קבלו הצעת מחיר

פרסום במגזין אטמוספירה

שיתוף ב linkedin
שיתוף ב facebook
שיתוף ב email
שיתוף ב print

ברגעים היפים והמרגשים ביותר, ללא וייפיי בסביבה, בדרך לחופשה מפנקת או יעד אקזוטי, אין כמו להתפנק עם מגזין תרבות ופנאי איכותי. בחברת התעופה הלאומית של ישראל, אל על, זיהו את הצורך של ציבור הטסים במגזין שכולל תוכן רלוונטי בתחום יעדי החופשה, האטרקציות והבילויים, ומרכזים את כל הטיפים והטרנדים הנחשקים בעולם התעופה והתיירות, במגזין אטמוספירה.

מגזין אטמוספירה מתפרסם אחת לחודש ומחולק לטסים במחלקות השונות בטיסות אל על. למעלה מ-450,000 נוסעים נחשפים למגזין מדי חודש, באמצעות מודעות פרסומיות בולטות ואטרקטיביות.

משרד הפרסום מודעות 24 שעות, הוא משווק מורשה של מגזין אטמוספירה, ומציע לכם מחירים משתלמים לפרסום במגזין, יחד עם שירות אדיב ומקצועיות שאין שני לה.

למה כדאי לפרסם במגזין אטמוספירה?

מעבר לתדמית החיובית והיוקרתית שצבר מגזין אטמוספירה לאורך השנים, נהנים המפרסמים בו מתפוצה רחבה במיוחד, הן לקהל הישראלי והן לקהל התיירים. מדובר בכוח קנייה משמעותי, שנחשף למגזין במהלך הטיסה עם פוטנציאל לביצוע רכישות משמעותיות.

איך ניתן לפרסם במגזין אטמוספירה?

במודעות 24 שעות, נשמח להציע לכם מסלולי פרסום בלעדיים במגזין אטמוספירה, יחד עם שירותי עיצוב ברמה הגבוהה ביותר, כדי שהמודעה שלכם לא תלך לאיבוד בין דפי המגזין.


מאמרים נוספים על פרסום מודעות בעיתונים

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן