קבלו הצעת מחיר

פרסום בעיתון גלובס

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב print

הכלכלה היא הגורם המרכזי שמניע את העולם. בעידן בו שולטת התחרות וחברות חדשות קמות מידי יום, האקטואליה הכלכלית הפכה למכתיבת סדר יום בכל המישורים. כיום כבר כולם יודעים, ידע הוא כוח, וצבירת ידע פיננסי היא ההיבט שעשוי להקפיץ מעלה את יכולות ההתפתחות האישיות והמקצועיות.

העיתונים הכלכליים בישראל זכו לתהילה מחודשת בשנים האחרונות, יחד עם העלייה במודעות הציבורית לרכישת ידע פיננסי. לצד העיתונים הארציים הנפוצים שנחשבים למקור צריכת ידע אמין במיוחד, מתבלטים העיתונים הכלכליים היומיים המציעים לקוראים תחקירי עומק, עדכונים חדשותיים ושטחי פרסום נרחבים ואפקטיביים.

העיתון גלובס שהוקם בראשית שנות ה-80, ביסס את מעמדו במרוצת השנים כעיתון כלכלי מוביל. העיתון מעסיק את מיטב הכותבים, העיתונאים והעורכים ונהנה מתדמית יוקרתית בקרב אנשי עסקים, משפטנים וקהל המנויים הנאמן. 

פרסום בגלובס

גלובס הוא העיתון היחיד בישראל שמתפרסם בשעות הערב

המשמעות עבור המפרסמים היא אדירה, שכן את המודעות בעיתון ניתן לפרסם עוד באותו היום ולזכות לתפוצה מצוינת בקרב קהל יעד איכותי ומבוסס. נכון לחודש יוני 2020 מתפרסמות מידי ערב בעיתון גלובס ממוצע 42 מודעות, מרביתן הן מודעות של עיריות, מועצות, תאגידי מים, חברות ביטוח, חברות בורסאיות, בנקים, בתי השקעות ומשרדי עורכי דין. אנחנו מקבלים מודעות לגלובס כל יום עד השעה 15:00. החל מתאריך 13.07.2020 עיתון גלובס מופץ במהדורת ערב דיגיטלית ולמחרת ליד דלת ביתך/ משרדך בכל בוקר.

רוב המודעות הינם מודעות של הזמנה להציע הצעות בעיתון גלובס ואשר פונות לקהל שמחפש הזדמנות עסקים במגוון תחומים, בעיקר בולט תחום כונסי הנכסים אותם מפרסמים משרדי עורכי דין ומדובר בכונסי נכסים נדלן ורכבים. לעיתון בגלובס יש דילים מיוחדים עם מגוון רחב של עיתונים נוספים למודעות כונסי נכסים. 

  • מודעות כונסי כנסים בעיתון גלובס +ידיעות אחרונות
  • בעיתונים גלובס +דה מרקר +כלכליסט מודעות אסיפה ,בורסאיות ,תוצאות הנפקה
  • בעיתונים גלובס +המבשר או בעיתונים גלובס +המודיע מודעות דרושים בלוח הבכירים.
  • מודעות נדלן ומודעות לוח ללוח היומי של גלובס או לוח הנדלן שמופץ בימי ראשון

ניתן לפרסם בגלובס מגוון רחב של פרסומים ומודעות אבל בעמודי החדשות  ליד מודעות השתתפות נוספות מודעות מסחריות בעמודים הראשונים בגודל שמינית עמוד ,רבע עמוד ,חצי עמוד ,עמוד וסטריפים.

 

מה בעיתון?

בנוסף לעיתון היומי, לגלובס מצורפים מוספים שבועיים, ירחונים ומגזינים.

עמודי החדשות והמוספים היומיים בגלובס:

חדשות – העמודים הראשיים של העיתון ("הכותרת"). הכוללים דיווח על החדשות העסקיות והכלכליות בישראל ובעולם בתחומי אקטואליה, כלכלה, נדל"ן, משפט, תשתיות, תעשייה, היי-טק ועוד; וכן עמודי דעות.

שוק ההון – המוסף הכלכלי המורחב של העיתון, המסקר את הבורסות ואת שוקי ההון בישראל ובעולם ומכסה תחומים של בנקאות, פיננסים, היי-טק, השקעות ועוד. המוסף כולל חדשות, פרשנויות וניתוחים, וכן כלי מידע למשקיעים בשוקי ההון.

הערב – המוסף המגזיני של העיתון, המשלב בין עסקים לפנאי. המוסף כולל מאמרים, פרשנויות וכתבות תחקיר בתחומי שיווק, פרסום, מדיה ואינטרנט (מדור "נתח שוק"), צרכנות, קריירה, ספורט, תרבות, פנאי ורכילות.

מוספים שבועיים בגלובס:

נדל"ן – מופץ בימי ראשון. מוסף נדל"ן הכולל מידע ופרשנויות בתחומי נדל"ן פרטי ומסחרי, עסקאות בישראל ובעולם, מניות נדל"ן, תשתיות, נדל"ן ומשפט בישראל ועוד.

מגזין G – מגזין סוף השבוע הכולל מגוון של כתבות ומדורים בתחומי עסקים, פנאי, תיירות, רכב, אוכל ועוד, מופץ בכל יום חמישי.

לוח גלובס – מוסף המפרסם מודעות דרושים בתחומים שונים, מודעות נדל"ן, לוח בכירים, הזדמנויות עסקיות בארץ ובחו"ל, מקבץ המכרזים שפורסמו באותו השבוע ועוד. מופץ בימי שלישי וחמישי בכל שבוע. לוח גלובס מופץ מהעיתון עצמו ומופיע בעמודים האחוריים של העיתון. בעבר, התפרסם הלוח במהדורה נפרדת, אך כחלק מהשינויים שנערכו בחודש מאי 2020 הפך להיות חלק בלתי נפרד מהעיתון. כמו כן הלוח מופץ גם למינויים בצורה דיגיטלית פעמיים בשבוע.

רוצים לפרסם מודעה בגלובס?

אם אתם רוצים לפרסם מודעה בגלובס ולהנות מחשיפה בלעדית במחירים המשתלמים ביותר בשוק, הגעתם למקום הנכון. משרד הפרסום מודעות 24 שעות זמין עבורכם בכל שעות היממה ומציע את חבילות הפרסום המשתלמות ביותר בעיתון. גם בשעות הערב המאוחרות או סופי השבוע, צוות מודעות 24 שעות ערוך לסייע לכם בפרסום מודעה משפטית, מודעת דרושים או מודעת אבל בעיתון גלובס.

דוגמה לפרסום מודעה בעיתון גלובס

פרסום מודעות שער בגלובס

פרסום מודעת מכרז בגלובס

פרסום מודעת אבל בגלובס

פרסום מודעה בלוח גלובס

פרסום מודעת דרושים בגלובס

מאמרים נוספים על פרסום מודעות בעיתונים

פרסום בעיתון בלב אחד- ביטאון יד לבנים

עיתון לעניין – בני ברק

קצת מידע על העיתון-עיתון לעניין בני ברק העיתון יוצא פעם בשבוע, מודפס על נייר כרומו איכותי.בעיתון ישנם פרסומים מטעם עיריית בני ברק, עיריית גבעת שמואל

קרא עוד »
פרסום מודעות בידיעות המפרץ

העיתון קוראים אלעד

פרסום מודעות בעיתון קוראים אלעד עם מודעות 24 שעות על העיתון קוראים אלעד העיתון קוראים אלעד הוקם והחל לפעול כבר לפני 16 שנה, עם הקמתה

קרא עוד »
פרסום בעיתון ידיעות רמת גן

פרסום מודעה בעיתון עליתון

פרסום בעיתון עליתון העיתון עליתון קיים 43 שנה, מופץ בנתיבות, בשדרות, באופקים, בשדות נגב ובמרחבים. מופץ בכ- 7500 עותקים. מדוע כדאי לפרסם בעליתון? בשבועון עליתון

קרא עוד »
פרסום בעיתון בלב אחד- ביטאון יד לבנים

פרסום מודעות בידיעון צפת

המקומון החרדי הצעיר- ידיעון צפת עיתון ידיעון צפת יוצא לאור כבר למעלה מ4 שנים, העיתון נחשב בציבור החרדי כעיתון מוביל. העיתון מגדיל לבעלי העסקים את הרווחיות

קרא עוד »
פרסום מודעת תמיכה בעיתון

פרסום מודעת תמיכה בעיתון

מודעת תמיכה בעיתון מעוניינים לתמוך בגוף מסוים? לעודד, לחזק, להראות את תמיכתכם בפומבי? מוזמנים לפנות אלינו, בכל יום ובכל שעה. צוות המומחים במודעות 24 כאן

קרא עוד »

אתר זה נבנה בעזרת איךלבנותאתר