פרסום מודעות במגזינים ומקומונים

הטכנולוגיה המתפתחת והמדיות החברתיות, שינו את עולם הפרסום ללא היכר. בעידן האינטרנט, בו המידע החדשותי והבידורי זמין בלחיצת כפתור, רבים שואלים את עצמם – למה לי ליצור מודעות בעיתונים?

 

ודאי תופתעו לגלות, כי פרסום מודעות בעיתונים מספק מענה מצוין למגוון רחב של צרכים, ואף מגדיל משמעותית את החשיפה בקרב אוכלוסיות מסוימות. מעבר לעובדה שרבים לא יכולים לוותר על רגע של שקט בבוקר עם כוס קפה ועיתון, לפרסום מודעה בעיתון יש מספר יתרונות משמעותיים. כך שבין אם אתם עורכי דין שמעוניינים לפרסם מודעה משפטית, ובין אם אתם עובדים בחברה ומנסים לגייס עובדים – פרסום מודעות בעיתון עשוי להיות הפתרון המושלם עבורכם.

רשימת עיתונים לפרסום

פרסום מודעה בידיעות אחרונות

פרסום מודעה בעיתון הארץ

פרסום מודעה במעריב

פרסום מודעה בישראל היום

פרסום מודעה בגלובס

פרסום מודעה בכלכליסט

פרסום מודעה בממון

סוגי מודעות משפטיות

מודעת כינוס נכסים
על פי חוק, כונס נכסים הוא עורך דין או רואה חשבון בלבד, אותו ממנה בית המשפט או רשם ההוצאה לפועל. הכונס אמון על ניהול תהליך ההתמחרות בין הקונים הפונציאליים המעוניינים לרכוש את הנכס הנמצא בכינוס נכסים. במרבית המקרים, דורש בית המשפט את פרסום המודעה בעיתון יומי אחד לפחות.
מודעת פירוק חברה
עורכי הדין האמונים על ניהול תיק פירוק חברה, מחויבים בפרסום המודעה בעיתון לשם גילוי נאות על פי חוק. במרבית המקרים, ישנה דרישה לפרסום המודעה בעיתון יומי אחד בשפה העברית.
מודעת מינוי מנהל עיזבון
על עורכי הדין הממונים על ניהול עיזבון המנוח, לפרסם מודעה בעיתון יומי בשפה העברית, כחלק מסעיף 99 לחוק הירושה וכקריאה לנושי העיזבון להודיע על תביעותיהם מעיזבון הנפטר.
מודעת הסכם פשרה / תביעה ייצוגית
מודעה המפורסמת כשירות לציבור אודות הסדר בין תובע מייצב לחברה הנתבעת. לרוב מדובר במודעות גדולות יחסית, המחויבות לפרסום בשני עיתונים יומיים.
מודעת תחליף המצאה
מודעת תחליף המצאה מפורסמת במקרים בהם כתובת המשיב או מקום מושבו אינם ידועים. ברוב המקרים, נדרש לפרסם את המודעה באחד מהעיתונים היומיים. במידה ותידרשו לפרסם מודעת תחליף המצאה בחו"ל, נשמח לסייע לכם ולהציע לכם את המחירים המוזלים ביותר בשוק.
מודעת ריקול (Recall)
מודעות ריקול משמשות כשירות לציבור, וקוראות לציבור הצרכנים להחזיר מוצר שנתגלתה בו תקלה על מנת לתקנו, או לקבל החזר כספי עבורו. על פי חוק, יש לפרסם מודעות ריקול בשני עיתונים יומיים.
מודעת הזמנה להציע הצעות
על מודעות מסוג זה להתפרסם במקום בולט בעיתון, על מנת שעורך הדין יקבל כמה שיותר פניות לרכישת הנכס / המטלטלין. ניתן לפרסם מודעות אלו בעיתונים יומיים או בעיתון מקומי הרלוונטי לתוכן המודעה.

עלויות ודילים מיוחדים

רק במודעות 24 שעות תמצאו דילים מיוחדים לפרסום מודעות משפטיות ולשילובים של שני עיתונים ברמה הארצית והמקומית.
בנוסף, במידה ובית המשפט מחייב אתכם לפרסם בעיתון יומי ובעיתון כלכלי, נשמח להתאים עבורכם את העסקה המשתלמת והמתאימה ביותר.

זמינות מלאה

לעתים, מודעות משפטיות נדרשות לפרסום מיידי ואפילו בסופי השבוע. לכן, מודעות 24 שעות הוא המשרד היחיד שזמין עבורכם בכל שעות היממה, גם כאשר כל המשרדים האחרים סגורים. בנוסף, אנחנו משרתים נאמנה עשרות מנהלות רווחה ומשאבי אנוש בחברות ובארגונים המובילים במשק, וערוכים לסייע בכל פנייה, בכל יום ובכל שעה.