קבלו הצעת מחיר

פרסום בישראל היום – חשיבות תפוצה רחבה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב email
שיתוף ב print
פרסום בישראל היום

מדוע מומלץ לפרסם בעיתון בישראל היום?

עיתון ישראל היום מפיץ כיום כמאתיים שבעים וחמישה אלף עותקים בימי חול ובקירוב לארבע מאות אלף עותקים בסוף השבוע, דבר אשר חושף אתכם לערב רב של קהלי יעד. הגיליון הראשון של עיתון ישראל היום יצא לאור בסוף חודש יולי, בשנת 2007 והודפס חמישה ימים בשבוע, מיום ראשון ועד יום חמישי. מסוף חודש נובמבר, בשנת 2009, הודפס אף גיליון סוף שבוע אשר מורכב משלושה חלקים – תרבות, חדשות ופוליטיקה. ישראל היום מופץ במרחבי מדינת ישראל בדירות פרטיות, בתחבורה ציבורית, במקומות עבודה, במקומות ציבוריים וכיוצא בזאת. הרעיון של הקמת העיתון נבע מתוך האמונה כי מגיע לציבור במדינת ישראל עיתונות באיכות טובה יותר, ספציפית ומאוזנת יותר. וכל זה ניתן לכם ללא כל עלות.

 היתרונות הבולטים שבעטיים כדאי לערוך פרסום בישראל היום 

השם הטוב והמהימנות של עיתון ישראל היום, למן ההתחלה שלו ועד היום, משכו אליו ערב רב של כותבים מן השורה הראשונה, שהיה באפשרותם, בלי כל בעיה, לבחור בכל מדיום עיתונאי אחר, אבל הינם ביכרו לעבוד בצל עיתון זה. עם צוות הכותבים נמנים עיתונאים, פובליציסטים ואנשי תקשורת מובילים, בעלי וותק רב בתחום העיתונאות, יכולת כתיבה משכמה ומעלה והעברת מידע באופן ענייני ומעורר מחשבה ואתיקה מקצועית שלא קיים עוררין עליה. בעת מועטה הצליח צוות העיתון לעורר המון סקרנות, אף אצל קוראי העיתון ואף בצל מתחרי העיתון, והפכו לחלק מנוף תמידי של מאות אלפי תושבי מדינת ישראל.

פרסום מודעה בישראל היום יחשוף אתכם לכל אפיקי המדיה 

בכל מקום שבו קיימים מסכים – יש נוכחות של עיתון ישראל היום, כמו למשל – טלוויזיה חכמה, אפליקציה, או אתרי אינטרנט, וכיוצא בזה. צוות העובדים של העיתון מנגיש את התכנים עבור קהל הגולשים והקוראים בכל אפיק שניתן לפרסם בו, כמו לדוגמה – בטלוויזיה חכמה, במחשב, בטבלט, ברשת האינטרנט, ברשתות החברתיות, בטלפון החכם, וכיוצא בזה. העיתון התחדש לא מזמן במערך מדיה מאוד מתקדם, מהכי נרחבים שקיימים כיום בעיתונות העברית, אך הינו בהחלט ידידותי למשתמש. האתר של עיתון ישראל נגיש בשפה העברית, המתעדכן בצורה שוטפת ונהנה מכמות רבה של כניסות ודפים נצפים כל חודש – וכן אתר בשפה האנגלית, דף פייסבוק, אשר המוני בני אדם פוקדים אותו.

תבצעו פרסום מודעה בישראל היום ותיהנו מנוכחות שלו בכל מיני רשתות חברתיות

 ישראל היום נוכחת בכל מיני רשתות חברתיות, כגון – ניוזלטר יומי בעברית ובאנגלית המופץ למנויים, ערוץ וידיאו פעיל, כולל אולפן טלוויזיה, המייצר סרטונים חדשים כל יום ובו נצפים המוני לקוחות וקיימת אף אפליקציה לטבלט, אפליקציה דינמית לטלפון חכם ולאנדרואיד, ואפליקציה לטלוויזיה חכמה.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן