או למוסף וגם למשך החשיפה ולתדירות הפרסום.
– העיתון מתגאה במומחים ובסקרים הפנימיים שמעסיק ומפרסם, ובדגש ששם על תחומים כמו בורסה נדל״ן ממון ועוד, תחומים המדגישים את ייחודו של העיתון אל מול המתחרים וממקם אותו במקומות הגבוהים והמוצלחים ביותר בתחום עיתוני הכלכלה ומקור מידע פיננסי אמין, לא פלא שמפרסמים רבים בוחרים בו כקרקע הפוריה למודעות כלכליות, ולא רק.

רוצים לפרסם מודעה בגלובס?

כיצד מפרסמים מודעה בגלובס באמצעות משרד מודעות 24 שעות?
פרסום מודעה בעיתון גלובס יכול להיות פשוט ונוח מאין כמוהו, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אלינו עם הפרטים למודעה, מטרות ומסגרת תקציבית ואנו נהיה כאן בשבילכם.
התאמת קמפיין פרסום לצרכים וליעדים המדוייקים שלכם, צוות שיווק, עיצוב, תקציבאים מהמעולים בתחום וקשר ישיר והדוק עם מערכת העיתון, לקבלת התנאים האופטימליים בשבילכם.
יחס אישי ואנושי, תמיכה בכל שעות היום, מענה על שאלות וסיוע צמוד בכל תחומי הקמפיין מתחילתו ועד סופו.
עם הניסיון שלנו והאמון שלכם ניצור יחד מוצר מנצח במחיר המותאם באופן אישי, בתהליך נוח, יעיל ואפקטיבי.
צרו עמנו קשר, משרד פרסום מודעות 24 שעות והפרסום שלכם כבר מתחיל להתרומם.

דוגמה לפרסום מודעה בעיתון גלובס

פרסום מודעות שער בגלובס

פרסום מודעת מכרז בגלובס

פרסום מודעת אבל בגלובס

פרסום מודעה בלוח גלובס

פרסום מודעת דרושים בגלובס

מאמרים נוספים על פרסום מודעות בעיתונים

פרסום מודעות בעיתון

פרסום מודעת ״דירה להשכיר״

מודעת דירה להשכרה בעיתונים מדוע כדאי לפרסם, דירה להשכרה לטווח ארוך, בעיתון? בימים של עליות אי יציבות נדל״ני, מחירי דירות מאמירים ובהעדר חלופות מגורים, שכירת

קרא עוד »
פרסום בעיתון קשר עין

פרסום במקומון זמן מקומי

החל מ 1.3.2022 עיתון מעריב מרחיב את מערך המקומונים שלו ומוציא לאור מקומון נוסף- זמן מקומי על העיתון זמן מקומיהעיתון מודפס בפורמט 3A כמו שאר

קרא עוד »
פרסום בעיתונים

פרסום בעיתון קורה בכנרת

העיתון קורה בכנרת המקומון המוביל באיזור טבריה והסביבה. מחולק בטבריה, יישובי גליל תחתון, מועצה איזורית עמק הירדן, כפר-תבור, שדמות דבורה, שרונה, מגדל ומנחמיה ועוד.  במקומון

קרא עוד »
פרסום בעיתון בלב אחד- ביטאון יד לבנים

עיתון קול העיר – בני ברק

קול העיר בני ברק קול העיר הוא עיתון מוביל במגזר החרדי דתי, מופץ ב40,000 עותקים בדיוור ישיר. העיתון פונה לקהל ייחודי אך רחב, בעל חשיפה

קרא עוד »
פרסום בעיתון כלכליסט

פרסום בעיתון ערוץ הקבלן

קצת על עיתון – ערוץ הקבלן עיתון ערוץ הקבלן הוא עיתון מקצועי לכל הקשור בענף התשתיות הבניה וההנדסה.בין קוראי העיתון תמצאו לרוב- קבלני בניה, תשתיות,

קרא עוד »